تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
من وقتی xbox خریدم بهم گفتن بازی ها رو میشه روی فلش نصب کرد و آپدیت مخصوصش رو هم رو دستگاه نصبه و فلش هم دستگاه می شناسه ولی وقتی نصب رو میزنم درایوی رو نمشناسه. دوستان لطفا کمک کنند.

شما باید فلش را در قسمت system setting nv rslj مموری فلشتون را format کنید تا کنسول اون را بشناسهb-)

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
من فلشم را configure کردم ولی بازهم بازی نصب نشد

شما فلشتون چند گیگه موقع نصب چه errorی میده:">

ob4smbikv8tbjoucbq5q.jpg

آخرین ویرایش:

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
سلام به همشهریهای عزیز.
من میخواستم 4 تا باتری شارژی و شارژر با قیمت مناسب و کارکرد مناسب بگیرم.لطف کنید بگید چه مدلی بگیرم و از کجا و قیمتش چنده.سپاس فراوان.

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
سلام به همشهریهای عزیز.
من میخواستم 4 تا باتری شارژی و شارژر با قیمت مناسب و کارکرد مناسب بگیرم.لطف کنید بگید چه مدلی بگیرم و از کجا و قیمتش چنده.سپاس فراوان.
باطری انرجایزر ( energizer ) یا دوراسل ( duracell ) بردار . جفتشون کیفیتهای عالیی دارن .بقیه تقریبا آشغالن. شارژرم یه چیز خفن وردار که توان ریاد بده و سریع باطریو شارژ کنه . معمولا اگه شارژی بتونه برا هر باطری 300 یا 400 میلی آمپر بده خیلی خوبه .
قیمت باطری حدودا جفتی 7 تومن خوبا البته

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
باطری انرجایزر ( energizer ) یا دوراسل ( duracell ) بردار . جفتشون کیفیتهای عالیی دارن .بقیه تقریبا آشغالن. شارژرم یه چیز خفن وردار که توان ریاد بده و سریع باطریو شارژ کنه . معمولا اگه شارژی بتونه برا هر باطری 300 یا 400 میلی آمپر بده خیلی خوبه .
قیمت باطری حدودا جفتی 7 تومن خوبا البته
شارژر هم اگه میشه یک مارک معرفی کنید بگید قیمتش چنده و تو اصفهان یه جای خوب معرفی کنید که بگیرم.ممنون

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
نام
امین
شارژر هم اگه میشه یک مارک معرفی کنید بگید قیمتش چنده و تو اصفهان یه جای خوب معرفی کنید که بگیرم.ممنون
هر کدم را خریدی شارژرش هم ار همون مدل بخر

جا که جای خاص هر جا شد بخر سوپر مارکت محلتون با مجتمع پارک یا طالقانی بخری فرقی نداره

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
توی شاهین شهر بعضی وقتا یه کلوبه که xbox کار میکنه میزاره
اون یه سری PES گذاشت ...
چند هفته پیش بود

Energizer هست 4 تایی با 2 تا باطری 2450 میلی آمپر ... 20 تومن / بازار آزادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر