تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
سلام آذربایجان اوشاخلارئنا
تبریزده هاردان یاخجئ قیمتینن سیملی دسته (هم ps3 و هم ایکس باکس) تاپا بیلرم کی قیمتی یاخجئ اولسون ؟
hdmi ــدا لازیمدی نئچه دانا

جی تگ اؤچؤنده ایطمینانلئ و اینصافلئ آدام تانئساز لؤطفن تانئدئن

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یه بازی گفتیم این چهل ستونیا برامون بزنن دهنه مارو آسفالت کردن هیچ ***ن. توبه میکنم دیگه چیزی بگم بهشون. هنوزم که هنوزه ندادن. کنسول میخری ، بازی میخری باید پاره شی.

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
یه بازی گفتیم این چهل ستونیا برامون بزنن دهنه مارو آسفالت کردن هیچ ***ن. توبه میکنم دیگه چیزی بگم بهشون. هنوزم که هنوزه ندادن. کنسول میخری ، بازی میخری باید پاره شی.

به کدومشون گفتی؟

واسه لینک کردن ایکس باکسها باید تو کدوم بخش سوال بپرسم ؟
بخش مرتبطی پیدا نمیکنم

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX

آخه حسین 40 ستون هم شد جا ؟
عین بازار مکاره فیلم های هندی میمونه.
مگه تهرانو ازت گرفتن که پول بی زبون رو میدی به جنسای بنجل این دوستان راهزن ؟

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
آخه حسین 40 ستون هم شد جا ؟
عین بازار مکاره فیلم های هندی میمونه.
مگه تهرانو ازت گرفتن که پول بی زبون رو میدی به جنسای بنجل این دوستان راهزن ؟
راهزن!؟ فکر کنم یه خورده توهین شد!
اتفاقا کسایی اونجا هستند که کارشون هم خیلی درسته! با یه تلفن بدون نیاز به مراجعه حضوری با بهترین کیفیت و قیمت بازی رو دم در تحویل میدن.
حتی یکی از دوستام که تهرانه، بازی‌هاش رو از همین فروشنده میگیره.

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
تو چهل ستون بهزاد هست که همیشه گیمهای روز رو داره و همکاراش هم از اون خرید میکنن !
قیمتا هم از تهران بهتره !
2-3 تومن هم هزینه پیک رو حساب کنید میتونید تلفنی گیم رو تحویل بگیرید

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
خب از هر جا هم خرید کنید زیاد هم فرق نداره به نظرم. اول تا حدودی قیمت مهم هست و بعد کیفیت خیلی مهمه و بعد ... حتما باید فروشنده در صورت ایراد در هر نقطه از بازی
یا نصب نشدن، دیسک رو بدون سوال و حرف اضافه تعویض کنه. وگرنه به درد نمیخوره !

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
IronHide درود بر شما...شما از اول با اونجا مشکل دارید حال کارین دارم خاطره بدی دارید یا چیز دیگری.....کمی دور از انصاف است...بازی خوب ودرجه یک..حتی بهتر از تهران که می گید از دست کسی نگرفته برید از اونجا خرید کنید بیش از 20 نفرش از همین تبریز البته از دوستانمان از لایو از ...بازی می خرن چرا قیمت خوب و کیفیت عالی...از همون تهران که می فرمایید 10 نفر کافیه شماره بدم ویا اکنت لایوشون رو بدم که ببینید دستگاهشو نرو برای جیتگ دانگرید وحتی تعویض لنز پیش ...می فرستن..چرا مگر ان ها مغز خر خردن....نه برادر من وقتی می بینه کیفیت عالی با هزینه کم براشون در میاد معلومه اینجا می فرستند..پس شما وقتی خاطره بدی دارید یا کسی رو که باید تو این کار پیدا کنید تو تبریز پیدا نکردید دلیل نمیشه که...بعضی حرف هارو بزنید و....و اقای
The Eagle
user-offline.png
شما خودتان یادتان باشد به خود من مستقیم مسیج دادید که فورزا خریدید از فروشگاه محمدی اقای محمدی گفتن که از من خریدن من به شما گفتم ایا بیگ باس روش نوشته گفتید غیر گفتم من کار من نیست کار دوست عزیز دیگری است و قبل اون قرار شد که کار من بود دیسک من بود بیارید خودم مستقیم براتون عوض کنم درست است بدون هیچ حرفی با اینکه از من خرید نکرده بودید ...و دیسک من نبود دیگه خدماتش هم مال من نیست درسته...پس باز شما که می فرمایید خسته شدید یه بازی سفارش دادید خوب ...به شخصی سفارش بدید مشکلی نداشته باشد در همان پاساژ افردای هستند که سریع بازی رو براتون تهیه کنند....

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام. ببخشید که من یه تهرانیم و تو فروم شما دوستان عزیز پست میدم. فقط خواستم بگم که واقعاً کارتون درسته. الان یه ماهه دارم زور میزنم فروم ما تهرانیا هم بیاد بالا اما خیلی بی بخارن :d منم ازاین به بعد اینجا پست میدم.
بازم آفرین به شما. جدی گفتم.

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام. ببخشید که من یه تهرانیم و تو فروم شما دوستان عزیز پست میدم. فقط خواستم بگم که واقعاً کارتون درسته. الان یه ماهه دارم زور میزنم فروم ما تهرانیا هم بیاد بالا اما خیلی بی بخارن :d منم ازاین به بعد اینجا پست میدم.
بازم آفرین به شما. جدی گفتم.
:d
سلام. خوش اومدی داداش

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
به کدومشون گفتی؟

واسه لینک کردن ایکس باکسها باید تو کدوم بخش سوال بپرسم ؟
بخش مرتبطی پیدا نمیکنم
واسه لینک کردن اموزش نمیخواد. اگه دو تا کنسول داری با یه کابل لن دو تا رو وصل کن به هم . ولی اگه چنتا کنسول داری یه هاب شبکه بگیر و همه ی کنسول ها رو به هاب وصل کن. به این راحتی
برای بازی کردن هم تو بازی مربوطه برو تو قسمت سیستم لینک و با یکی از کنسول ها روم بساز و بابقیه ی کنسولها جوین شو به همون روم. اگه بازم مشکلی داشتی تو این تاپیک بپرس جواب میدم. من با برادرم و همسایمون سه تایی کنسولهامون رو لن کردیم و مولتی میزنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر