تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اين دوستمون راست ميگه منم الان از پيشگامان دارم سرعتاش هم خيلي عاليه!!

ميگم دوست من 1 مگ رو ميده 13600 يا 128؟؟!!
آقا يه چيز
ما برا اولين بار يه غلطي كرديم رفتيم از كارن يه بازي گرفتيم البته خودم نه دوستم و فرستادم!!
بعد بهش بازي بتمن بوده داده توي يه پلاستيك نه قابي و نه كاوري و نه چاپ بعد گفته پرينترم خراب بوده تازه اين هيچي رفتيم بازي رو همين امشب وسط بازي شطرنجي شده و نميتوني بازي كني!!!
حالا ما از سرزمين هميشه ميگرفتيم واقعا كارش حرف نداره توي كيفيت تا حالا خرابي من نداشتم توي بازياش كه فقط يه بار بود كه بازيش اجرا نميشد كه زنگ زدم يكي ديگه برام پيك كرد و خرابه رو گرفت!!
تازه يه باره ديگه هم از همين ديسك هاي T-Gate گزاشتم توي كنسول و كنسول هم عمودي بود ديسك رو به طرز ماهرانه اي شكوند كه تعجب كردم ولي ديسكاي سرزمين رو هر وقت ميزاشتم هيچيش نميشد كه معلوم ميكنه جنس فرق داره و روي ورباتيم هستش!!
حالا بريم سر كارن ببينيم چي كار ميكنه!!

سلام دوست عزیز من نمی گم شما دروغ میگی ولی چرا چنین اتفاقی برای ما نمی افته البته داخل داریو کامپیوتر این طور شده که سوال کردم گفتند از لیبل روی سی دی بوده

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
آدرس كجاست؟؟؟
البته انگار شاتل بهتره چون ترافيكش 3gbهست

خوب نوشتم که اینم 3 گیگه .در ضمن شاتل اصلا نگیر .قبلا که زباله بود . ندا گستر تو اصفهان چندتا نمایندگی داره سایتش اینهhttp://www.sabanet.ir/reseller_sh.asp .خودت ببین کودوم بهت نزدیکتره.پیشگامانم ظاهرا خوبه .اونم تحقیق کن .
http://www.sabanet.ir/reseller_sh.asp

ميگم دوست من 1 مگ رو ميده 13600 يا 128؟؟!!
آقا يه چيز
ما برا اولين بار يه غلطي كرديم رفتيم از كارن يه بازي گرفتيم البته خودم نه دوستم و فرستادم!!
بعد بهش بازي بتمن بوده داده توي يه پلاستيك نه قابي و نه كاوري و نه چاپ بعد گفته پرينترم خراب بوده تازه اين هيچي رفتيم بازي رو همين امشب وسط بازي شطرنجي شده و نميتوني بازي كني!!!
حالا ما از سرزمين هميشه ميگرفتيم واقعا كارش حرف نداره توي كيفيت تا حالا خرابي من نداشتم توي بازياش كه فقط يه بار بود كه بازيش اجرا نميشد كه زنگ زدم يكي ديگه برام پيك كرد و خرابه رو گرفت!!
تازه يه باره ديگه هم از همين ديسك هاي T-Gate گزاشتم توي كنسول و كنسول هم عمودي بود ديسك رو به طرز ماهرانه اي شكوند كه تعجب كردم ولي ديسكاي سرزمين رو هر وقت ميزاشتم هيچيش نميشد كه معلوم ميكنه جنس فرق داره و روي ورباتيم هستش!!
حالا بريم سر كارن ببينيم چي كار ميكنه!!
ببین پهنای باند من برای ریسیو 992 کیلو بیت و برای سند 256 کیلو بیت هستش
عکسم که گذاشتم براتون
سرعت دانلود من حدود 114 کیلو بایت بر ثانیه س .کلا برای همه 1 مگ می بنده تفاوت قیمتا تو مقدار ترافیکیه که میده که از 3 تا 50 گیگه ماهیانه.البته گاهی اوقات برای کاربرای با ترافیک پایین محدودیت سرعت میذاره .سرعتو رو 20 کیلو بایت تگه میداره (البته فعلا که برداشته محدودیتو) . به هر حال بدک نیست .من 3 گیگ دارم 13600 نومن .50 گیگ انگار 110تومن بود .
من از پیشگامان شناخت ندارم . شنیدم خوبه . اگه کسی داره لطفا بیاد یکم معرفی کنه قیمتا و خدماتشو .
در باره ی کارن هم حتما بش بگو و پسش بده . از کارن بعیده جنس بی کیفیت بده ! مطمئنی از کارنه ؟

ببینم بدون چاپ و کاور همون قیمته ؟

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
خوب نوشتم که اینم 3 گیگه .در ضمن شاتل اصلا نگیر .قبلا که زباله بود . ندا گستر تو اصفهان چندتا نمایندگی داره سایتش اینهhttp://www.sabanet.ir/reseller_sh.asp .خودت ببین کودوم بهت نزدیکتره.پیشگامانم ظاهرا خوبه .اونم تحقیق کن .
http://www.sabanet.ir/reseller_sh.asp

عکسم که گذاشتم براتون
سرعت دانلود من حدود 114 کیلو بایت بر ثانیه س .کلا برای همه 1 مگ می بنده تفاوت قیمتا تو مقدار ترافیکیه که میده که از 3 تا 50 گیگه ماهیانه.البته گاهی اوقات برای کاربرای با ترافیک پایین محدودیت سرعت میذاره .سرعتو رو 20 کیلو بایت تگه میداره (البته فعلا که برداشته محدودیتو) . به هر حال بدک نیست .من 3 گیگ دارم 13600 نومن .50 گیگ انگار 110تومن بود .
من از پیشگامان شناخت ندارم . شنیدم خوبه . اگه کسی داره لطفا بیاد یکم معرفی کنه قیمتا و خدماتشو .
در باره ی کارن هم حتما بش بگو و پسش بده . از کارن بعیده جنس بی کیفیت بده ! مطمئنی از کارنه ؟

ولی این سایتی که شما گذاشتی نوشته برای کاربر خانگی 512 به بالا نمیدن.
حالا مطمئنی مدرکی چیزی نمیخواهن؟

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
این شماره آقای زریباف برای پیشگامان هست زنگ بزنید براتون کامل توضیح میده :
09132008247
خودش هم جدا از شرکت تو کار فروش مودمه زیر قیمته بازار میده
به این تاپیک هم سر بزنید چند صفحه آخر رو بخونید خودتون دستتون میاد کدوم شرکتا خوبن:
http://forum.persiantools.com/t69707-page206.html
آقای زریباف هم که شمارشو گذاشتم تو همین فروم اسم یوزرش apadanapayment هست که اولین پست رو تو همین صفحه ای که باز میکنید زده

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
عکسم که گذاشتم براتون

بابا خيلي عاليه كه 1 مگ اگه باشه و 13600!!!
من الان دارم از پيشگامان 256 1 ماهه 2.5 گيگ ميگيرم 14
سرعتمم روي خيلي بالا باشه 70 هستش!!

start66a

کاربر سایت
Apr 16, 2009
13
تعویض و فروش بازی

من این بازی ها را دارم همگی pal یا free هستن

infernal
watchmen
civilization
brother in arms
ninja blade
red faction
ghostbusters
condemned 2
bionic commando
far cry 2
call of juarez
hitman: blood money

شماره تماس : 09364098871
و همشم از سرزمین گرفتم حالا دیگه نمی دونم dvd هاش چی هست هر کی هر کدومشا خواس دونه ای 2500 می فروشم یا عوض می کنم (به شرطی که از بازیش خوشم بیاد)
ضمنا dvd ها با نو هیچ فقی نمی کنه! حتی یه خش هم روش پیدا نمی کنین چون من هر بازی که می کنم رو سیستم نصب می کنم!و همیشه هم داخل جعبه خودشون نگهشون می دارم.و همگی هم جعبه و هم چاپ دارن

آخرین ویرایش:

D-GENERATION-X

کاربر سایت
Dec 15, 2008
99
bacheha man inaro daram harki khast bege:
bara taviz ya fooroosh
shomaramam mizaram

terminator salvation
left for dead
vitual fighter
gta iv
need for speed undercover
mortal kombat vs dc univers
riddick
red faction guerila
lost planet

09138382073
omid:biggrin1:

D-GENERATION-X

کاربر سایت
Dec 15, 2008
99
من این بازی ها را دارم همگی pal یا free هستن

infernal
watchmen
civilization
wanted
ninja blade
red faction
ghostbusters
condemned 2
bionic commando
far cry 2
call of juarez
hitman: blood money

و همشم از سرزمین گرفتم حالا دیگه نمی دونم dvd هاش چی هست هر کی هر کدومشا خواس دونه ای 2500 می فروشم یا عوض می کنم (به شرطی که از بازیش خوشم بیاد)
ضمنا dvd ها با نو هیچ فقی نمی کنه! حتی یه خش هم روش پیدا نمی کنین چون من هر بازی که می کنم رو سیستم نصب می کنم!و همیشه هم داخل جعبه خودشون نگهشون می دارم.و همگی هم جعبه و هم چاپ دارن
wantedo infernalo mitagham:cool:

start66a

کاربر سایت
Apr 16, 2009
13
دوستان wanted فروخته شد! (پست ادیت شد) اما بقیش هست! هر کی بازی تاق می زنه پس لیسته بازیاشم بده! اگه ام کسی خریداره این شماره من 09364098871

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر