تاپیک Xbox 360 داران زنجان

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام . این تاپیک رو زدم تا ببینیم کسی از زنجان تو این فروم هستش ؟ آخه تو زنجان 360 خیلی طرفدار داره و کلی گیمر حرفه ای تو زنجان هستش .

منتظرم . *

rezadariush

کاربر سایت
Oct 14, 2009
35
سلام
دوست عزیز من تازه یک ماهه که خریدم و مدت یک هفته است که با این فروم اشنا شدم کار کردن با این دستگاه برای من که مبتدی هستم کمی سخته اگه سوالی داشتم میتونم با شما در میان بگزارم:cursing:

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
نحوه تشخیص ورژن IXTREME
و نوع مادر برد دستگاه (پرمیوم 60 گیگ و 29/09/2008)

برو اون برچسبی که روی پاور (همون به قول خودمون ترانس) زده شده رو نگاه کن اگه جلوی output نوشته شده بود 150 والت بدون که جاسپره و اگه نوشته بود 175 والت بدون که فالکونه ! در ضمن شما از کی خریدی کنسولت رو !؟!؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
نگاه کردم 175 بود یعنی فالکون ایا به نظر شما جاسپر بهتره یا فالکون ؟
در ضمن من کنسول رو یه یک ماهی هست که خریدم .

خب معلومه جسپر بهتره ! چون جدیدتر عرضه شده ! و برخی مشکلات 3 چراغ رو نداره ! نگفتی از کی خریدی ؟!!

در ضمن کنسول خود منم فالکونه ! اگه درست و اصولی استفاده کنی هیججی نمیشه !

rezadariush

کاربر سایت
Oct 14, 2009
35
یک ماه پیش بود که خریدم.
در ضمن یک سوال دارم من پشت دستگاه رو باز کردم اسم درایو دستگاه philips&lite-on هستش چطوری میتونم بفهمم که ورژن ixtreme چیه خیلی ممنون از راهنماییهاتون.
;)

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
یک ماه پیش بود که خریدم.
در ضمن یک سوال دارم من پشت دستگاه رو باز کردم اسم درایو دستگاه philips&lite-on هستش چطوری میتونم بفهمم که ورژن ixtreme چیه خیلی ممنون از راهنماییهاتون.

منظورم اینه از چه کسی خریدی ؟!؟ مگه کنسول شما بازیهای جدید رو اجرا نمیکنه ؟!؟ هرچی بعد از HAWX اومده مثل :
Nfs shift
batman
operation flashpoint
transformers 2
و خیلی بازیه دیگه که الان یادم نمیاد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر