تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

pe_pouya

کاربر سایت
Dec 25, 2010
75
نام
pouya
سلام به دوستان اصفهانی . شرمنده سر زده اومدم تو تاپیکتون ، من بچه ی مشهدم . یکی بنده خدائی برای ارسال یک سری فیلم از بنده مبلغی دریافت کرده ولی الان چند وقتیه که داره ما رو میپیچونه ، این اواخرم موبایلش رو بر نمیداره . آدرسش هم خیابون جابر بن انصاری ، خیابان آذره . اول از همه میخوام بدونم این آدرس کجای شهرتونه ؟! یعنی می خوام بدونم تو مایه هائی هست که یا رو بخواد با 120 هزارتومان کلاه برداری کنه ؟ دم شما گرم یک حالی بدید راهنمایی کنید . ممنون .

از انقلاب ميري شهدا بازم مستقيم ميري اتوبان كاوه :d

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
سلام دوستان
من یک سوپر الیت 3 4 ماه پیش گرفتم 470 ولی الان میخوام بفروشمش چون اصلا وقت نمیکنم بازی کنم و در حد نو هست خواستم ببینم چقدر می ارزه؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام به دوستان اصفهانی . شرمنده سر زده اومدم تو تاپیکتون ، من بچه ی مشهدم . یکی بنده خدائی برای ارسال یک سری فیلم از بنده مبلغی دریافت کرده ولی الان چند وقتیه که داره ما رو میپیچونه ، این اواخرم موبایلش رو بر نمیداره . آدرسش هم خیابون جابر بن انصاری ، خیابان آذره . اول از همه میخوام بدونم این آدرس کجای شهرتونه ؟! یعنی می خوام بدونم تو مایه هائی هست که یا رو بخواد با 120 هزارتومان کلاه برداری کنه ؟ دم شما گرم یک حالی بدید راهنمایی کنید . ممنون .
سلام.
اولا متاسفم!. دوما این آدرس شمال شهر اصفهان هست که بر خلاف تهران محله نسبتا دور افتاده ای هست.توکلت به خدا باشه.اگه به پول یا فیلمات رسیدی که هیچ.اگر هم نرسیدی اصلا غصه شو نخور.پوله دنیا همینه از یه راه میاد از یه راه میره...

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
راستی سرزمین چش شده باز و بستس؟
من فقط همونو قبول دارم تو این سیل عظیم فروشندگان اصفهان!

از چه نظر قبولش داری ؟
کلا همشون قالتاقن :d
من که بخوام بازی بخرم برا آنلاین میگم ایمیج بازی رو بدن تا خودم پچ کنم رایت کنم
سرزمین یکم تو پچ بازی‌ها دقت می‌کنه که اونم اصلا طرز رفتار با مشتری رو نمیدونه انگار طلبکاره
پاسکالم که یکی‌ از قدیمی‌‌ترین مغازه‌های اصفهانه (البته تو کار بازی و لوازم رایانه) فقط می‌خواد آدمو بدوشه
کلا تو این شهر باید رو پای خودت وایستی
بازی رو خودت پچ کنی‌ کنسول‌هات رو خودت آپدیت کنی‌
و ...

DARK1920

کاربر سایت
May 18, 2010
35
باید به دوستای اصفهانی بگم که هادی جوون (سرزمین) دیگه رفت و یجورایی خاک به سر شدیم .
تو اصفهان بروزترین مغازه بود . من از خود آقا هادی شنیدم که میگفت می خوام برم :-s ما هم حسابی زد حال خوردیم :(

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
باید به دوستای اصفهانی بگم که هادی جوون (سرزمین) دیگه رفت و یجورایی خاک به سر شدیم .
تو اصفهان بروزترین مغازه بود . من از خود آقا هادی شنیدم که میگفت می خوام برم :-s ما هم حسابی زد حال خوردیم :(
چرا شایعه درست میکنی؟
هادی یه هفته رفته مسافرت و برمیگرده
احتمالا شنبه دیگه ( یا زودتر) اینجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر