تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من که هر دفعه ازش پرسیدم بهم قیمت داده.دیگه باهام آشنا شده و می دونه که الکی ازش قیمت نمی پرسم.هر وقت قیمت کردم فرداش رفتم یکی خریدم.تا به حال سه تا ازش خریدم.(یکی برای خودم و دو تا برای اقوام)

پس شاید مال اینه که مدام ازش قیمت پرسیدید و خرید نکردید؟بالاخره اون هم به فکر کسب و کارش هست.

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
من که هر دفعه ازش پرسیدم بهم قیمت داده.دیگه باهام آشنا شده و می دونه که الکی ازش قیمت نمی پرسم.هر وقت قیمت کردم فرداش رفتم یکی خریدم.تا به حال سه تا ازش خریدم.(یکی برای خودم و دو تا برای اقوام)

پس شاید مال اینه که مدام ازش قیمت پرسیدید و خرید نکردید؟بالاخره اون هم به فکر کسب و کارش هست.
من ازش خرید میکنم ولی فقط بعضی وقت ها بازی یه بار هم مجبور شدم ازش یدونه دسته بخرم.
ولی ازش کنسول نخریدم چون واقعا گرون فروشه. سرزمین هم قیمتاش بهتره هم برخوردشون با مشتری.
پاسکال نسبتا ارشیو خوبی داره.
حالا شما که باهاشون اشنا هستی قیمت نداری؟

Moriss

کاربر سایت
Jul 2, 2009
16
آدرس سرزمین را میشه بدید ؟
راستی بازی هاس را دونه ای چند می ده ؟
یک مغازه ی دیگه هم در مجتمع پارک هست در همون طبقه ی پاسکال هست اون هم دیدم هم بازی داره هم کنسول می فروشه

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
آدرس سرزمین را میشه بدید ؟
راستی بازی هاس را دونه ای چند می ده ؟
یک مغازه ی دیگه هم در مجتمع پارک هست در همون طبقه ی پاسکال هست اون هم دیدم هم بازی داره هم کنسول می فروشه
خ توحید میانی ، ساختمان اداری تجاری میلاد 2 ، فروشگاه سرزمین رایانه
بازیهاشم 3-3500میده.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
ببخشيد شايد جاش نيست
باتري هاي ميني قلمي هم رو دسته360 كار ميده؟ به نظر شما energizerميني قلمي بخرم مشكلي پيش نمياد؟

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
بهترین جا برای خرید کنسول فروشگاه کارن هستش .
کنار همون پاسکال سیستم تو مجتمع پارک .
من تا حالا یه پی اس پی و یه پریمیوم ازش خریدم :excited::excited:.
جنساش مطمئن و عالیه .قیمتاشم کمتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر