تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان من یک هارد 1 ترابایت خریدم
فردا میخوام هارد قبلیم که maxtor 320 هست رو بفروشم

قبل از این که low level format کنمش گفتم با hd tune امار health بگیرم ازش که این نتیجه رو داد

اما وقتی با hddisk و hdd regenarator میزارم scan بشه هیچ مشکلی پیدا نمیکنه نه بد سکتوری نه چیزی

حتی خود hd tune هم از تب scan عکس گرفتم :

خود هارد هم بدون مشکل کار میکرده برام

میخواستم بدونم اون 2 تا پیغام زرد رنگ چین و مشکلی ایجاد میکنن برای خریدار ؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان من یک هارد 1 ترابایت خریدم
فردا میخوام هارد قبلیم که maxtor 320 هست رو بفروشم

قبل از این که low level format کنمش گفتم با hd tune امار health بگیرم ازش که این نتیجه رو داد

اما وقتی با hddisk و hdd regenarator میزارم scan بشه هیچ مشکلی پیدا نمیکنه نه بد سکتوری نه چیزی

حتی خود hd tune هم از تب scan عکس گرفتم :

خود هارد هم بدون مشکل کار میکرده برام

میخواستم بدونم اون 2 تا پیغام زرد رنگ چین و مشکلی ایجاد میکنن برای خریدار ؟

این قسمت data که تو hd tune هستو اغلب برنامه های دیگه نشون نمیدن چون فقط واسه شرکت سازنده هارد مفهوم داره!! اینم که چون صفر نیست میگه مشکل داره!!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
من یه مشکلی دارم با ویندوزم اونم اینه که بعد از مدتی که (مشخص نیست چقدر) ویندوز هیچ گزینه ایش کار نمیکنه و باید alt+ctrl+delete رو بزنم تا درست شه ویندوزمم 8.1 داخل بازی هم که میرم باز اینطوری میشه

ویندوز هفت رو هم که داشتم این اواخر اینجوری میشد خودم حدث میزنم ویروسی شده انتی ویروس avast هم دارم قبلا nod 32 ابدیت شده هم داشتم باز اینجوری میشد به اینترنت هم مداوم متصلم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سوالتو به http://forum.bazicenter.com/thread3320/ منتقل کن!

- - -ویرایش - - -

سلام...من کیسم x7 Couagar هستش
این Jack هدفون و میکروفون که جلویه کیسه سیمش به کجای مادر برد باید وصل شه؟

پیشنهاد میکنم وصلش نکنی چون بعدش احتمال زیادیی هست که مجبور شی فیش اسپیکرو فقط جلو بزنی(ینی پشتی از کار میوفته!) و بعدم قطع و وصلیشم زیاده!

Amir-HA

کاربر سایت
Jan 24, 2013
47
نام
AmirHossein
سلام . من یه TV با رزولوشن نیتیو 1360*768 دارم . وقتی PC رو با کابل HDMI بهش وصل می کنم. UI ویندوز و بازی ها رو رزولوشن نیتیو خیلی کم رنگن. انگار شسته شدن. ولی وقتی مثلا توی بتلفیلد 4 رزولوشن رو میزارم رو 1366*768 که اختلاف خیلی ناچیزی با نیتیو داره. همه چی پر رنگ می شه و درست میشه. ولی از این ور نسبت تصویر بهم می خوره تصویر از گوشه ها می رنه بیرون. می خواستم بدونم مشکل رزولوشن نیتیو چیی که رنگبندیش بد می شه؟
دوست عزیز باید رنگ ها رو دستی تنظیم کنی هر تلویزیونی این مشکلو داره من خودم خیلی وقته از تلویزیون استفاده می کنم به عنوان اکران و موادر مشابه رو دیدم باید حتما دستی تنظیم کنی
سلام...من کیسم x7 Couagar هستش
این Jack هدفون و میکروفون که جلویه کیسه سیمش به کجای مادر برد باید وصل شه؟
شما مدل مادربردت رو بگو دقیق بگم کجای بردته البته دفترچه راهنماشم ببینی میشه بفهمی
دوستمونم که تذکر دادن بابت وصل کردن این پورت باید بگم اون مشکل از توی تنظیمات صدا قابل حله من خودم 3-4 ماه درگیرش بودم تا اینکه روز دیدم راه حلش چقدر ساده بوده

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
شما مدل مادربردت رو بگو دقیق بگم کجای بردته البته دفترچه راهنماشم ببینی میشه بفهمی
دوستمونم که تذکر دادن بابت وصل کردن این پورت باید بگم اون مشکل از توی تنظیمات صدا قابل حله من خودم 3-4 ماه درگیرش بودم تا اینکه روز دیدم راه حلش چقدر ساده بوده
P8Z77V_LK
میخوام هم هدفون وصل کنم هم اسپیکk

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پیشنهاد میکنم وصلش نکنی چون بعدش احتمال زیادیی هست که مجبور شی فیش اسپیکرو فقط جلو بزنی(ینی پشتی از کار میوفته!) و بعدم قطع و وصلیشم زیاده!
اگه دقیقا شما با این نوع کیس و البته مادربورد ایشون کار کرده باشی حرف شما متین !
وگرنه دلیلی برای توصیه شما نمیبینم . متوجه منظورتون نشدم !
- در اکثر موارد شما فقط میتونی 1 خروجی صدا داشته باشی نه دوتا همزمان بخصوص تو ویندوز 7 که میدونم-

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
اگه دقیقا شما با این نوع کیس و البته مادربورد ایشون کار کرده باشی حرف شما متین !
وگرنه دلیلی برای توصیه شما نمیبینم . متوجه منظورتون نشدم !
- در اکثر موارد شما فقط میتونی 1 خروجی صدا داشته باشی نه دوتا همزمان بخصوص تو ویندوز 7 که میدونم-

کلن اگه کابلا مستقیم به مادربرد وصل باشن بهتره! این مشکلم تو pc آشناها دیدم!

rayman2

کاربر سایت
Sep 4, 2013
91
جک هدست جلوی کیس من کار نمیکنه یعنی وقتی هدست وصل میکنم نمیشناسه تو قسمت sound > play back هم رفتم اونجا هم نیست که دیفالتش کنم مدل مادربرد asus z87 اگه کسی میدونه راهنماییم کنه /:)

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
جک هدست جلوی کیس من کار نمیکنه یعنی وقتی هدست وصل میکنم نمیشناسه تو قسمت sound > play back هم رفتم اونجا هم نیست که دیفالتش کنم مدل مادربرد asus z87 اگه کسی میدونه راهنماییم کنه /:)
احتمالا برای شما هم سیمش به مین بورد وصل نیست ! اگه Iconـش توی play back نمیاد!

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان من یه اسپیکر 3 تیکه با برند TVM دارم . جدیدا خود به خود یا mute میشه یا صداش کم و زیاد میشه . مشکل هم فقط از ساب هست . مشکلش چیه ؟ قابل تعمیرــه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر