تاپیک Xbox 360 داران انزلی

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
انزلیچی آبای

همه انزلیچی میان آبای نگران نباش

انزلی فروشگاه ال جی تو چراغ برق
و
انتهای خیابان سپه الکتریکی هستش که بازی ایکس باکس میفروشند

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
دمت گرم... حالا من میگم..... ناصر خسرو اریا - جهانگانی نوین سیستم بندر-ایستگاه تیمور بازارچه گلشن هوم گیم-و.........

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
به به انزلی چی ها هم تاپیک زدند.
مبارک باشه.
در ضمن تو انزلی بازی های جدید رو کجا میارن؟
من اصلا نمیتونم صبر کنم تا یکی دو هفته از انتشار بازی بگزره بعدا برم از انزلی بگریم بخاطر همین بیشتر اوقات از فروشگاه انلاین میخرم.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
من دانشگام انزلی هست هر موقع رد میشم تبلیغ این مغازه که بازی های روز ایکس باکس و ps3 رو میاره میبینم فک کنم تبلیغه تو غازیان بود یا قبل ژاندارمری حالا یکشنبه رد شدم نگاه میکنم خبر میدم اوون فروشگاه ظاهرا به روز هست بیخودی خودتو با فروشگاه های آنلاین به دردسر میندازی

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
به به انزلی چی ها هم تاپیک زدند.
مبارک باشه.
در ضمن تو انزلی بازی های جدید رو کجا میارن؟
من اصلا نمیتونم صبر کنم تا یکی دو هفته از انتشار بازی بگزره بعدا برم از انزلی بگریم بخاطر همین بیشتر اوقات از فروشگاه انلاین میخرم.
سلام به همه ی دوستان:).خیلی ممنون از همتون:x. فروشگاهی که بازی روز میاره جایی نیست جز game home. اگه بخواین سریع دانلود میکنه:>. این هم ادرسش -خیابان مطهری-ایستگاه تیمور-بازارچه گلشن. شماره تلفن - 4253491-09376128215-09111862993 - وب سایت-www.gamehome.ir - :d

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
سلام به همه ی دوستان:).خیلی ممنون از همتون:x. فروشگاهی که بازی روز میاره جایی نیست جز game home. اگه بخواین سریع دانلود میکنه:>. این هم ادرسش -خیابان مطهری-ایستگاه تیمور-بازارچه گلشن. شماره تلفن - 4253491-09376128215-09111862993 - وب سایت-www.gamehome.ir - :d
داداش من اخر این مغازه رو پیدا نکردم!!!:d
یه آدرس دیگه بده مثلا بگو جلوی بانکی چیزی:">

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
داداش من اخر این مغازه رو پیدا نکردم!!!:d
یه آدرس دیگه بده مثلا بگو جلوی بانکی چیزی:">

اقا شما بهتره از اینجایی که میگم بگیری تو سپه یه ماهی فروشی هست تو همون کوچه یه سی دی فروشی هست اون از همه بهتره.;)
بازم تو چاخان تحویل مردم دادی(ماهان)

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
اقا شما بهتره از اینجایی که میگم بگیری تو سپه یه ماهی فروشی هست تو همون کوچه یه سی دی فروشی هست اون از همه بهتره.;)
بازم تو چاخان تحویل مردم دادی(ماهان)
عجب ادرسی دادی.:)):)):)):)):)) دوست عزیز منظور این امیر اینجا هست. کوچه ی کنار پیتزا های بای.

آخرین ویرایش:

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
بچه ها من تازه یه تلویزون LCD HD 22 اینچ برای اتاقم گرفتم و ایکس باکسم رو به اون وصل کردم. این تلویزیون کابل hdmi هم میخوره به نظرتون اگه این کابل رو بگیرم کیفیت تصویر از vga و یا av بیشتر میشه؟تو انزلی کجا این کابل رو دارن؟

hdmi-cable.jpg

Dominus

کاربر سایت
Oct 28, 2010
60
بچه ها من تازه یه تلویزون LCD HD 22 اینچ برای اتاقم گرفتم و ایکس باکسم رو به اون وصل کردم. این تلویزیون کابل hdmi هم میخوره به نظرتون اگه این کابل رو بگیرم کیفیت تصویر از vga و یا av بیشتر میشه؟تو انزلی کجا این کابل رو دارن؟

hdmi-cable.jpg
به صورت وحشتناک کیفیت بالا میره با HDMI تازه میفمی بازی یعنی چی:)):)):))

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان

hdmi-cable.jpg
دوست من میتونی این کابل رو از فروشگاه اریا ناصر خسرو خریداری کنی.مشکلی هم داشتی بگو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر