تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
کمک

کامپیوتر من بدون مشکل روشن میشه اما وقتی وارد بازی می شم حتی می نی گیم بعد مدتی هنگ میکنه کمک کنید غیر بازی همه کار میتونم بکنم

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام نمیدونم سوالم به اینجا مربوط میشه یا نه چون من زیاد تو این بخش نیومدم!
1-سیستم ام ویستا اجرا نمیکنه
2-فنCpuام بعد از روشن شدن کامپیوتر خاموش میمونه و باید یه دست بهش بزنم تا راه بیافته البته قدرتش خیلی کمه!چندوقته اینطوری شده!
مشخصات کامپیوتر:
Cpu:3.04
گرافیک:8500
رم:2گیگ
هارد:80
مین:AsusP5kpl
پاور:500
ویستا نصب میشه در موقع لودینگ ویندوز وقتی میخواد وارد ویندوز بشه کامپیوتر ری استارت میشه!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب فن رو در بیار خوب تمیزش کن مشکلت حل میشه (فقط مراقب پره ها باش) البته احتمال داره که نیمسوز شده باشه.
در مورد ویستا هم شما یدونه رم 2gb داری ؟
خوب با یه ویستای دیگه امتحان کن.

آخرین ویرایش:

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
HDD

من یه هارد 500 سامسونگ دارم 4....5 ماهه خریدمش از همون اول وقتی میخواستم برم توی درایوهاش بعضی وقتها یه یه مکث میکنه و صدای تیکی میده و و بعد باز میشه.
در ضمن من 2 تا هارد دارم هارد اولیم این مشکل رو نداره
میخواستم ببینم هارد مشکلی داره
ممنون:confused:

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
کامپیوتر من بدون مشکل روشن میشه اما وقتی وارد بازی می شم حتی می نی گیم بعد مدتی هنگ میکنه کمک کنید غیر بازی همه کار میتونم بکنم

خواهش می کنم کمک کنید:((:((:((بعضی وقتها بعد از هنگ کردن که ریست می کنم صفحه پر از اعداد صفر می شه
cpu:3.6تک هسته
vga:geforce7300se
hard:120g
ram:1g ddr2
به نظر شما ویروسه یا مشکل سخت افزاری چون در صفحه ویندوز مشکلی ندارم
:((:((:((

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
با سلام خدمت همه ی دوستان
من یه مادربرد ایسوس دارم مدلش هم p5q-e هست . متاسفانه رمهای منو در حال 4 گیگ با مشکل مواجه میشه یعنی وقتی 4 گیگ رم رو وصل می کنم سیستمم سریع هنگ میکنه یا ریست میشه .
از دوستان اگر کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه .
خیلی خیلی ممنونم .
راستی تایمینگ رمهام 5.5.5.15 هست و مارکش Corsair با باس 800 دوال.
با تشکر

empire games

کاربر سایت
Dec 13, 2008
77
کمک

من امروز صبح سیستمم خوب بود ولی الان نمیدونم چه مرگشه میزان استفاده از cpu در حالت عادی صد در صده با انتی ویروس مک افی چک کردم ویروس نداره:-". داخل تسک منیجر یه فایلی هست هی ارور میداد و از 70 درصد cpu استفاده میکنه مشکل چیه؟اسمش spooler subsystem ap هست و هر وقت فایل در حال اجراست اینترنت قطع میشه انتی ویروس غیر فعال میشه {من که اند تسکش میکنم بعد چند دقیقه دوباره باز میشه}لطفا هر چه سریع تر کمک کنید.:confused::confused::confused:

آخرین ویرایش:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
من امروز صبح سیستمم خوب بود ولی الان نمیدونم چه مرگشه میزان استفاده از cpu در حالت عادی صد در صده با انتی ویروس مک افی چک کردم ویروس نداره:-". داخل تسک منیجر یه فایلی بود هی ارور میداد و از 70 درصد cpu استفاده میکرد مشکل چیه؟:confused::confused::confused:
سلام
شک نکن ویروسه. ولی مکافی نمیتونه پیداش کنه. کسپرسکی یا نود 32 فکر میکنم بتونه پاکش کنه. اگر هم با این دوتا از بین نرفت باید ویندوز عوض کنی.
یا علی مدد

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
من یه مادربرد ایسوس دارم مدلش هم p5q-e هست . متاسفانه رمهای منو در حال 4 گیگ با مشکل مواجه میشه یعنی وقتی 4 گیگ رم رو وصل می کنم سیستمم سریع هنگ میکنه یا ریست میشه .
خیلی خیلی ممنونم .
با تشکر
دوستان کسی نمیدونه مشکل من از کجاست .
از اساتید و دوستان خواهش می کنم کمکم کنید . 90 تومن رم خریدم خداییش زور داره نتونم درست استفاده کنم .
please help

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
cpu:3.6 one core
vga:geforce 7300
ram: 1g ddr2
motherboard:p5pl2e
خوب کدوم 7300 ؟
شما درایور کارت و dx رو آپدیت کن ببین چی میشه.
من یه هارد 500 سامسونگ دارم 4....5 ماهه خریدمش از همون اول وقتی میخواستم برم توی درایوهاش بعضی وقتها یه یه مکث میکنه و صدای تیکی میده و و بعد باز میشه.
در ضمن من 2 تا هارد دارم هارد اولیم این مشکل رو نداره
میخواستم ببینم هارد مشکلی داره
ممنون:confused:
ویندوزت رو این هاردیه که مشکل داره ؟ سیستم فایلشون یکیه ؟
خواهش می کنم کمک کنید:((:((:((بعضی وقتها بعد از هنگ کردن که ریست می کنم صفحه پر از اعداد صفر می شه
cpu:3.6تک هسته
vga:geforce7300se
hard:120g
ram:1g ddr2
به نظر شما ویروسه یا مشکل سخت افزاری چون در صفحه ویندوز مشکلی ندارم
راستی ویندوز رو هم عوض کن (هارد رو کلا فرمت کن) ببین چی میشه.
خیلی خیلی ممنونم .
با تشکر
همون اول بعد از ران شدن هنگ میکنه ؟
2 تا 2gb هست یا..... ؟
من امروز صبح سیستمم خوب بود ولی الان نمیدونم چه مرگشه میزان استفاده از cpu در حالت عادی صد در صده با انتی ویروس مک افی چک کردم ویروس نداره:-". داخل تسک منیجر یه فایلی هست هی ارور میداد و از 70 درصد cpu استفاده میکنه مشکل چیه؟اسمش spooler subsystem ap هست و هر وقت فایل در حال اجراست اینترنت قطع میشه انتی ویروس غیر فعال میشه {من که اند تسکش میکنم بعد چند دقیقه دوباره باز میشه}لطفا هر چه سریع تر کمک کنید.:confused::confused::confused:
همونطور که حسن گفت به احتمال زیاد ویروس هستش با Bitdefender اگه داری یه اسکن کن ببین پیدا میکنه یا نه اگرنه که هاردو فرمت کن و دوباره ویندوز بریز.

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
با سلام خدمت Supra عزیز .
بله من 2 تا دوگیگ دارم یعنی دوال چنل هستن .
زمانی که ویندوز لود میشه قبل از اینکه آرم welcome ضاهر بشه موس حرکت نمی کنه و صفحه ی پشت موس هم سیاه .
من برای اینکه بتونم از pc استفاه کنم یکی از رم ها رو درآوردم و الان دارم با یکیش (2 گیگ ) کار میکنم و اون یکی رو گذاشتم توی جعبش .
مارکش هم corsair با باس 800 هست .
با تشکر از راهنماییتون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر