تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
28 پست پاک شدند، دوست ندارم پست 29 ای وجود داشته باشد.

اینکه هر کسی با هر فروشگاهی مشکل دارد به خودش و اونها مربوط هستش و کشیدن بحث به تاپیک
و برهم زدن نظم و گرفتن وقت دیگران برای خیال پردازی های خودتان راجب سایر فروشگاه ها در این تاپیک
به این شکل کار صحیح و اخلاقی نیست.

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
من که اصلا بازیهام رو از فروشگاه نمیخرم
چرا..... اولا میخریدم
ولی یه چند بار از سگا تهران توی بازار آزادی گرفتم یا بازی کار نمیکرد یا ریجنش یه چیز دیگه بود
من از یکی بازی میخرم که مغازه نداره کارش هم خیلی درسته
بازیهاش همه خصوصیتی از نظر چاپ رو دیسک وقاب وکاور وفول پچ واین حرفا داره تا حالا هم بازیهاش مشکلی نداشته

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
از صاحب سرزمین رایانه ( اگه اشتباه نکنم اسمشون هادی باشه ) خواهش دارم که قیمت اینن بازی ها رو از 4 تومن به 3 تومن کاهش بدن . آخه 4 تومن دیگه الان یکمی زیاده .

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
از صاحب سرزمین رایانه ( اگه اشتباه نکنم اسمشون هادی باشه ) خواهش دارم که قیمت اینن بازی ها رو از 4 تومن به 3 تومن کاهش بدن . آخه 4 تومن دیگه الان یکمی زیاده .
دوست عزیز ایشون قیمتو پایین اوردن اگر پست های قبل رو میخوندین میدیدین که قیمت رو حتی تا 2 تومن هم پایین اوردن.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
28 پست پاک شدند، دوست ندارم پست 29 ای وجود داشته باشد.

اینکه هر کسی با هر فروشگاهی مشکل دارد به خودش و اونها مربوط هستش و کشیدن بحث به تاپیک
و برهم زدن نظم و گرفتن وقت دیگران برای خیال پردازی های خودتان راجب سایر فروشگاه ها در این تاپیک
به این شکل کار صحیح و اخلاقی نیست.

ظاهراً بعضی از دوستان درک درستی از کاری که میکنند رو ندارند.

فکر کنم دیگه همه توی این چند صفحه اخیر متوجه شده باشند که کی مشکل داره، کی اخلاقش خوبه و کی اخلاقش درست نیست.

بدگویی از شخصی که برای خودش شخصیت مهمی در بازار داره و اینطور صحبت کردن و پست زدن
به این شکل که فقط قصد تخریب کردن را داشته باشد که حق با او باشد و چه نباشد اصلاً کار نادرست
و حرکت بسیار زشتی است، نمیدانم چطور به خودتان اجازه میدهید درباره یک نفر سابقه آن اینطور راحت نظر بدهید.
چرا یک بار فکر نمیکنید که مشکل میتواند از طرف خود آدم باشد، چرا دیگران را اینقدر راحت حدف میگیرد.؟

اگر مشکلی دارید بین خودتان و ایشون هستش، برید هر طور که شخصیت خودتون هستش حلش کنید.
چرا باید اجازه بدهیم چنین حرکت های لوسی در تاپیک ها رواج پیدا کنند.!!!!؟؟؟
از فردا هرکسی از باهر فروشنده ای مشکل پیدا میکند می آید اینجا داستان سرایی میکند.

به این نمی گویند آگاه سازی.....!!

اگر قصد دارید با این کارها تاپیک قفل شود، قول میدهم هرگز قفل نمی شود
ولی دوستان ناراحت نمی شوید که دسترسی ـیتان قطع شود.

پس این موضوع تا همین جا تمام شد و ادامه پیدا نمیکند در تاپیک، نه نقل قول و نه هیچ چیز دیگر.

حق نگهدار

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
چندتا آدرس درست حسابی برای خرید XBOX360 بدید ما که مردیم.
Premium هنوز تو بازار هست یا نه با مین جاسپر؟

کارن معمولا جنسش جوره . پاسکالم احتمالا داره همیشه . فردا میخام برم سره کارن .سوال می کنم برات تو تاپیک میذارم . آدرسشم مجتمع پارک یه طبقه برو پایین
کارنو چون ازش خرید داشتم میدونم مطمئنه از نظر جنس و قیمت، پاسکالو نمیدونم

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
هادی جان ، قیمتا رو که آوردی پایین دیگه جای هیچ گله ای برای کسی قطعا باقی نخواهد موند ...
خیلی چاکرم ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر