تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
راست میگی
اصفهان از این نظر اصلن قوی نیست
من یکی رو میشناسم توی بازار آرادی(تهران سگا)
بازی های جدید میاره ولی مثلا عنوان های 2ماه پیش واینا رو نداره

سلام ببخشید که این حرف را میزنم ولی این یکی را کلا خودم بازی را میدم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
سلام ببخشید که این حرف را میزنم ولی این یکی را کلا خودم بازی را میدم
آقا شما كه به همه داري بازي ميدي خوب بازيات رو روي ورباتين بزن مثلا 3000 يا 3500 همه مشتريت ميشن!!
اين كار خيلي بهتره!

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
آقا شما كه به همه داري بازي ميدي خوب بازيات رو روي ورباتين بزن مثلا 3000 يا 3500 همه مشتريت ميشن!!
اين كار خيلي بهتره!

سلام نمیگم ورباتین بده ولی یک بار یدونه رایت زدم به 360 خیلی فشار اورد نمدونم چرا

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
كيفيت تي گيت خوب نيست بهترين دي وي ديها اينان :

1:verbatim
aone:2
ridata:3

سلام فکر می کنید کسایی که داخل اصفهان بازی می فروشند روی چه دی ودی بازی میزنند کارن . پاسکال .سرزمین یا روی تی گیت یا روی ملودی میزنن من دو سال پیش
ridataگرفتم از 10 تا دی ودی یکی سالم رایت شد دوما من قصد تحمیل چیزی به کسی ندارم ارشیو خودم تی گیت هست تا حلا باهاش مشکلی نداشتم دیرم هم خراب شده هر کسی مختار ه هر چی دلش خواست بخره یا روی هر دی ودی که خواست بازی بگیره یا حق

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
دوستان لایو باز اصفهانی کسانی که اینترنت پر سرعت میخوان برن پیشگامان محدودیت نداره
حتی تا 1 مگ هم میدن و گواهی و ... نمیخواد.
البته تبلیغ نبودا برای لایو یه توصیه بود
حالا کسی اینجا اهل لایو بازی کردن هست؟

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
دوستان لایو باز اصفهانی کسانی که اینترنت پر سرعت میخوان برن پیشگامان محدودیت نداره
آدرس پيشگامان رو برام پ.خ ميكني؟؟؟

راستي من مطمانم كه كارن از t-gate استفاده نميكنه چون قسمت حلقه ي كوچك ديسك هاي t-gateرنگ شيشه اش دارن در حالي كه ديسكهاي كارن در اون قسمت نقره اي اند!!
حالا خدا داند از چي استفاده ميكنه به احتمال 90‌آزHPاستفاده ميكنه چون فقط HP اينجوره!!

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118

ندا گسترم ا مگا بیت میده .
من 2 ساله که دارم . هیچیزیم نمی خواست (گواهی !!؟؟؟)
541380228.png

فکر می کنم ارزون تر از همشون ندا گستره 13600 ماهیانه با 3 گیگ ترافیک ترافیکای بیشتر ارزونترم در میاد .sabanet.ir

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
541380228.png

فکر می کنم ارزون تر از همشون ندا گستره 13600 ماهیانه با 3 گیگ ترافیک ترافیکای بیشتر ارزونترم در میاد .sabanet.ir
آدرس كجاست؟؟؟
البته انگار شاتل بهتره چون ترافيكش 3gbهست

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
اين دوستمون راست ميگه منم الان از پيشگامان دارم سرعتاش هم خيلي عاليه!!

541380228.png

ميگم دوست من 1 مگ رو ميده 13600 يا 128؟؟!!
سلام فکر می کنید کسایی که داخل اصفهان بازی می فروشند روی چه دی ودی بازی میزنند کارن . پاسکال .سرزمین یا روی تی گیت یا روی ملودی میزنن من دو سال پیش
ridataگرفتم از 10 تا دی ودی یکی سالم رایت شد دوما من قصد تحمیل چیزی به کسی ندارم ارشیو خودم تی گیت هست تا حلا باهاش مشکلی نداشتم دیرم هم خراب شده هر کسی مختار ه هر چی دلش خواست بخره یا روی هر دی ودی که خواست بازی بگیره یا حق
آقا يه چيز
ما برا اولين بار يه غلطي كرديم رفتيم از كارن يه بازي گرفتيم البته خودم نه دوستم و فرستادم!!
بعد بهش بازي بتمن بوده داده توي يه پلاستيك نه قابي و نه كاوري و نه چاپ بعد گفته پرينترم خراب بوده تازه اين هيچي رفتيم بازي رو همين امشب وسط بازي شطرنجي شده و نميتوني بازي كني!!!
حالا ما از سرزمين هميشه ميگرفتيم واقعا كارش حرف نداره توي كيفيت تا حالا خرابي من نداشتم توي بازياش كه فقط يه بار بود كه بازيش اجرا نميشد كه زنگ زدم يكي ديگه برام پيك كرد و خرابه رو گرفت!!
تازه يه باره ديگه هم از همين ديسك هاي T-Gate گزاشتم توي كنسول و كنسول هم عمودي بود ديسك رو به طرز ماهرانه اي شكوند كه تعجب كردم ولي ديسكاي سرزمين رو هر وقت ميزاشتم هيچيش نميشد كه معلوم ميكنه جنس فرق داره و روي ورباتيم هستش!!
حالا بريم سر كارن ببينيم چي كار ميكنه!!

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
آدرس پيشگامان رو برام پ.خ ميكني؟؟؟

راستي من مطمانم كه كارن از t-gate استفاده نميكنه چون قسمت حلقه ي كوچك ديسك هاي t-gateرنگ شيشه اش دارن در حالي كه ديسكهاي كارن در اون قسمت نقره اي اند!!
حالا خدا داند از چي استفاده ميكنه به احتمال 90‌آزHPاستفاده ميكنه چون فقط HP اينجوره!!

سلام برای کارن خ ودم میزدم یعنی من دوی دی خودم را نمی شناسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر