تاپیک موقت مشکلات Forza Motorsport 4

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
سلام چند تا سوال ساده داشتم خواهش میکنم کسایی که اطلاع دارن جواب بدن من 1 ماه ایکباکسمو گرفتم از اول هم بازیها رو هم با هارد بازی کردم ولی نمیدونم چرا وقتی بازی فروزا 4 رو هر دوتا دیسکشم رو هارد نصب میکنم بازم بازی رو از رو دیسکش اجرا میکنه این مشکلو من با بازی کالکشن لیمبو هم دارم فقط همین دو تا بازی . رو همین حسابم چون من فقط از رو هارد بازی میکنم فروزا 4 رو تا حالا بازی نکردم فقط تست کردم تا منو بازی ببینم دیسکش سالمه یانه که دیدم سالم هم بود ولی اررو تا حالا نداده تا حال داخل مسابقاتش هم نرفتم فقط دو بار تا منوی بازی رفتم ضمن این که من توی 3تا بازی تا حالا مشکل داشتم که کالا اجرا نشده یکی بازی ُSurvival که از درایو اجرا نشد یکم هم خش داست همون موقع که خریدم. رایتم نشد بارایتر کامپیوترم یکی هم بازی رزیدنت اویل 5 که از این اورجینال ایرانی ها بود که از روی دارو گذاشتم تا منو اول بازی که میره یه صفحه سیاه میاد که که فقط با خاموش کردن دستگاه میتونم بیام بیرون رو هاردم که نصب کردم باز همین جوری بود یه بازی nier هم احرا نشد رو هاردم نصب نشد بازیه nfs hot pursit هم اصلا اجرا نکرد حال خاستم ببینم امکان داره من فلگ شده باشم یا نشدم و مشکله دیسکا بوده ضمان من تا حالا آفلاین بازی می کردم ولی احتمالا بخام لایو بازی کنم بعدا مشکل بر نمی خورم یا نه ضمنا چه بازی شرایط froza 4 رو داره که باید مواظب باشم منون از پاسختون

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
وقتی بازی فروزا 4 رو هر دوتا دیسکشم رو هارد نصب میکنم بازم بازی رو از رو دیسکش اجرا میکنه رو همین حسابم چون من فقط از رو هارد بازی میکنم فروزا 4 رو تا حالا بازی نکردم فقط تست کردم تا منو بازی ببینم دیسکش سالمه یانه که دیدم سالم هم بود ولی اررو تا حالا نداده تا حال داخل مسابقاتش هم نرفتم فقط دو بار تا منوی بازی رفتم

اگر فریمور دستگاه شما LT+2 هستش این مورد رو این فریمور داره ، وقتی شما وارد بازی بشید حتی بازی روی هارد ریخته شده باشه چند دقیقه اول که بازی کنید دیسک میچرخه بعد از 2 ، 3 دقیقه بازی کردن دیسک دیگه نمیچرخه

JOHN M4RSTON

کاربر سایت
Oct 16, 2010
18
ببخشید الان نسخه هایی که تو بازار هست هنوز هم مشکل فلگ کردن و پریدن بیرون رو داره؟ من الان میخوام برم بخرم به فروشنده چی بگم که مطمئن بشم بازی مشکل نداره؟

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
سلام چند تا سوال ساده داشتم خواهش میکنم کسایی که اطلاع دارن جواب بدن من 1 ماه ایکباکسمو گرفتم از اول هم بازیها رو هم با هارد بازی کردم ولی نمیدونم چرا وقتی بازی فروزا 4 رو هر دوتا دیسکشم رو هارد نصب میکنم بازم بازی رو از رو دیسکش اجرا میکنه این مشکلو من با بازی کالکشن لیمبو هم دارم فقط همین دو تا بازی . رو همین حسابم چون من فقط از رو هارد بازی میکنم فروزا 4 رو تا حالا بازی نکردم فقط تست کردم تا منو بازی ببینم دیسکش سالمه یانه که دیدم سالم هم بود ولی اررو تا حالا نداده تا حال داخل مسابقاتش هم نرفتم فقط دو بار تا منوی بازی رفتم ضمن این که من توی 3تا بازی تا حالا مشکل داشتم که کالا اجرا نشده یکی بازی ُSurvival که از درایو اجرا نشد یکم هم خش داست همون موقع که خریدم. رایتم نشد بارایتر کامپیوترم یکی هم بازی رزیدنت اویل 5 که از این اورجینال ایرانی ها بود که از روی دارو گذاشتم تا منو اول بازی که میره یه صفحه سیاه میاد که که فقط با خاموش کردن دستگاه میتونم بیام بیرون رو هاردم که نصب کردم باز همین جوری بود یه بازی nier هم احرا نشد رو هاردم نصب نشد بازیه nfs hot pursit هم اصلا اجرا نکرد حال خاستم ببینم امکان داره من فلگ شده باشم یا نشدم و مشکله دیسکا بوده ضمان من تا حالا آفلاین بازی می کردم ولی احتمالا بخام لایو بازی کنم بعدا مشکل بر نمی خورم یا نه ضمنا چه بازی شرایط froza 4 رو داره که باید مواظب باشم منون از پاسختون
تمام بازیهای xgd3 که عرضه شدن وقتی روی هارد نصب میشن کنسول 2 بار چکشون میکنه شما یه 5 دیقه صبر کنی درست میشه

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
:D
سلام آقا من دارم از سایت زبده میزنم اینو تا فردا تموم میشه،بعد من رایتر لایتون دارم با کاستم فریمور دارم اگه رایتش کنم.باز مشکلات پرش از بازی و ... رو داره؟

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
:D
سلام آقا من دارم از سایت زبده میزنم اینو تا فردا تموم میشه،بعد من رایتر لایتون دارم با کاستم فریمور دارم اگه رایتش کنم.باز مشکلات پرش از بازی و ... رو داره؟
من خودم بازی رو از رفیقم گرفتم که خودش دانلود کرده بود و با رایتر لایتون که کاستوم فیرمور روش ریخته بود و رو دیسک ورباتیم رایت کرده بود و تا امروز یک دونه ارور و یا کوچیک ترین مشکلی ندیدم .

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
quote_icon.png
نوشته شده توسط CRIS JOON CR7
بازی فورزا 4 یا توی بعضی لودینگ ها به مدت طولانی گیر میکنه بعدش اررور میده یا وسط بازی چیکارش کنم؟
من ************** 3 و مردن وارفر 3 و فیفا 12 و چندتا بازیه دیگه رو بازی میکنم ولی این؟
ارورش یه چیزی تو ایم مایه هاست
The disk is coruptade .... clean the disk .... نم چیشی
N_aggressive%20%2824%29.gif

راستی ریپلی replay هم ندارم:((

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
882
اگه بزنی به هارد دیگه ارور نمیده. البته می تونه از دیسک هم باشه.

خیر, اینستال روی هارد هم دردی رو درمان نمیکنه و ارور مجددآ ظاهر میشه !

موقع ارور دادن,زمانی که از بازی اوت میشید دستگاه رو خاموش بعد مجددآ روشن کنید حل میشه...

zhako

کاربر سایت
Nov 26, 2011
42
دوستان من یه مشکلی دارم..
دیروز رفتم forza4خریدم گفت فلگ نمی کنه دوتا داد گفت دو تا شم تست کن ببین کدوم کار میکنه منم امتحان کردم هر دو تاش تو نصب ارور داد این از چیه؟
از کجا بدونم فلگ نمیکنه؟
اون گفت ورباتیمه گرون هم داد از کجا بدونم ورباتیمه؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
دوستان من یه مشکلی دارم..
دیروز رفتم forza4خریدم گفت فلگ نمی کنه دوتا داد گفت دو تا شم تست کن ببین کدوم کار میکنه منم امتحان کردم هر دو تاش تو نصب ارور داد این از چیه؟
از کجا بدونم فلگ نمیکنه؟
اون گفت ورباتیمه گرون هم داد از کجا بدونم ورباتیمه؟

اگه روی ۵۰ درصد ارور داد اون دیسکی که به شما دادن سوخته بوده!
برای تست برنرمکس هم با ال تی ۳ و نصب روی هارد بازی باید اجرا بشه.
در ثانی با کامپیوتر ایمیج بگیرید حجمش باید ۸.۱۳ باشه. اگه ۷.۹۶ بود معمولیه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

zhako

کاربر سایت
Nov 26, 2011
42
اگه روی ۵۰ درصد ارور داد اون دیسکی که به شما دادن سوخته بوده!
برای تست برنرمکس هم با ال تی ۳ و نصب روی هارد بازی باید اجرا بشه.
در ثانی با کامپیوتر ایمیج بگیرید حجمش باید ۸.۱۳ باشه. اگه ۷.۹۶ بود معمولیه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

دوست عزیزدوتاش هم تو نصب ارور داد بعد رفتم یکی دیگه داد اون نصب شد ولی من با قبلیه بازی کردم یعنی فلگ شدم؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
دوست عزیزدوتاش هم تو نصب ارور داد بعد رفتم یکی دیگه داد اون نصب شد ولی من با قبلیه بازی کردم یعنی فلگ شدم؟

نه دوست عزيز مشکلي نداره اگر برنرمکس بوده.
اگر ال تي ٣ داريد و باذي با نصب روي هارد اجرا مي شود خيالتون راحت باشه.
ديسک برنرمکس حتي اگر سوخته باشه باعث فلگ نمي شه.

Sent using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر