تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان می دونم بحث این battle3 خیلی داغه ولی خداییش یه نفر این fable3 پچ شدش رو نداره ازش می خرم؟؟
تو اطراف اصفهان سپاهان شهر شاهین شهر ...هر جایی می دونید بگید من که به هر کی تو اصفهان گفتم اصلا نمی دونن چی هست! بازی انحصاری هست مثلا!!! از این وب سایت ها هم ندید!

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
دوستان می دونم بحث این battle3 خیلی داغه ولی خداییش یه نفر این fable3 پچ شدش رو نداره ازش می خرم؟؟
تو اطراف اصفهان سپاهان شهر شاهین شهر ...هر جایی می دونید بگید من که به هر کی تو اصفهان گفتم اصلا نمی دونن چی هست! بازی انحصاری هست مثلا!!! از این وب سایت ها هم ندید!
fable3 پچ شده میخوای برو سمت سرزمین-توحید میانی-احتمالا داره اگه نداشت بگو برات اماده میکنه.اگه هم نشد اصلا خودت میتونی پچ کنی منم بازیهای ap2.5 رو خودم پچ کردم به سادگی:d تاپیک اموزش پچشم تو خود سایت هست بگردی پیدا میکنی

Achi11es

کاربر سایت
May 5, 2011
63
نام
پیمان
مهم
من بازیا کاملشا رو سرور شخصیم دارم با لینک مستقیم ..کسی هست اینترنت نامحدود داشته باشه؟ یا هر کی میتونه تو دانلود چند پارتش کمک کنه تو پ خ بهم بگه لینک مستقیم بهش بدم تا بعد دانلود پارتا بهم بده و منم همشا با هم وصل کنم و ی نسخه رایتی بازیا بهش بدم ...هر کدومتون 1 پارتم تو شبانه دانلود کنید زود تموم میشه دانلودش ...هر کی پایس اعلام امادگی کنه:d

من پایم، اگه سرعت سرور خوب باشه و یلتر نباشه و Resume supportباشه مثل مدیافایر، میتونم شبی 3 گیگ دانلود کنم. سرعتم 2مگه، شبانه رایگان

---------- نوشته در 07:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:39 PM ارسال شده بود ----------

آقا من تو کنسول تقریبا تازه کارم. یه الایت کار کرده پیدا کردم، نسبتا تر و تمیزه، با 30تا بازی میگه 290 تومن. روش یه 2تا خش در حد جای ناخن هست. میخواستم امروز برم بگیرمش گفتم یه مشورتی هم از بچه های اینجا بگیرم. به نظرتون خوبه؟؟؟
چیشو باید قبل از خرید تست کنم؟؟ چطوری بفهمم بن یا فلگ نشده باشه؟؟؟ اگه نکته خاصی هست ممنون میشم کمکم کنین.
نگین تو تاپیک اشتباهی زدیاااا، اینجا پرسیدم چون میخواستم از همشهریام بپرسم :D

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
fable3 پچ شده میخوای برو سمت سرزمین-توحید میانی-احتمالا داره اگه نداشت بگو برات اماده میکنه.اگه هم نشد اصلا خودت میتونی پچ کنی منم بازیهای ap2.5 رو خودم پچ کردم به سادگی:d تاپیک اموزش پچشم تو خود سایت هست بگردی پیدا میکنی
سرزمین اگه داشت که می گفت به احتمال زیاد اصلا خود بازیش رو نداره چه برسه به پچش یکی از بچه ها می گفت ارشیوش خیلی ناقصه ..شما باشون رفیقی ازشون بپرس داشت بم بگو
من دی وی دی رایترم بازی های fable3 halo reach و cod MW2 ... رو نمی خونه برای همین نمی تونم پچ کنم! شما نمی دونی علتش چیه؟؟

ولی بازی های قدیمی تر مثل cod modernwarfer 1 رو می خونه
شما دی وی دی رایترت مارکش چیه؟

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
سرزمین اگه داشت که می گفت به احتمال زیاد اصلا خود بازیش رو نداره چه برسه به پچش یکی از بچه ها می گفت ارشیوش خیلی ناقصه ..شما باشون رفیقی ازشون بپرس داشت بم بگو
من دی وی دی رایترم بازی های fable3 halo reach و cod MW2 ... رو نمی خونه برای همین نمی تونم پچ کنم! شما نمی دونی علتش چیه؟؟

ولی بازی های قدیمی تر مثل cod modernwarfer 1 رو می خونه
شما دی وی دی رایترت مارکش چیه؟
بازی تو بیار تا تو 5 مین پچ کنم halo , mw2 پچ شدشا دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر