تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
vista

خوب اول بگو ویندوزت چیه ؟

مشخصات سیستمت رو بگو.
خوب ببین جدیدا چیکار کردی که اینجوری شده.:cheesygri

Code:
[URL]http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=494156[/URL]

کار خواستی نکردم فقط چند روز پیش دستگام تقریبا کند شده بود با دکمه ریستش کردم:-"

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
XP
مرسی
خوب اول برو تو Control Panel بعد Network Connections بعد تو قسمت Lan or High-Speed Internet رو کانکشن lanت راست کلیک کن برو تو properties ، تو همون صفحه (یعنی تب general) رو internet protocol tcp/ip دو بار کلیک کن (یه صفحه باز میشه) اگه رو obtain an ip address automatically بود عوضش کن رو use the following ip address اون کادرای پایین از حالت بلاکه در میاد بعد تو قسمت ip address یه ip تعریف کن مثلا 192.168.1.2 (میتونه هرچی باشه به غیر از ap ، ip) تو قسمت subnet mask هم بزن 255.255.255.0 .
بعد همه ی صفحه هارو ok کن اگه کانکشنت enable هست که هیچ اگر نیست enableش کن. (رو همون آیکون کانکشن lan کلیک کن)
بعد که اینکارارو کردی ap رو وصل کن ، تو یه مرورگر ipشو بزن ببین چی میشه.
راستی این apت wireless هستش ؟ واسه چه کاری میخوای ؟
یه عکس ازش بذار.
کار خواستی نکردم فقط چند روز پیش دستگام تقریبا کند شده بود با دکمه ریستش کردم
خوب من پیشنهاد میکنم دوباره ویندوز بریزی.(چون میگی با آپدیت درایور هم درست نشده)

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
خوب اول برو تو Control Panel بعد Network Connections بعد تو قسمت Lan or High-Speed Internet رو کانکشن lanت راست کلیک کن برو تو properties ، تو همون صفحه (یعنی تب general) رو internet protocol tcp/ip دو بار کلیک کن (یه صفحه باز میشه) اگه رو obtain an ip address automatically بود عوضش کن رو use the following ip address اون کادرای پایین از حالت بلاکه در میاد بعد تو قسمت ip address یه ip تعریف کن مثلا 192.168.1.2 (میتونه هرچی باشه به غیر از ap ، ip) تو قسمت subnet mask هم بزن 255.255.255.0 .
بعد همه ی صفحه هارو ok کن اگه کانکشنت enable هست که هیچ اگر نیست enableش کن. (رو همون آیکون کانکشن lan کلیک کن)
بعد که اینکارارو کردی ap رو وصل کن ، تو یه مرورگر ipشو بزن ببین چی میشه.
راستی این apت wireless هستش ؟ واسه چه کاری میخوای ؟
یه عکس ازش بذار.
)
تو قسمت internet protocol tcp/ip خودش قبلا IP روش بود ، دوباره زدم ولی فرقی نکرد
بعد این ap لن هست وصلش کردم به کارت شبکه
از ایناس
عکس
:smile:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
آها پس روتر هستش.
خوب اون پایین اون دو تا آیکون مانیتور sent و received دارن ؟ اصلا همدیگه رو پیدا کردن ؟
کابل lan مال خود ap هستش ؟ (منظورم اینه که سالمه دیگه ؟) ، شما درست به ap وصل کردی ؟
یه عکس هم از پشتش بذار.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
آها پس روتر هستش.
خوب اون پایین اون دو تا آیکون مانیتور sent و received دارن ؟ اصلا همدیگه رو پیدا کردن ؟
کابل lan مال خود ap هستش ؟ (منظورم اینه که سالمه دیگه ؟) ، شما درست به ap وصل کردی ؟
یه عکس هم از پشتش بذار.
اره
همه چیش سالمه اینترنت هم شیر میکنم وصل میشه استفاده هم میتونم بکنم
فقط میخوام اسمشو عوض کنم (همونی که سرچ میکنی بهت نشون میده)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
به بابا خودت واردی که.:cheesygri
یعنی میخوای ssidش (یا همون Wireless Network Name) رو عوض کنی درسته ؟
خوب وقتی میگی درست کار میکنه پس یا ipشو نمیدونی یا ipش عوض شده.
قبلا هم گفتم خود ap رو یبار ریست کن برگرده به تنظیمات کارخانه بعد امتحان کن.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
به بابا خودت واردی که.:cheesygri
یعنی میخوای ssidش (یا همون Wireless Network Name) رو عوض کنی درسته ؟
خوب وقتی میگی درست کار میکنه پس یا ipشو نمیدونی یا ipش عوض شده.
قبلا هم گفتم خود ap رو یبار ریست کن برگرده به تنظیمات کارخانه بعد امتحان کن.
:biggrin1:
ip
192.168.0.1
ریست هم کردم
ولی نمیدونم چشه؟:confused: هیچی نمیاد
مشکل از ویندوز هم نیست ، تو چندتا ویندوز امتحان کردم
:smile:

m2sd

کاربر سایت
Jan 18, 2009
16
مشکل با MSI

سلام

من یک سوال کردم هیچ کس بلد نیست جواب بده :mad:

MSI K9N Neo v2/v3 ( MS-7369 ) مدل مادربرد

البته سیستم cd rom usb رو میشناسه تو قسمت boot ولی موقعی که سیستم میخواد بره واسه نصب ویندوز قفل میکنه همون اول که باید enter بزنم بره واسه نصب اگه بتونین مشکل منو حل کنین ممنون میشم

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
يه سيستم قديمي دارم. مادبورد SLOTEK SL-75MIV وكارت گرافيك HIS 128MB چند وقتيه كارت گرافيك از نصب خارج شده حالا هر چي كارت در ميارم جا ميزنم مادر برود پيغام نميده يه كارت در اسلات هست تا من درايورش رو نصب كنم. الان هم دارم با كارت گرافيك آنبوردش كار ميكنم. همين آنبورد هم بعضي وقتها كه كامپيوتر رو روشن ميكنم تصوير نميده. بايد كابلش رو در بيارم كامپيوتر رو خاموش كنم كابل رو جا بزنم تا مانيتور تصويرش بياد.مشكل از چيه؟
:confused:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
:confused:
نه بابا از روشن کردن سیستم هم راحت تره.:cheesygri
شما باید کابل data و پاورش رو جدا کنی بعد چهارتا پیچ اطراف درایو رو باز کنی (ممکنه هر چهارتا پیچ نشده باشه) بعد درایو رو به داخل کیس بکشی (البته بستگی به نوع کیست داره ولی اکثرا اینجورین) و.......
همین

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
من یه مشکل با سیستم جدیدم دارم !!!
سیستم من :
CPU :Core I7 965
Mb:EX58-EXTERME
HDD:1 TB Maxtor
ODD :Pioneer Blu-ry Writer +DVD Writer
VGA : 295 GTX Gigabyte With 3WAY SLI
Power :1230 W Green
RAM:6 GB OCZ 1600
هستش نمیدونم چرا وقتی بازی یا با 3D MAX کار میکنم یه صفحه ابی میاد و مینویسه Dumping Memory .......45 sec To Reboot
و وقتی هم تو Crysis میرم بازی مثل ..... تیک میکنه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر