تاپیک Xbox 360 داران شیراز

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
سلام دوستان شیرازی...من call of duty black ops 2 رو دوبار خریدم ولی هر 2 بار مشکل داشت :( حالا میخوام بازی رو به صورت بورنرمکس و رایت با دی وی دی ورباتیم در شیراز تهیه کنم تقریبا تمام مغازه هایی که در خیابان داریوش هستند رو رفتم ولی گیرم نیمده جایی رو سراغ دارید که به صورت بورنرمکس دی وی دی بازی بفروشه و مطمئن باشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
من قبلا از سپینود میگرفتم راضی بودم.یه مدته دیگه ازش خرید نمیکنم.اونجا دیسک برنر مکس داره با پیک هم میاره در خونه.

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سپینود در کدام خیابان هست؟شماره تلفن و ادرش رو میشه لطفا به من بدید؟

---------- نوشته در 10:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:29 AM ارسال شده بود ----------

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد

---------- نوشته در 10:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:29 AM ارسال شده بود ----------

پیام خصوصیتو چک کن.تو همون سایت یه سری مغازه هم معرفی کرده که کیفیت کاراشون رو نمیدونم چه جوریه ولی از همین سپینود تامین میشن

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
چرا من چند بار کالاف 9 گرفتم ولی فروشنده میگفت به اسلیم نمیخوره:-/(کلبه پیچک طبقه دوم پاساژ صدف)
موقع رفتن تو بازی گیر میکرد تو صفحه سیاه
لطفا کمک کنید:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام من از کجا می تونم هدست ایکس باکس تهیه کنم؟ممنون

---------- نوشته در 09:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

سلام دی وی دی assassin 's creed multiplayer رو از کجا بخرم؟من یه هدست هم می خوام اونو از کجا بخرم؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام من از کجا می تونم هدست ایکس باکس تهیه کنم؟ممنون

---------- نوشته در 09:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

سلام دی وی دی assassin 's creed multiplayer رو از کجا بخرم؟من یه هدست هم می خوام اونو از کجا بخرم؟[/QUOTE
اقایون یعنی واقعا تو شیراز هدست برا خرید نیست؟

---------- نوشته در 09:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

یه چیز دیگه دوستان شیرازی می شه لطفا چند نفر گیمر تگ ایکس باکس لاوشو بده به من یا برا من ریکواست بفرسته؟ Dead BurnedBody

23-zeros

کاربر سایت
Nov 16, 2010
9
نام
سینا
دوستان اولا یکی ادرس دقیق پاساژ صدف رو بهم بگه.
دوما DVD 9 واسه برنر مکس کجا میتونم پیدا کنم؟

چهار راه پارامونت- به سمت چهار راه خیرات - دست راست.
DVD 9 هم از همون جا میتونی گیر بیاری، من خودم از نوآوران میگیرم، طبقه دوم - واحد 16 - اقای سعید مویدی :d

---------- نوشته در 12:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:47 PM ارسال شده بود ----------

چرا من چند بار کالاف 9 گرفتم ولی فروشنده میگفت به اسلیم نمیخوره:-/(کلبه پیچک طبقه دوم پاساژ صدف)
موقع رفتن تو بازی گیر میکرد تو صفحه سیاه
لطفا کمک کنید:d

COD BO2 رو برنرمکس تهیه کنید مشکلتون رفع میشه:) البته باید خوب رایت شده باشه.

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
میگم برو بچ کسی dmc بازی کرده؟؟؟

اصن من گ بکوفتم . خب یه چیزی بگین(درباره 360 باشه که به تاپیک هم بوخوره)

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر