تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

P30GAME4U

کاربر سایت
Oct 27, 2009
23
نام
مهدی
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم xbox من arcade و لی از پسر خالم elite یکسری از بازی های من روی دستگاه پسر خالم لود نمیشه شما نمیدونید مشکل چیه هر کدوم از دیسکا هم از یه جاهای مختلف خریده شده

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام کسی میدونه ایکس باکس مدل الایت سرزمین چند میگه کلآ قیمتش تو اصفهان چه قدر هست
اگه میخوای از اصفهان بخری، فقط سراغ سرزمین رایانه برو، چون اونایی که تو مجتمع پارکن ( اسم نمیبرن ولی همشون) اولا خیلی گرون میدن و ثانیا یه کنسولی بهت میدن که حالت از هر چی کنسوله تا آخر عمر به هم بخوره
فکر کنم سرزمین الیت هاش را بین 36-365 بده
ولی خو خواستی زنگ بزن بپرس:
شماره:
6250827

حالا یه سوال OFF TOPIC خودم دارم:
کسی میدونه بازیهای PS2 ( مثل متال گیر ها و بازیهایی که اصفهان ممنوع شده را) از کجا میتونم بخرم ( آخه دیشب رفتم پاشاژ آزادی هیچکدوم نداشتن) ؟

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
اگه میخوای از اصفهان بخری، فقط سراغ سرزمین رایانه برو، چون اونایی که تو مجتمع پارکن ( اسم نمیبرن ولی همشون) اولا خیلی گرون میدن و ثانیا یه کنسولی بهت میدن که حالت از هر چی کنسوله تا آخر عمر به هم بخوره
فکر کنم سرزمین الیت هاش را بین 36-365 بده
کاملا مخالفم . من خودم با همشون آشنایی دارم . کارن تو مجتمع پارک از همه بهتره .هم از نظر کیفیت مطمئنه و هم از نظر قیمت .
اینم شماره ی کارن : 6671537 *** 6662457 *** 09131292986
اینقد بیخود تعریف این سرزمینو نکنید که چوبش به تن هممون خورده تا حالا.دوست ندارم تبلیغ منفی بنابر این ادامه نمیدم
حالا یه سوال OFF TOPIC خودم دارم:
کسی میدونه بازیهای PS2 ( مثل متال گیر ها و بازیهایی که اصفهان ممنوع شده را) از کجا میتونم بخرم ( آخه دیشب رفتم پاشاژ آزادی هیچکدوم نداشتن) ؟
در ضمن این نشون میده شما تا حالا از مجتمع خرید نکردی . پس چرا بیخود برای فروشنده های اونجا میزنی ؟
پاسکال توی مجتمع بازیایی که میخاستی رو داره . ارشیوش کامله . اگه فقط یه بار پاتو گذشته بودی اونجاها دلم نمی سوخت.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
کاملا مخالفم . من خودم با همشون آشنایی دارم . کارن تو مجتمع پارک از همه بهتره .هم از نظر کیفیت مطمئنه و هم از نظر قیمت .
اینم شماره ی کارن : 6671537 *** 6662457 *** 09131292986
اینقد بیخود تعریف این سرزمینو نکنید که چوبش به تن هممون خورده تا حالا.دوست ندارم تبلیغ منفی بنابر این ادامه نمیدم

در ضمن این نشون میده شما تا حالا از مجتمع خرید نکردی . پس چرا بیخود برای فروشنده های اونجا میزنی ؟
پاسکال توی مجتمع بازیایی که میخاستی رو داره . ارشیوش کامله . اگه فقط یه بار پاتو گذشته بودی اونجاها دلم نمی سوخت.
ببین دوست عزیز خود شما هم الان داری تبلیغ اون کارن رو میکنی !!
ما که 1 بار ازش بازی گرفتیم برا 7 نسلم دیگه پاما توی مجتمع نمیذارم !!
بعدم من 3 ماه پیش یه کنسول الیت از هادی (سرزمین) برداشتم هم همه چیزش خوب بوده و تا الان مشکلی نداشته و هم چون ما اصفهانی :biggrin1: هستیم یه تخفیف خوب هم بهم داد !!
بازی هاشم که برا همه آشناس !! هم کیفیت عالی ای داره و هم چاپش خیلی بالاس !!
پس تبلیغ الکی نکن !! همیشه کیفیت بهتر از قیمت بوده !

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
این را مطمئنی؟
پس این بازی که من از کارن گرفتم و کلا به خاطر ناقص بودن آپدیت بازی(نمیدونم چه بلایی سر سورس بازی آورده بود) پروفایل منو پروند چی بود؟
لطفا به کارن بگین اقلا میخواد رقابت کنه بازی را از جایی بگیره که مطمئن باشه :laughing:
راستی از نظر قیمت میتونم بپرسم چرا همیشه کنسولهای کارن 50 تومان گرونتره؟ (حتما خارجی تره :laughing: )

مجتمع خرید نکردم؟
حق دارم
برای اینکه هر وقت اومدم خرید کنم یسری قیمت دادن که دود از سر آدم بلند میشه
یکی از دوستام رفت بازی Infamous را با بازی GOW:C عوض کرد، بازی Infamous نو را که اینجا میخریدن 40 با منت خریده بود 20 و بازی GOW را بهش داده بود 75، در صورتی که اونقت بازی را میشد راحت 60 خرید
(این است انصاف آقای کارن)

آخرین ویرایش:

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام دوستان
من هر سری از اینترنت بازی میخرم از taherism که از بچه های همین سایته به قیمت 2400 رو دسک tgate انصافا هم کیفیت چاپ و رایتش خوب بوده تا حالا.
امروز از یکی از بچه های دانشگاه شنیدم سرزمین 2000 تومن tgate حساب میکنه میخواست بدونم کیفیت کاراش و کیفیت چاپش چهطوره؟و با چه قابی میزنه؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
سلام دوستان
من هر سری از اینترنت بازی میخرم از taherism که از بچه های همین سایته به قیمت 2400 رو دسک tgate انصافا هم کیفیت چاپ و رایتش خوب بوده تا حالا.
امروز از یکی از بچه های دانشگاه شنیدم سرزمین 2000 تومن tgate حساب میکنه میخواست بدونم کیفیت کاراش و کیفیت چاپش چهطوره؟و با چه قابی میزنه؟
من که همیشه ازش بازی گرفتم عالی بوده و نشونه اینکه بفهمی کدوم ماله سرزمین هست لگوی سرزمینه که پایین قاب چاپه!دیسکهاش هم همش تی گیت هست و مثل بقیه نیست بیاد بگه تی گیت و رو ... بزنه!!
فقط نمیدونم چرا بد کمپانی 2 رو که ازش گرفتم رو هیچ 360 ــی کار نداد!!دو تا هم گرفتم!
کیفیت چاپ هاش هم عالیه...
اینم یه چند تا عکس از بازی هاش:

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
این را مطمئنی؟
پس این بازی که من از کارن گرفتم و کلا به خاطر ناقص بودن آپدیت بازی(نمیدونم چه بلایی سر سورس بازی آورده بود) پروفایل منو پروند چی بود؟
لطفا به کارن بگین اقلا میخواد رقابت کنه بازی را از جایی بگیره که مطمئن باشه :laughing:
راستی از نظر قیمت میتونم بپرسم چرا همیشه کنسولهای کارن 50 تومان گرونتره؟ (حتما خارجی تره :laughing: )
مطمئنا اینجوری نیست. شماره ی جفتشون هست . چند روزه مختلف زنگ بزن قیمتارو مقایسه کن
هم چون ما اصفهانی :biggrin1: هستیم یه تخفیف خوب هم بهم داد !!
والا خود این اقا که اصفانی نیست . نمی دونم کجاییه ولی فکر کم جنوبیه . حالا چرا به شما تخفیف میده !!!در ضمن یه بار به من دیسک خراب داد بعدم قبول نمی کرد آخرش با کلی بحث و جدل پولمو بم پس داد با زیو عوض نکرد برام و گفت اینجا برا کسی دعوت نامه ندادیم
ببین دوست عزیز خود شما هم الان داری تبلیغ اون کارن رو میکنی !!
نه قصد تبلیغ ندارم . هیچ نسبتیم با کارن ندارم . ولی دوست دارم شماهام ملتو منحرف نکنید . 3 یا 4 تا فروشگاه شاخ در زمینه ی کنسول تو اصفهان هست . من دوست دارم خریدارایه جدید به حرف من و شما گوش ندن و خودشون انتخاب کنن . اون که طرف خودش ببینه و مقایسه کنه خیلی فرق میکنه . شماها سریع خط بطلانو میکشید رو همه بجز سرزمین. در حالیکه من کاملا بر عکس خطو میکشم رو سرزمین اینه که میگم طرف باید خودش انتخاب کنه البته مشورت توصیه میشه ولی نه انتخاب بجای طرف.
من 2 ساله که پی اس پی و یک سالم هست تقریبا که 360 دارم و از کارن هم گرفتم . خیلی به دل من نشسته جنساش . لوازم جانبیم از همون میخرم .

سلام دوستان

کارن بازیاش 2 تومنه . نوعشم یا وربانتیمه یا تی گیت . من تا حالا هرچی ازش گرفتم خوب بوده . تنها راه اینه که یه بازی از هر کدوم از این فروشگاها بگیری و خودت مقایسه کنی

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
مطمئنا اینجوری نیست. شماره ی جفتشون هست . چند روزه مختلف زنگ بزن قیمتارو مقایسه کن

والا خود این اقا که اصفانی نیست . نمی دونم کجاییه ولی فکر کم جنوبیه . حالا چرا به شما تخفیف میده !!!در ضمن یه بار به من دیسک خراب داد بعدم قبول نمی کرد آخرش با کلی بحث و جدل پولمو بم پس داد با زیو عوض نکرد برام و گفت اینجا برا کسی دعوت نامه ندادیم

نه قصد تبلیغ ندارم . هیچ نسبتیم با کارن ندارم . ولی دوست دارم شماهام ملتو منحرف نکنید . 3 یا 4 تا فروشگاه شاخ در زمینه ی کنسول تو اصفهان هست . من دوست دارم خریدارایه جدید به حرف من و شما گوش ندن و خودشون انتخاب کنن . اون که طرف خودش ببینه و مقایسه کنه خیلی فرق میکنه . شماها سریع خط بطلانو میکشید رو همه بجز سرزمین. در حالیکه من کاملا بر عکس خطو میکشم رو سرزمین اینه که میگم طرف باید خودش انتخاب کنه البته مشورت توصیه میشه ولی نه انتخاب بجای طرف.
من 2 ساله که پی اس پی و یک سالم هست تقریبا که 360 دارم و از کارن هم گرفتم . خیلی به دل من نشسته جنساش . لوازم جانبیم از همون میخرم .

کارن بازیاش 2 تومنه . نوعشم یا وربانتیمه یا تی گیت . من تا حالا هرچی ازش گرفتم خوب بوده . تنها راه اینه که یه بازی از هر کدوم از این فروشگاها بگیری و خودت مقایسه کنی

ببین دوست من منم تا حالا 2 یا 3 بار بازیام خراب بوده و تازه بازی هم خراب نبوده لنز من مشکل داشته رو بردم پیشش بدون هیچی برام عوض کرده !!
بعدم اون کارن خوبه که چاپ روی دیسکش یه کاغذ سفید هستش و چاپ کاورش هم آشغاله ؟!!
اصلا بچه های اصفهان میتونن یک بار از هر 2 جا برن بخرن و مقایسه کنن !!
بعدم کارن از اون کسی که میخره :laughing: دیسکاش همه اش تی گیت هستش و ورباتیم اصلا نداره !!
اما سرزمین خودش دانلود میکنه و خودش هم رایت میکنه یعنی تولید به مصرف هستش !!

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
در ادامه بحث دوستان من خودم تو سال پیش یک الیت و آرکید از سرزمین خریدم و کاملا هم راضیم تو زمینه بازیم با اینکه مجتمع 5دقیقه با خونمون فاصله داره میرم از سرزمین میخرم
پ.ن:
دوست عزیز که بالاتر من کامنت داده
سرزمین نکات ایمنی دیسکها رو رعایت نمکینه خودتون باید اصلاحش کنید.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان کسی هست که SPlinter Cell:Conviction رو گرفته باشه از اصفهان و تمومش کرده باشه؟
به غیر از کسانی که از سرزمین گرفتند!!

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
کسی می دونه که نارسیس مثل سرزمین نکات امنیتی دیسک برای xbox live رو رعایت می کنه یا نه؟
بله بازی های اون هم اکثرآ stealth patch هستن.البته من 2 3 تا بازی بیشتر ازش نگرفتم چون همیشه از سرزمین خرید میکنم ولی این چند تایی که گرفتم رو چک کردم مشکلی نداشتن
قصد تبلیغ ندارم . هیچ نسبتیم با کارن ندارم ...
نسبتی باهاش نداری چون احتمالآ خودشی یا یکی از شاگرداشی
کلا 24 تا پست دادی 25 تاش تعریف از کارن بوده.اگه اینطور نیست چرا توی تاپیک های دیگه پست نمیدی یا این که فقط وقتی بحث کارن پیش میاد سرو کله شما واسه دفاع از ایشون پیدا میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر