تاپیک psp داران شیراز

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام دوستان.
این تاپیک رو زدم تا من سایر دوستانی که در شیراز psp دارند, تجربیاتشونو درباره psp اهم از نحوه خرید کنسول,بازی,لوازم جانبی و ... به کسانی که میخوان تویه شیراز psp بگیرن انتقال بدن.
امیدوارم این تاپیک بتونه گره ای از کار دوستداران شاهکار sony (:confused::eek::blushing:) و دوستان باز کنه.
داشت یادم می رفت، دوستان کمک بکنن تا تاپیک یه وقت نره اون پایین-مایینا!:love::love::laughing::laughing:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
aghaye danesh man too shiraz koja mitoonam resistance va tencho 4 ro peyda konam????

az doostan khaheshe in ro daram ke hamkari ro faramoosh nakonan.:blushing::laughing::((:((:((

too in tapic age man chizi baladam be shoma migam va age shoma baladin be man migin.:eek::eek::eek:

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
این بازی هایی که گفتی برای ps3 هست اگر برای این است پاساژ مهدی و فروشگاه ایران سگا که روبروی خیابان اهلی است دارد اگر هم امکان دارد فارسی بنویسید

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
جایی تو شیراز سراغ دارید که psp بریک شده رو درست کنه؟؟اصلا میشه درستش کرد؟؟(فقط بازی و برنامه اجرا نمیکنه!!)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
جایی تو شیراز سراغ دارید که psp بریک شده رو درست کنه؟؟اصلا میشه درستش کرد؟؟(فقط بازی و برنامه اجرا نمیکنه!!)
اگر پی اس پی شما 3000 یا 2000v3 باشه هیچ راهی برای آنبریکش هنوز نیومده!

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
داشت یادم می رفت، دوستان کمک بکنن تا تاپیک یه وقت نره اون پایین-مایینا!:love::love::laughing::laughing:

ما کمک میکنیم البته اگه شما به ما کمک کنید.:d

سلام دوستان من می خوام یه psp 3000 بخرم.به نظرتون کجا با انصاف تر می ده؟

کمک کنید دیگه:d:d

دوستان جواب منو نمیدیییید=((:(>:d<

ilivili

کاربر سایت
Mar 26, 2010
261
من 1 psp fat دارم
آنالوگش خرابه اصلاَ كار نمي كنه 2 بار دادم درستش كنن درست نشده
كجا مي تونم برم درستش كنه كه ديگه خراب نشه
حداقل براي مدت طولاني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟