تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
سلام دوستان
اگه ممکنه یک جای خوب و معتبر برای خرید مانیتور 2261vp در اصفهان به من معرفی کنید.ممنون
سلام دوست من!
شما برو چهارباغ بالا يه كمي بالاتر مجتمع پارك نمايندگي LG هستش!!
اونجا ديگه قيمتاشون ماله نمايندگي هستش!!

mehdi20001

کاربر سایت
Jul 18, 2008
136
با سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشید من تازه وارد هستم دیشب با دوستام رفتم جایی و موفق شدم برای اولین بار با ایکس باکس 360 بازی کنم و خیلی خوشم امد می خوام یکیشو بگیرم اون شخص گفت اشنا دارم قیمتش هم 440 گفت رنگش هم مشکی هست اگه میشه مشخصات و مدل دستگاه را به من بدبد و اگه کسی جای ارزونتری سراغ داره بگه ممنون

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
با سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشید من تازه وارد هستم دیشب با دوستام رفتم جایی و موفق شدم برای اولین بار با ایکس باکس 360 بازی کنم و خیلی خوشم امد می خوام یکیشو بگیرم اون شخص گفت اشنا دارم قیمتش هم 440 گفت رنگش هم مشکی هست اگه میشه مشخصات و مدل دستگاه را به من بدبد و اگه کسی جای ارزونتری سراغ داره بگه ممنون
سلام
برو سرزمين توي توحير ارزون تر اينا بهت ميده!!
دورو بر 350تا 390 فكر كنم!!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
به نظرم مجتمع پارک نرو!چون به شدت گرون فروشه!
برو توحید میانی!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان چقدر اینجا سوت و کوره!
کسی از قیمت های جدید تو اصفهان خبر نداره!
آقا هادی چند روزه سر نزده!فکر کنم درگیر امتحاناته دانشگاست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر