تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
اون هایی که میخوان برن تجریش نرن بازی کن ها هیچی بلد نیستن :(بازیکن هارو قوی و کارهای تازه فروشنده هم با خودت بازی مکنه ولی نباید بکنه)xدور اول همه طرفدارم بودن ولی 3-2 باختم بعد فروشنده امد بام بازی کرد4-3 باختم همه شون یه کارهای عجیب میکردن حالم دیگه از سوکر به هم میخوره)x

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اون هایی که میخوان برن تجریش نرن بازی کن ها هیچی بلد نیستن :(بازیکن هارو قوی و کارهای تازه فروشنده هم با خودت بازی مکنه ولی نباید بکنه)xدور اول همه طرفدارم بودن ولی 3-2 باختم بعد فروشنده امد بام بازی کرد4-3 باختم همه شون یه کارهای عجیب میکردن حالم دیگه از سوکر به هم میخوره)x

ما همون اول هم بهت گفتیم نرو!!بچه هایی که ثبت نام نکردن فردا ما اونجا تلپ هستیم بیایین ببینیم همدیگه رو:d

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
برو پاساژ پگاه فقط از نظر قیمت همونجا از چند تا مغازه قیمت بگیر چون قیمتها باهم فرق میکنه

پاساژ پگاه کجاست؟
راستی از سرزمین که پرسیدم گفت هارد ها دیگه تقلبی شده ما نمی آریم .می دونید جریان چیه؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
[راستی از سرزمین که پرسیدم گفت هارد ها دیگه تقلبی شده ما نمی آریم .می دونید جریان چیه؟[/QUOTE]

درسته هارد تقلبی توی بازار زیاد شده اصلی خیلی کم گیر میاد

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
پاساژ پگاه کجاست؟
راستی از سرزمین که پرسیدم گفت هارد ها دیگه تقلبی شده ما نمی آریم .می دونید جریان چیه؟
جلل خالق ...
هارد تقلبی دیگه نشنیده بودم, هارد با مارک معروف که تقریبا همشون با گارانتی سازگار هستن تقلبی و غیر تفلبی داره؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
یه سوال

اینترنت که پینگ خوب داشته باشه چی هست

جلل خالق ...
هارد تقلبی دیگه نشنیده بودم, هارد با مارک معروف که تقریبا همشون با گارانتی سازگار هستن تقلبی و غیر تفلبی داره؟

شما هم اشتباه من کردید ایشون هارد xbox میخواد
از بس توی کف ps3 هستیم همه رو با هم اشتباه میگیریم:d

Last edited by a moderator:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یه سوال

اینترنت که پینگ خوب داشته باشه چی هست

شما هم اشتباه من کردید ایشون هارد xbox میخواد
از بس توی کف ps3 هستیم همه رو با هم اشتباه میگیریم:d
:D
آره، اصلا حواسم نبود :D

اینترنت پینگ خوب هم که تو اصفهان همه بالای 250 هستش ولی خوباش میشه فناوا (البته محدودهاش) و صبانت

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر