تاپیک Xbox 360 داران خوزستان

Shokat

کاربر سایت
Aug 15, 2006
10
امروز رفتم BioShock و 360 intercooler از سرزمین گرفتم .عجب گیم با حالی اگه تا حالا بازی نکردید خیلی عقب هستید .intercooler گرفتم که 24 ساعته بازی کنم .
:) فعلا دارم حال می کنم.دم همه بچه های خوزستان گرم

Shokat

کاربر سایت
Aug 15, 2006
10
امروز رفتم BioShock و 360 intercooler از سرزمین گرفتم .عجب گیم با حالی اگه تا حالا بازی نکردید خیلی عقب هستید .intercooler گرفتم که 24 ساعته بازی کنم .
:) فعلا دارم حال می کنم. با راصد هم به xbox live وصلم

ببخشید 2 بار ارسال شد

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
بایوشاک رو روی چه دیسکی گرفتی و چقدر ؟
InterCooler چه مارکی است و اونم چقدر ؟
وجدانا" می توانی 24 ساعت ه بازی کنی ؟ من اگر ظهرها 5 ساعت بخوابم این توانایی رو پیدا می کنم.:biggrin1:

فکر کنم خودش بود!
آخه امین که توی بازیکده نبود ! اگر هم بود داخل تاپیک بازیدات بازیکده بود.یوزر یارو رو یادت نیست بگی ؟ می کشمش ، خفش می کنم !:evil:

فعلا دارم حال می کنم. با راصد هم به xbox live وصلم
شما می توانی یک معرفی نسبتا" کامل از خودتون و منطقه محل زندگی تون بهمون بدهید ؟
ADSL راصد رو گرفته اید یا WireLess ؟ بعدا 256kb یا 512kb ؟ مشکلی با سرعت ندارید ؟

Shokat

کاربر سایت
Aug 15, 2006
10
بایوشاک رو روی چه دیسکی گرفتی و چقدر ؟
InterCooler چه مارکی است و اونم چقدر ؟
وجدانا" می توانی 24 ساعت ه بازی کنی ؟ من اگر ظهرها 5 ساعت بخوابم این توانایی رو پیدا می کنم.:biggrin1:

آخه امین که توی بازیکده نبود ! اگر هم بود داخل تاپیک بازیدات بازیکده بود.یوزر یارو رو یادت نیست بگی ؟ می کشمش ، خفش می کنم !:evil:

شما می توانی یک معرفی نسبتا" کامل از خودتون و منطقه محل زندگی تون بهمون بدهید ؟
ADSL راصد رو گرفته اید یا WireLess ؟ بعدا 256kb یا 512kb ؟ مشکلی با سرعت ندارید ؟

1.دیسک HP با قیمت 55000 و اینترکولر 3 فن را 36 هزار تومان
2.کیانپارس-اینترنت بیسیم راصد کل مجتمع دارند 512 بین 8 واحد مشترک(البته 5 واحد ایکس باکس دارند)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام دوست عزیز

.دیسک HP با قیمت 5500 و اینترکولر 3 فن را 36 هزار تومان
دیسک HP رو بهت انداخته است.5000 تومن به عادی ها می دهد.InterCooler هم من اگر می خواستم بگیرم 27000 تومن بیشتر نمی شد.6500 برای بعضی ها پولی نیست ولی من با این پول 2 تا DvD خام HP می خریدم و می دادم دوستم تا مثلا" بایوشاک ی که شما 5500 خریدی و Viva Pinata را برایم بزند.
سرزنش تون نمی کنم ولی به نظرتون اگر قبل از خرید میومدید در فوروم اینجا سوال می کردید که بازی HP و InterCooler چه قیمت است کمی سود نمی کردید ؟

کیانپارس-اینترنت بیسیم راصد کل مجتمع دارند 512 بین 8 واحد مشترک(البته 5 واحد ایکس باکس دارند)
راصد محدوده کیانپارس-کوروش-مرکز امام را پوشش می دهد و جالب اینکه دفتر مرکزی ش امانیه است ولی امانیه را پوشش نمی دهد.WireLess خوب در اهواز دیگر شرکتی نیست.شاید رفتم و ADSL برای این شهریور گرفتم فقط...مشخص نیست.
یک Cyber Space Society راه انداخته اید دیگر ؟:biggrin1:

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
WireLess خوب در اهواز دیگر شرکتی نیست.شاید رفتم و ADSL برای این شهریور گرفتم فقط...مشخص نیست.
الان بهترین ADSL در اهواز ParsOnline هستش که تقریبا اکثر مناطق رو پوشش میده و پینگ خوبی هم برای بازی داره.مثلا من خودم یکی از دوستام کانتر رو با پینگ 90 تا 100 و بدون لگ راحت بازی میکنه.که برای Live هم این پینگ فکر کنم کافی باشه.
کیانپارس-اینترنت بیسیم راصد کل مجتمع دارند 512 بین 8 واحد مشترک(البته 5 واحد ایکس باکس دارند)
شما برای بازی تو Live مشکلی نداری؟یعنی گیر نمیکنه؟
اگه امکانش هست در مورد قیمت مودمش و هزینه ماهیانش یه مقداری توضیح بدین.یا شماره دفترش رو بدین.:blushing:
با تشکر
پ ن:بازی سنتر لوگوی جدیدت مبارک :biggrin1:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
3چراغ قرمز

من مشکل unreadable disc رو حل کردم با خوابانیدن دستگاه (به حالت افقی):biggrin1:
بعد از چند روز بازی کردن دیشب حول و حوش ساعت 2/5 شب ارور سه چراغ قرمز داد البته ارور سه چراغ قرمز وقتی اومد که من دستگاه به حالت افقی گذاشته بودم:cursing:
حالا باید چه کار بکنم:((
اگه راه حل دارین بگین؟:(
قابل تعمیر شدنه یا باید همینطوری باهاش سر کنم:confused:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
من مشکل unreadable disc رو حل کردم با خوابانیدن دستگاه (به حالت افقی):biggrin1:
بعد از چند روز بازی کردن دیشب حول و حوش ساعت 2/5 شب ارور سه چراغ قرمز داد البته ارور سه چراغ قرمز وقتی اومد که من دستگاه به حالت افقی گذاشته بودم:cursing:
حالا باید چه کار بکنم:((
اگه راه حل دارین بگین؟:(
قابل تعمیر شدنه یا باید همینطوری باهاش سر کنم:confused:
دوست خوبم نگران نباش، نگرانیت باعث میشه با کنسول ور بری و بش صدمه بزنی؛ حل کردن مشکل خوندن دیسک با افقی گزاشتن دستگاه راه حلی مقطعی هست و دوباره با این مشکل مواجه میشی چون دیسکت مشکل داره
در مورد 3 چراغ دادن دستگاه هم، شما دیگه دستگاهت رو روشن نکن تا یک InterCooler بخری، که به احتمال 99% مشکلت رو کاملا برطرف میکنه
موفق باشی
الان بهترین ADSL در اهواز ParsOnline هستش که تقریبا اکثر مناطق رو پوشش میده و پینگ خوبی هم برای بازی داره.مثلا من خودم یکی از دوستام کانتر رو با پینگ 90 تا 100 و بدون لگ راحت بازی میکنه.که برای Live هم این پینگ فکر کنم کافی باشه.
این شرکت پارس آنلاین نیست و رفاتک هست که داره از طرف پارس آنلاین تهران تو اهواز سرویس میده و خطاشون فوق العاده آشغال هست و من نمیدونم شما چه جوری این رو میگید!
شما برای بازی تو Live مشکلی نداری؟یعنی گیر نمیکنه؟
با این سرعت اصلا نمیشه بازی کرد چون به هر خانواده فقط 64Kbps پهنای باند میرسه تازه پینگ بالای پلتفرم بی سیم و همینطور تاخیری که شبکه ی آپارتمایشون ایجاد میکنه رو هم بهش باید اضافه کرد [ولی میشه باش مین روب رو Online بازی کرد:)]
حامد گفتم که مطمعن نیستم امین بود یا نه ولی حیلی شبیه امین تایپ میکرد! [منظورم طرز نگارشش هست]

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Inter cooler رو از کی بگیرم و قیمت چه قدره؟
اگر میخوای از اهواز بگیری برو سرزمین رایانه...30000تومن ه .اگر حتمی می خواستی بگیری بگو توی وب قیمت کردم ها ! وگرنه بیشتر بهت میندازه.
اگر می خواهی از تهران و NextGen بگیر...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان ! امروز کابل VGA رو از NG قیمت گرفتم.گفت 32000 تومن با هزینه پست...گفتم که بدانید ;)

Shokat

کاربر سایت
Aug 15, 2006
10
اگر میخوای از اهواز بگیری برو سرزمین رایانه...30000تومن ه .اگر حتمی می خواستی بگیری بگو توی وب قیمت کردم ها ! وگرنه بیشتر بهت میندازه.
اگر می خواهی از تهران و NextGen بگیر...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان ! امروز کابل VGA رو از NG قیمت گرفتم.گفت 32000 تومن با هزینه پست...گفتم که بدانید ;)

من امروز رفتم کابل از اهواز گرفتم (باکس میکروسافت) 30000 هزار تومان ارزانتر از تهران دز ضمن زنگ زدم یگانه گفت اینتر کولر اصلی نیکو 40000 سه فن

بازی vivapanita با حاله،کسی تا به حال بازی کرده؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
والا من موندم در قیمتهایی که شما می گویید.اخه عقل سلیم باور می کند این کابل اصل مایکروسافت باشد ؟ نه عزیز ، این کابل شرکت چینی Real است.

Viva Pinata را حتما" بگیر.فقط مواظب باش شب حمله نکنند مزرعه ای که ساختی درب و داغون کنند.:)

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
به نظر شما از سرزمین بازی بگیرم بهتره یا از :confused:nextgen
وقتی رفتم سرزمین کولر بگیرم بهش گفتم اگر ایکس باکسی 3چراغ قرمز بده چی میشه گفت باید بندازیش دور چون ضعیف شده و دیگه به درد نمیخوره:eek: نظر شما چیه;)
راستی کولر رو گرفتم35تومن والا نامردیه پدرم درومد تا ازش 5تومن تخفیف گرفتم برا اینجور چیزا باید چند نفری بریم تا بشه یه 10تومن ازش تخفیف گرفت:laughing:
یعنی واقا سرزمین راست گفته یا چرت و پرت, درباره 3چراغ قرمز.;)
سرزمین بیشتر بازیهاشو رو hp میزنه که به درد نمیخوره:-"
وقتی کولر رو وصل کردم, ایکس باکسو عمودی بزارم بهتره یا افقی یا دیگه فرقی نمیکنه,چه عمودی چه افقی.
من بازی viva pinata رو میخوام کسی هست که برام رایتش کنه, خواهشا.
کولر رو که وصل کردم یکی از فن ها خیلی ضعیف کار میکنه کولر مشکل داره یا خودش این جوریه.

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
به نظر شما از سرزمین بازی بگیرم بهتره یا از :confused:nextgen
وقتی رفتم سرزمین کولر بگیرم بهش گفتم اگر ایکس باکسی 3چراغ قرمز بده چی میشه گفت باید بندازیش دور چون ضعیف شده و دیگه به درد نمیخوره:eek: نظر شما چیه;)
راستی کولر رو گرفتم35تومن والا نامردیه پدرم درومد تا ازش 5تومن تخفیف گرفتم برا اینجور چیزا باید چند نفری بریم تا بشه یه 10تومن ازش تخفیف گرفت:laughing:
یعنی واقا سرزمین راست گفته یا چرت و پرت, درباره 3چراغ قرمز.;)
حرف های این سرزمین رایانه ای ها رو اصلا گوش ندی بهتره!
کولر رو که وصل کردم یکی از فن ها خیلی ضعیف کار میکنه کولر مشکل داره یا خودش این جوریه.
مشکلی نداره، اینقدر شما هم حساس نباش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر