تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
بله بازی های اون هم اکثرآ stealth patch هستن.البته من 2 3 تا بازی بیشتر ازش نگرفتم چون همیشه از سرزمین خرید میکنم ولی این چند تایی که گرفتم رو چک کردم مشکلی نداشتن
نسبتی باهاش نداری چون احتمالآ خودشی یا یکی از شاگرداشی
کلا 24 تا پست دادی 25 تاش تعریف از کارن بوده.اگه اینطور نیست چرا توی تاپیک های دیگه پست نمیدی یا این که فقط وقتی بحث کارن پیش میاد سرو کله شما واسه دفاع از ایشون پیدا میشه؟
این نارسیس کجاست؟
کیفیت بازی هاش چطوره؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
این نارسیس کجاست؟
کیفیت بازی هاش چطوره؟
مغازش مجتمع چهارباغه توی خیابان چهارباغ عباسی.به نظر من توی اصفهان در ضمینه بازی های PC رقیب نداره.همه ی بازی ها رو هم زود تر از بقیه جا ها میاره اطلاعاتش هم در ضمینه بازی بهتر از فروشنده های دیگس
بازی های x360 رو هم زود میاره.کیفیتش هم با وجود این که یکم با ماله سرزمین فاصله داره ولی بازم قابل قبوله.(هر چند خودم فقط بازی های PC رو از اون میخرم)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
مغازش مجتمع چهارباغه توی خیابان چهارباغ عباسی.به نظر من توی اصفهان در ضمینه بازی های PC رقیب نداره.همه ی بازی ها رو هم زود تر از بقیه جا ها میاره اطلاعاتش هم در ضمینه بازی بهتر از فروشنده های دیگس
بازی های x360 رو هم زود میاره.کیفیتش هم با وجود این که یکم با ماله سرزمین فاصله داره ولی بازم قابل قبوله.(هر چند خودم فقط بازی های PC رو از اون میخرم)
این دوستمون راست میگه !!
در زمینه PC فقط نارسیس اما به نظر من توی 360 اول سرزمین بعد همین نارسیس و دیگه هیچ جای دیگه !!

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و همشهریان محترم

من تمام پستهای این تاپیک رو همیشه دنبال میکنم , و واقعا" شرمنده میشم که میبینم یک سری از افراد فقط دنبال خراب کردن فروشگاه ما هستند , و نمیدونم چه هیزم تری ما به این دوستمون فروختیم که اینجوری داغ کرده و فقط از ما و فروشگاهمون بد میگه .

اینم داستان چپ افتادن این آقای marck_kh که اگه دوست داشتین میتونید بخونید :
این آقا فکر کنم7 یا 8 یا 10 ماه پیش بود که اومد اینجا یه بازی خرید به 2000 تومان , بعد از یکی دو هفته بازی رو اومد پس بده منم ازش پرسیدم مشکلش چیه گفت خراب رایت شده , ولی روی دیسک کلی خش افتاده بود , و من بهش گفتم شما از دیسکت خوب مراقبت نکردی , اگر دیسک خش نداشته باشه ما عوض میکنیم , بعدش داد و بیداد کرد و گفت بقیه جاها برام عوض میکنند , شروع کرد به تعریف از فروشگاههای دیگه , که منم یه مقدار عصبانی شدم و گفتم واسه شما که دعوتنامه نفرستادیم که بیاید و از ما خرید کنید , برید و از همونجایی خرید کنید که دوست دارید,

این کل داستان دیسک 2000 تومانی خراب بود , که حالا این آقا میاد و میگه من چوبه سرزمین رو خوردم و ضرر کردم , و شروع کرده به دشمن تراشی علیه فروشگاه ما , از همین جا هم من دوباره از ایشون تقاضا میکنم که این داستان رو دیگه ادامه ندید , چون بالاخره خیلی از دوستان حقیقت رو میدونند و حرفهای بد شما و نسبتهایی که به ما میزنید رو قبول نمیکنند.

و اگر یک شماره حساب به من بدید , من مبلغ ضرر شما رو به حسابتون میریزم و از شما میخوام که من رو ببخشید که سر شما داد زدم .
این کل داستان بود , پس لطفا هر کسی این رو خوند , نمیخوام دیگه در موردش بحث بشه و پست بدید اینارو گفتم چون خیلی دیگه داشت زیاده روی میکرد .

به هر حال میریم سراغ کار خودمون یک سری اطلاعات جدید از کارمون هست که میخواستم بهتون بدم :

1 - افتتاح سایت فروشگاهمون به آدرسwww.srayaneh.ir که فکر کنم بد نباشه سری به اونجا بزنید ولی هنوز خیلی کار داره .

2 - به دوستان لایو باز که دنبال بازیهای Full Stealth هستند این مژده رو میدم که از چندی پیش ما شروع به تکثیر بازیهای محبوب شما برای بازی در لایو شدیم , البته اکثر بازیهای ما Full Stealth هستند ولی همانطور که در مورد SSV1 و SSV2 شنیده اید از بعد از ixtreme LT برای امنیت بیشتر در لایو میبایست از بازیهایی استفاده کرد که SS آنها از ورژن 2 باشد, بر این اساس ما شروع کردیم که این بازیها رو به SECURITY SECTOR VERSION 2 تبدیل کنیم و کسانی که میخواهند با امنیت بالا تر در لایو بازی کنند میتوانند این بازیها رو از ما بخواهند , این مورد رو هم مد نظر بگیرید که مثلا" وقتی بازی SPLINTER CELL C رو ما اورده بودیم خوب چون 5 روز قبل از انتشار جهانی بود این بازی با SSV1 تکثیر شده بود , ولی بعد از تاریخ انتشار و زمانی که در سایت ABGX , این بازی
Verified شد دیگه این بازی رو با SSV2 و Full Stealth تکثیر میکنیم پس لایو بازها باید توجه داشته باشند که اولا" تا زمان انتشار جهانی بازی صبر کنند تا بازی Verified بشه و SSV2 بشه هم به صورت کامل Stealth باشه هم زمانی که میخواهند بازی رو تهیه کنند به ما بگند که برای بازی در لایو میخوان که اگر SSV2 بود به شما بدیم بازی رو ,

همه این حرفهارو زدم ولی در نهایت کسی که میخواد لایو بازی کنه نباید به حرفهای فروشندگان اطمینان کنه و به شما پیشنهاد میکنم خودتون شخصا " بازیهارو توسط برنامه ABGX چک کنید .

من یه نمونه SSV2 از یک بازی رو در پایین عکسشو میزارم.

Code:
http://rapidshare.com/files/376849934/Untitled-1_copy.jpg
Untitled-1.jpg

Untitled-1_copy.jpg

3 - خیلی از دوستان در مورد قیمت کنسول XBOX 360 با برد JUSPER سوال میکنند که فروش ما برای شما دوستان عزیز به این شکل هست ولی فقط این بار اینجا قیمت میدم , از این به بعد اگر کسی قیمت خواست یا میتونه زنگ بزنه فروشگاه یا پیغام خصوصی بده به من یا توی پروفیلم کامنت بزاره یا در نهایت به سایت ما EMAIL بزنه

به این آدرس : contact@srayaneh.ir

قیمت ELITE : 345000 تومان

قیمت ARCADE :240000 تومان

تمام کنسولها با مین برد JUSPER و IXTREME LT V.1.1 تقدیم شما میشه و همچنین دستگاههای آکبند هم موجود میباشد با FRAMEWARE اصلی دستگاه برای کسانی که بازی ORGINAL استفاده میکنند .

دیگه فکر کنم سرتون درد بیاد تا این پست رو بخونید ,

از این به بعد من مخلص همه دوستان هستم و سعی میکنم به تمام سوالاتی که شما دارید و من میتونم جواب بدم رو در اسرع وقت جواب بدم .

خدا نگهدار و به امید دیدار شما .

آخرین ویرایش:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
سرزمین کارش توی اصفهان تکه.;)هم 360 و هم PS3.
من که واقعا از محصولاتش راضیم.(فقط اشکالش اینه که خیابان توحید همیشه ترافیکه ما هم بیچاره میشیم تا یک بار بریم سر بزنیم.)

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
سرزمین باید قبول کنه دیگه کیفیت قبلی رو نداره ! یعنی فکر کنم بیشتر به مشتریا مربوط بشه که نمیخان برای بازی قیمت بیشتراز 2تومن بدن!
اما هنوز بهترین کیفیت رو داره در اصفهان!

کاش میشد به کیفیت قبلی برمیگشت که من نخام از تهران بازی سفارش بدم!:(

این درددلی بیش نبود جنگ راه نندازین!
من نمیدونم منظورتون از کیفیت بد چیه.
اگر فقط منظورتون اینه که روی T-Gate رایت میکنه . خوب میتونین سفارش بدین روی verbatim رایت کنه.
وگرنه کیفیت کارهاش عالیه.

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
سرزمین باید قبول کنه دیگه کیفیت قبلی رو نداره ! یعنی فکر کنم بیشتر به مشتریا مربوط بشه که نمیخان برای بازی قیمت بیشتراز 2تومن بدن!
اما هنوز بهترین کیفیت رو داره در اصفهان!

کاش میشد به کیفیت قبلی برمیگشت که من نخام از تهران بازی سفارش بدم!:(

این درددلی بیش نبود جنگ راه نندازین!

سلام , یه سوالی داشتم؟ کیفیت یک بازی XBOX360 با قاب و کاور رنگی و چاپ روی دیسک از نظر شما به چه چیزهایی بستگی داره ؟ و اینکه شما که بازیهاتو از تهران میگیری چه مشخصاتی داره ؟

تشکر میکنم اگر جواب بدی , جنگی هم نمیخوام را بندازم فقط و فقط در جهت بهبود کیفیت کار خودم و جلب رضایت شما دوستان ...

اگر هم براتون امکان داره چند نمونه از این بازیهارو بیارید فروشگاه که منم یه بررسی روشون داشته باشم ؟

بازم تشکر میکنم.

من نمیدونم منظورتون از کیفیت بد چیه.
اگر فقط منظورتون اینه که روی T-Gate رایت میکنه . خوب میتونین سفارش بدین روی verbatim رایت کنه.
وگرنه کیفیت کارهاش عالیه.

بله , ایشون درست میگن , با اینکه دیسکهای t-Gate کیفیت قابل قبولی دارند , باز هم اگر هر کسی روی هر دیسک دیگه ای که خواست میتونند با ما هماهنگ کنند که براشون آماده کنیم.

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام بروبچ!

اقا من به تازگی یه X360 جدید خریدم و الان سه فروند X360 دارم و میخوام یکشیو که یه Arcade با یه هارد 120 و برد جاسپر و LT هست وسالم و تر وتمیزه و تا حالا هم تو LIVE نرفته را بفروشم.

کسی خریدار هست!!؟
برادر من اینجا جاش نیست:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر