تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
سلام
به روز شد
230 arcade
elite 330
با گارانتی برد جاسپر

ما به نیروی کمکی در زمینه xbox pc software و به خصوص گرافیک برای وب سایت و فروم باز نیاز داریم
کسانیکه مایل هسنتدpm بزنند شماره تماس فراموش نشه لطفا:)

آخرین ویرایش:

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام

دوستان امکان داره چند فروشگاه معتبر و خوب رو در زمینه فروش کنسول در اصفهان معرفی کنید؟

بهترین و مطممعن ترین فروشگاههای شهر به همراه آدرس

مرسی

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
سلام

دوستان امکان داره چند فروشگاه معتبر و خوب رو در زمینه فروش کنسول در اصفهان معرفی کنید؟

بهترین و مطممعن ترین فروشگاههای شهر به همراه آدرس

مرسی

زحمت میکشیدید صفحات قبل رو نگاه میکردید به جوابتون میرسیدید چون کلآ من هروقت تو این تاپیک میام دارن سر قیمت و این که کدام فروشگاه ارزون تره و... بحث میکنن همش هم تکراریه !

تو سه صفحه ی اول گفته شده: سرزمین رایانه معتبر هست همچنین پاسکال رایانه .بهترین هم سرزمین رایانه هستش . آدرسش هم خیابان توحید.

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
زحمت میکشیدید صفحات قبل رو نگاه میکردید به جوابتون میرسیدید چون کلآ من هروقت تو این تاپیک میام دارن سر قیمت و این که کدام فروشگاه ارزون تره و... بحث میکنن همش هم تکراریه !

تو سه صفحه ی اول گفته شده: سرزمین رایانه معتبر هست همچنین پاسکال رایانه .بهترین هم سرزمین رایانه هستش . آدرسش هم خیابان توحید.

دوست عزیز اول ممنون که جواب دادی

دوم اینکه من بچه اصفهان نیستم و الان مهمان هستم و درست بلد نیستم کجا برم و گفتم بپرسم شاید اوضاع عوض شده.

صفحات قبل هم خوندم.

در هر حال فروم جای سوال پرسیدن هست دیگه... ممکنه یه فروشگاه کارش اول خوب باشه بعد بد بشه.

کم پول که نمیخوام بدم...پس اول راهنمایی گرفتن میارزه...

تاریخ پست های صفحه اول مربوط به سال 2007 هست.الان که 2010 هستیم.

بازم ممنون از راهنماییت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر