تاپیک Xbox 360 داران خوزستان

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
کسی از قیمت روز اهواز خبری نداره ؟
arcade گیر میاد ؟ تو پاساژنخل ؟ سرزمین ؟ و ...
اگه جای خوبی رو میشناسید معرفی کنید

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
به نظر من بهتره از تهران بگیری الانم که دیگه همه پستی ارسال میکنن درب منزل البته سرزمین هم خوبه کارش درسته من برای این میگم از تهران بگیر چون دست دوم بهت ندن چون اونجا تعداد خرید بیشتره و زود میارن و به مشتری میدن برای قیمتم کاری نداره یه تلفن بزن سرزمین و برای تهران هم مغازه ها زیادن که توی تاپیک زیر هست و می تونی پیدا کنی
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2876

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من که اصلا توصیه نمیکنم 360 رو پستی بخرید باید حضوری دید ممکنه قدیمیشو پست کنن
اونوت هیچ کاری نمیشه کرد
باید از نزدیک دید و یه کنسول فالکون یا زفیر انتخاب کرد

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
شما اگه بهشون بگی که چه مدلی با چه مادربوردی وچه تاریخی بخای دقیقا همون رو برات می فرستن من که از nextgen گرفتم دقیقا همون رو که گفتم برام فرستادن کلن کارشون درست بود و اگه مشکلی هم باشه باهات کاملا همکاری می کنن

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
برو بچز اهواز کسی بازیهای زیرو برای فروش یا تعویض داره یا نه اگه خواست تعویض کنه بازیها ییرو که میخواد بگه
THE ORANGE BOX
HALO3
NINJA GIDEN1
CRACK DOWN
VIRTUA FIGHTER 5
MASS EFFECT
NARUTU
ROCK BAND یا GITAR HERO
BURNOUT PARADISE
ACE COMBAT
FORZA 2
RGR 4
PRO STREET
FEAR
روی هر DVD هم که باشه عیبی نداره (اعم از VERBATIM.HP.MEMOREX.FUJI,....)فقط SAFE DATA نباشه که وحشتناک آشغاله
یسری از بازیارو داشتمو بازی کردم ولی حالا میخوام داشته باشمشون
اقا من اينا رو دارم
HALO3
MASS EFFECT
BURNOUT PARADISE
ACE COMBAT
شما چي داريد؟
ليست ميكني؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام.من اینجا رو تازه پیدا کردم.خونم ابادانه.متاسفانه تو ابادان که اصلا بازی گیر نمیاد.با بازی های کپی هم حال نمیکنم(assasin creed ) رو گرفتم قژ قژ صدا میداد ترسیدم بلایی سر دستگاهم بیاره.فعلا با کمک برادرم بازی های رو silver از تهران میگیرم ولی ضد حاله برای هر بازی باید کلی هماهنگی کنم و ولی چه میشه کرد؟

تو اهواز دیسک silver گیر نمیاد؟

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
اقا من اينا رو دارم
HALO3
MASS EFFECT
BURNOUT PARADISE
ACE COMBAT
شما چي داريد؟
ليست ميكني؟

ازت میخرم اگه اهوازی. من اکثرا بازیایی که دوسشون دارم نگه میدارم .ولی اگه چیزی خواستی بگو چون زیاد دارم .و یه سرسیشم میفروشم

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
پ تو چند سالته!این دیگه سوال کردن داره.:-":eek:
بازیها بین 4-5 تومن هستش. داخل اهواز بهترین جا همون سرزمین رایانه س ولی به نظر من یا شاید خیلی های دیگه از نکست جن بگیری خیلی بهتره.
اینم سایتش خودت بر نگاه کن
www.nextgen.ir

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
پ تو چند سالته!این دیگه سوال کردن داره.
بازیها بین 4-5 تومن هستش. داخل اهواز بهترین جا همون سرزمین رایانه س ولی به نظر من یا شاید خیلی های دیگه از نکست جن بگیری خیلی بهتره.
اینم سایتش خودت بر نگاه کن
www.nextgen.ir
تو چند سالته که اینجوری حرف میزنی؟!!
خودم تا حالا از نکست جن گرفتم.مدتیه اهواز نبودم خواستم بیام گفتم بدونم از کجا باید بگیرم. تا جایی که م میدونم قیمتا هم یکم اینور اونور میشه بخصوص شهرستانها.مثلا توی اراک بازیای 360 بین 9-15 تومنه!

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
خودم تا حالا از نکست جن گرفتم.مدتیه اهواز نبودم خواستم بیام گفتم بدونم از کجا باید بگیرم. تا جایی که م میدونم قیمتا هم یکم اینور اونور میشه بخصوص شهرستانها.مثلا توی اراک بازیای 360 بین 9-15 تومنه!
اینا نمی دونن با یه دختر چطوری برخورد کرد بی تربیت.ا اونم با یه دختر اهوازی که دیگه بدتر:cheesygri;)
اره سرزمین خوبه باهاشون رفیق شی ارزون ترم میدن (البته نه برا تو خوب نیست تو رو نمیگم)ولی الان یه مدت دیر میارن بازیارو.
یه 2 تا مغازه هم توی نخل خوبه ولی من اسمشونو نمی دونم یه 5 6 باری که ازشون گرفتم خوب بودن هم قیمت هم سالم بودن .ولی تا حالا بیشتر بازیامو از تهران گرفتم چنتا شو هم با پست .یه سوالم دارم وقتی میری بازی میگیری فرو شنده ها چیزی بهت نمیگن

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
برو تو پروفایلم ببین چن سالمه.(معذرت اخه سوالت خیلی ابتدایی بود:pبعدم فکر میکردم تو اهواز زندگی میکنی):confused:

ممد جون اینجا یاهو نیست که بتونی دوست پیدا کنی ولی با این حال میدونم قبلا هم گفتم این تاپیک منحرف بوده و خواهد بود.

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام به همه
الان حدود چندین و چند ماه است که به این تاپیک سر نزدم.
احسان و ساسان که کنسولهایشان 3 چراغ داد.کنسول ساسان همون پاییز بود سر بایوشاک فریز کرد و بعدش هم ساسانِ دیوانه لجش گرفت هی روشنش کرد تا آخرش 3 چراغ داد ! احسان هم فکر کنم بیچاره آرزو به دل ماند و DMC 4 رو نتوانست روی کنسولش تموم کنه ...
اما کنسولهای فرشید ، ارسلان ، محسن و من طبق آخرین اخبار ارسالی در سلامت کامل بسر می برند ، هپ ...

-------

راجع به اینکه از کجا بازی تهیه کنید به نظر من NextGen بهترین گزینه است.هم دیسک هایش aone است هم رویش چاپ تمیزی می اندازد.کلا" کاره طاهر در هر حالتی حرف ندارد و من در هر صورت بازیهای اون رو توصیه میکنم.خود فرشید و من همیشه هماهنگ و مچ هستیم ، با هم از اونجا سفارش بازی می دهیم.البته بیشتر زحمت ها برعهده فرشید عزیز است که همیشه شرمنده ام میکنه با این کارهایش ... گزینه دوم همین سرزمین رایانه است ، با وجود اینکه بعد از زدن توی کار Wii , PSP بصورت تخصصی دیگه بخش X360 ـش اونچنان فعالیتی ندارد ولی من همیشه پاپِی میشوم پیش آقا حسین تا بازیهای خوب و جدید را بیاورد.گرچه الان بخاطر اینکه Lost , ProStreet , Carbon رو هنوز که هنوزه نیاورده از دستش شاکیم ولی بالاخره این NFS : MW رو برامون جور کرد که خیلی خوشحالم کرد.گزینه سوم به بعد هم نداریم ! چون در هر حالتی خرید از پاساژ نخل را به هیچکدام از رفقام پیشنهاد نمیکنم ؛ 1- بخاطر اینکه این استمپری های مالزیشون هم کپی شده است و بیشترین ضرر رو برای لنز دارد چون جنس DvD9 هاشون SafeData است. ( گول حرفهاشون رو نخورید به هیچوجه ) 2- این دیسک های استمپری احتمال اینکه Bad Keron باشند خیلی زیاده و باعث بن شدنتون از Xbox Live خواهد شد. 3- قیمت بازی ها رو با قیمت خون فک و فامیلشون یکی درنظر می گیرند ! مثلا" من مجبور شدم برای Mass Effect ، هفت هزار تومان ناقابل خرج کنم.

اگر سوالی چیزی بود من در خدمتم.

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
DMC 4 رو نتوانست روی کنسولش تموم کنه ...
ولی به جاش رو PS3 تمومش کرد :biggrin1:
چون در هر حالتی خرید از پاساژ نخل را به هیچکدام از رفقام پیشنهاد نمیکنم
با این یکی موافق نیستم.چون اگه پیش بهزاد (داداش کامبیز) رفته باشی بازی ها رو با پک و چاپ روی دیسک 5 هزارتومن (یعنی همون قیمت سرزمین ) میده و مهمتر اینکه بازیاش ماله شرکت پرتو هستن و دیسک هاشم HP ان.این سرزمین هم چندبار مارو مجبور کرد که هی کلی راه رو برگردیم تا دیسک خراب رو عوض کنیم و... تازه حال ندارم هر دفعه از شهدا تا بازار بزرگ رو پیاده برم:biggrin1:
مغازه بهزاد هم طبقه پایین گوشه سمت راسته.همون جا که LCD میفروشن یه تیکه از مغازه بهزاد اونجاست.

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
مغازه بهزاد هم طبقه پایین گوشه سمت راسته.همون جا که LCD میفروشن یه تیکه از مغازه بهزاد اونجاست
من یکبار BurnOut : Revenge رو ازش خریدم 7000 تومن به همراه یه کابل VGA برای X360 ـم که 30 هزار تومن حساب کرد.همون بازیه هم باعث بن شدن من از لایو شد !
حالا که خیالی نیست ... FIFA WC 2006 , FIFA 06 و چند تا بازی ازش میگیرم.فقط همراهم بیا اردلان تا بهم نندازه !
احسان PS3 خرید ؟ نگفت بهم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر