تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

mehdiaaa5

کاربر سایت
Jul 20, 2008
37
دوستان الان کجا lt+2 می ریزند؟
پاسکال و نارسیس و سرزمین این کارا می کند
نارسیس هم از همه سریعتره البته باید خود مهدی باشه

بد جور تو کف گیر بودیما
با با یکی نبود بگه لامصب یهو آدم سکته میکنه میرم رو اینترنت می بینیم lt 2 اومد
آخر ما را به کشتن می دید:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
WoW
همه ی پست ها رفت فنا ! بابا تبلیغات چیه ؟؟ سایت هست که تجربیات بچه ها تبادل بشه ! این میگه من اینجا رفتم خوبه . من گفتم سرزمین رفتم راضیم پستم پاک شد !! عجب . یعنی من دارم تبلیغ میکنم ؟
همه دنبال یک مغازه خوب با قیمت مناسبن و کاری نداره اسمه مغازه X باشه و فروشندش Y ! بچه ها هم تبادل نظر میکنن که من رفتم اینجا خوبه هرکی دوست داشت میره .
بعد اینچیزارو اینجا نگیم کجا بگیم ؟؟ تایپیک قسمت Xbox 360 در اصفهان بزنیم ؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منظور من جیتگ جدید هم هست نه قدیم که تو تاپیک جیتگ بحثش هست فقط برای استخراج کی هم می خوام.
کسی رو می شناسید تو اصفهان پیام خصوصی بدید.

آخرین ویرایش:

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
میشه که فریمور کامل ریخته نشه؟
من همیشه می برم سرزمین تا اونجا 20 دقیقه طول می کشه عصر باید دوباره برگردم یگیرم اما مطمئنم از کارش اما تا نارسیس 5 دقیقه طول میکشه تا برم بعضی ها گفته بودند مشکل داشتند چه مشکلی بوده؟

mehdiaaa5

کاربر سایت
Jul 20, 2008
37
منظور من جیتگ جدید هم هست نه قدیم که تو تاپیک جیتگ بحثش هست فقط برای استخراج کی هم می خوام.
کسی رو می شناسید تو اصفهان پیام خصوصی بدید.
من یه زمانی یه غلطی کردن درایو دستگاهم بریک شد نارسیس برام ریکاوری کرد
البته با این حجم کاری که برای lt 2 براش درست شده بعید میدونم فعلا به کار این جور دستگاها رسیدگی کنه
رفته بودم برای lt 2 پیشش فروشگاه داشت منفجر می شد
دفه قبل که دستگاه من را نجات داد 4 روز بعد بهم داد اما دمش گرم

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من یه زمانی یه غلطی کردن درایو دستگاهم بریک شد نارسیس برام ریکاوری کرد
البته با این حجم کاری که برای lt 2 براش درست شده بعید میدونم فعلا به کار این جور دستگاها رسیدگی کنه
رفته بودم برای lt 2 پیشش فروشگاه داشت منفجر می شد
دفه قبل که دستگاه من را نجات داد 4 روز بعد بهم داد اما دمش گرم
من باشون تماس گرفتم گفت که جیتگ انجام نمی دن !! راحت بگم تو اصفهان کسی سواد جیتگ رو فکر نکنم داشته باشه من که از همه پرسیدم.
شما مطمئنی؟
مشکل دستگاهت چی بوده منظورت از بریک چیه .. کی من پاک شده !
لابد شما قبلا یه بار پیشش کپی خور کردی و کی تون تو پی سیش بوده درسته؟

mehdiaaa5

کاربر سایت
Jul 20, 2008
37
من باشون تماس گرفتم گفت که جیتگ انجام نمی دن !! راحت بگم تو اصفهان کسی سواد جیتگ رو فکر نکنم داشته باشه من که از همه پرسیدم.
شما مطمئنی؟
مشکل دستگاهت چی بوده منظورت از بریک چیه .. کی من پاک شده !
لابد شما قبلا یه بار پیشش کپی خور کردی و کی تون تو پی سیش بوده درسته؟
تا اون جایی که من میدونم اصلا جی تگ جدید نیومده اصلا
من اومدم زرنگی کنم خودم دستگاه را کپی خور کنم زدم یه کار کردم که درایو نه تو کامپوتر شناسایی می شد نه و قتی روی xbox بود بازی لود می کرد چراخ جلوش چشمک می زد
دستگام را ازش نخریده بودم تا اون موقع هم جایی برای هک نبرده بودم
گفتم شاید شما هم زده باشی درایو را به قول آقا مهدی بریک کرده باشی
حالا امتحانش که زری نداره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تا اون جایی که من میدونم اصلا جی تگ جدید نیومده اصلا
من اومدم زرنگی کنم خودم دستگاه را کپی خور کنم زدم یه کار کردم که درایو نه تو کامپوتر شناسایی می شد نه و قتی روی xbox بود بازی لود می کرد چراخ جلوش چشمک می زد
دستگام را ازش نخریده بودم تا اون موقع هم جایی برای هک نبرده بودم
گفتم شاید شما هم زده باشی درایو را به قول آقا مهدی بریک کرده باشی
حالا امتحانش که زری نداره
جیتگ یک ماهی می شه اومده فقط فریبوتش نیومده و همین الان هم می شه کی دستگاه منو برگردوند ولی کسی که این کارو انجام بده رو پیدا نکردم تو اصفهان که هیچ فروشنده ها اصلا نمی دونن جیتگ چیه..سگا می گفت که باید مین رو سوارخ کنم و جیتگ می شه :)) دستگاهت رو بیار! هنوز فرق کپی خور کردن با جیتگ رو نمی دونن.
دوست عزیز این تاپیک جیتگ برای همه دستگاه ها هست حتی اسلیم.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47937&page=14

mehdiaaa5

کاربر سایت
Jul 20, 2008
37
منم اتفاقا دنبالش بودم چونgears 3 نسخه جی تگش اومده بود نمی تونستم بازی کنم و ما تا همین چند روز پیش تو کف بودیم تادستگام ال تی شد
ولی من که یکی دو هفته پیش به نارسیس گفتم گفت که یه قطع باید بیاد تو بازار تا بشه جی تگ کرد بعدش می گفت میشه حتی از طریق lan بازی تو دستگاه ریخت
اگه زود تر بیاد کلی حال میده

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منم اتفاقا دنبالش بودم چونgears 3 نسخه جی تگش اومده بود نمی تونستم بازی کنم و ما تا همین چند روز پیش تو کف بودیم تادستگام ال تی شد
ولی من که یکی دو هفته پیش به نارسیس گفتم گفت که یه قطع باید بیاد تو بازار تا بشه جی تگ کرد بعدش می گفت میشه حتی از طریق lan بازی تو دستگاه ریخت
اگه زود تر بیاد کلی حال میده
خوب بشون بگو ای سی هم اومده الان خیلی مغازه دار ها تو اهواز بیرجند شیراز دارن جیتگ می کنن همه هم اعضای فروم هستن اصفهان نمی دونم چرا از لحاظ جیتگ انقدر عقبه هنوز جیتگ قدیم رو کسی انجام نداده این که بماند
امکانات جیتگ هم خیلی زیاده مثل بازی کردن مجانی dlc ها ..ک همین خیلی خوبه
اجرای بازی های کنسول های قدیمی تغییر سرعت فن ریختن بازی روی یک هارد اکسترنال پی سی اگه دستگاهتون هارد نداره و اجرای بازی بدون نیاز به دی وی دی و اجرای بازی ها بدون در نظر گرفتن ریجین بازی j pal uc
ولی کو کسی که این کارارو بکنه..
البته من خودم فقط برای برگردوندن کی می خوام انجام بدم اینا رو گفتم که بگم جیتگ که فقط برای اجرای بازی کپی نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر