تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Amir-HA

کاربر سایت
Jan 24, 2013
47
نام
AmirHossein
جفتشون هاردیسک کامپیوترن,میخوام از اون 160 گیگه انتقال بدم به اون یکی

اگر هارد دومی که می خوایید اطلاعات رو انتقال بدید حجمش بیشتر از هارد 160 گیگتون هست می تونید از برنامه اکرونیس ترو ایمیج تحت بوت استفاده کنید از قسمت تولز یه گزینه هست هارد رو کپی می زنه روی یه هارد دیگه ایطنوری ویندوز و تمام اطلاعاتتون روی هارد دومتون انتقال پیدا می کنه و می تونید هارد اولتونو فرمت کنید

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان چند روز پيش سيستمم خود به خود ريستارت شد و وقتي بالا اومد هارد اكسترنالمو نشناخت
هاردو به يه سيستم ديگه زدم ، شناخت يعني هم تو device manager و هم تو disk management مياره و چراغشم روشن ميشه و ازش صدا هم مياد و با نرم افزار hd tune چك كردم وضعيت health , سالم بود
ولي تا ميخوام هاردو باز كنم و به فايلام دسترسي پيدا كنم و فولدرارو باز كنم ، اتصال قطع ميشه ( انگار كه از پورت جدا شده )
مشكل از چيه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان چند روز پيش سيستمم خود به خود ريستارت شد و وقتي بالا اومد هارد اكسترنالمو نشناخت
هاردو به يه سيستم ديگه زدم ، شناخت يعني هم تو device manager و هم تو disk management مياره و چراغشم روشن ميشه و ازش صدا هم مياد و با نرم افزار hd tune چك كردم وضعيت health , سالم بود
ولي تا ميخوام هاردو باز كنم و به فايلام دسترسي پيدا كنم و فولدرارو باز كنم ، اتصال قطع ميشه ( انگار كه از پورت جدا شده )
مشكل از چيه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

با کابل دیگه تست کردی؟ شاید سیمش اتصالی داره!

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام :)

یکی از دوستانم کیس Green X3 داره. تنها مشکلی که داره اینه که کیس با ریست شدن مشکل داره. یعنی وقتی میخواد از تو ویندوز ریست کنه، نصفه ریست میشه. حالا یه راهنمایی بکنین تا بفهمیم مشکل از کجاست. نرم افزاری یا سخت افزارییه!؟ یا تو این مدل کیس این عیب عمومی و به دفعات دیده شده؟

ممنون پیشاپیش:d

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام :)

یکی از دوستانم کیس Green X3 داره. تنها مشکلی که داره اینه که کیس با ریست شدن مشکل داره. یعنی وقتی میخواد از تو ویندوز ریست کنه، نصفه ریست میشه. حالا یه راهنمایی بکنین تا بفهمیم مشکل از کجاست. نرم افزاری یا سخت افزارییه!؟ یا تو این مدل کیس این عیب عمومی و به دفعات دیده شده؟

ممنون پیشاپیش:d

احتمال زیاد نرم افزاریه! ویندوزم عوض کرده؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ویندوز قبلا امتحان شده و موردی نداره. حتی موقعی که ویندوز نصب کرده، اونجایی که خود سیستم باید ریست میکرد، ریست نمیشد.:-/

میشه دقیقتر بگی؟ مثلن مینویسه ریستارت ولی خاموش نمیشه یا صفحه خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه؟

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
lol
فک کنم من دقیقتر بتونم مشکل رو شرح بدم :D
میشه دقیقتر بگی؟ مثلن مینویسه ریستارت ولی خاموش نمیشه یا صفحه خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه؟
وقتی ریست میشه سیستم دوباره بوت نمیشه. بعبارت دقیقتر رو مانیتور مینویسه No Signal اما خود کیس داره مثه بنز کار میکنه.
فکر کنم مشکل به تنظیمات بایوسه ولی گزینه اش الان خاطرم نیست اگه همون باشه.
اگه منظورتون بایوس مادربرد، ایشون مادربردش asus b 85 m e هست
============
خوده من فک میکنم کونداکتورای کیس رو اشتباه به مادربرد وصل کرده

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
با سلام خدمت دوستان
همونطور که پیداس من دو عدد ماژول رم geil با باس 1600 مدل گیمینگ کور دارم که وقتی نصبش ون کردم 8 گیگ رم رو داخل ویندوز نشون میده ولی مینویسه که 4 گیگ اون استفاده میشه!!!! میخواستم بدونم این مشکل از کجاس وآیا اینکه فقط تو محیط ویندوز این و مینویسه یا اینکه اگه سیستم تو حالت لود بره از هر 8 گیگ استفاده میکنه؟ وقتی هم میخوام بازی call of duty: ghost رو اجرا کنم همین ارور میده.. عکس هم قرار داده شده
با تشکر از دوستان
46488216804907971792.jpg

81720847347337097601.jpg

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
با سلام خدمت دوستان
همونطور که پیداس من دو عدد ماژول رم geil با باس 1600 مدل گیمینگ کور دارم که وقتی نصبش ون کردم 8 گیگ رم رو داخل ویندوز نشون میده ولی مینویسه که 4 گیگ اون استفاده میشه!!!! میخواستم بدونم این مشکل از کجاس وآیا اینکه فقط تو محیط ویندوز این و مینویسه یا اینکه اگه سیستم تو حالت لود بره از هر 8 گیگ استفاده میکنه؟ وقتی هم میخوام بازی call of duty: ghost رو اجرا کنم همین ارور میده.. عکس هم قرار داده شده
با تشکر از دوستان
46488216804907971792.jpg

81720847347337097601.jpg

واسه ویندو 32 ببیت اینجوری میشد قبلن نه 64بیت!!! ویندوزتو عوض کن ببین درس نمیشه!!(ترجیها 8 یا 8.1 واسه محکم کاری!)

Amir-HA

کاربر سایت
Jan 24, 2013
47
نام
AmirHossein
با سلام خدمت دوستان
با تشکر از دوستان
46488216804907971792.jpg

81720847347337097601.jpg

رم ها رو جابجا کن ببین درست میشه یا نه اگر نشد دونه دونه رمها رو بذار ببین سیستم بالا میاد یا نه(در ضمن در حالت تکی توی هر 4 اسلات تست کن)
تنظیمات بایوس رو به حالت اولیه برگردون
توی Run بزن msconfig بعدش برو تب boot بزن advanced option تیک مموری ماکزیمم رو بردار اگر هست

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بچه ها من یک مشکلی دارم!
من دو خط ADSL دارم خونه که از جفتشون روی یک کامپیوتر دارم استفاده میکنم، با یکی دانلود میکنم با یکی هم تو اینترنت گشت میزنم ( از طریق Virtualbox ) . . .
قبلا یه مودم داشتم که از طریق USB وصل بود یک مودم هم از طریق Lan، مشکلم این بود که همش این USB از کار میوفتاد مجبور بودم پورت USB قطع کنم بعد وصل کنم تا مودم کار کنه! فکر میکردم مشکل از مودمه.
الان رفتم یه مودم دیگه گرفتم، و جفت مودم ها از طریق پورت Lan به کامپیوتر وصل هستند ( یه کارت شبکه هم گرفتم که کامپیوتر 2 تا پورت لن داشته باشه ) . .
حالا همون مشکل رو الان با پورت لن ها دارم! یهو لن اصلی که مال خود مادربرد رو دیگه نمیشناسه باید سی دی راه انداز رو بزارم توی کامپیوتر، اجرا کنه، نصب کنه باز یه ساعت مثلا کار میکنه باز از کار میوفته!

کسی میدونه مشکلش چیه؟ روانی کرده منو!
درباره USB هم این مشکل رو دارم، یهو مثلا USB که میشناخت رو نمیشناسه باید هی بکشم وصل کنم تا درست بشه یا مثلا اگه گوشی یا مودم باشه خاموش و روشن کنم تا درست شه! یا هیچ کدوم نشه باید بگردم کل درایور های اون یو اس بی رو پاک کنم از نو نصب کنم!

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,343
اقا من میخوام یه مودم وای فای adsl بگیرم
نمیدونم چی بگیرم
خونمون طبقه 4 هستش میخوام تو کل خونه قشنگ انتن 100 در 100 داشته باشم یکی دو تا دیوار هم هستش
بعد میخوام تا 2-3 تا دستگاه رو ساپورت کنه
حالا تک انتن بگیرم یا دو انتن؟؟
بعد اینایی که نوشته روتر یعنی چی؟؟بعضیا نداره
بین مارکهای tp-link و d-link هم کدومو پیشنهاد میدین؟؟
ممنون

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام . من یه TV با رزولوشن نیتیو 1360*768 دارم . وقتی PC رو با کابل HDMI بهش وصل می کنم. UI ویندوز و بازی ها رو رزولوشن نیتیو خیلی کم رنگن. انگار شسته شدن. ولی وقتی مثلا توی بتلفیلد 4 رزولوشن رو میزارم رو 1366*768 که اختلاف خیلی ناچیزی با نیتیو داره. همه چی پر رنگ می شه و درست میشه. ولی از این ور نسبت تصویر بهم می خوره تصویر از گوشه ها می رنه بیرون. می خواستم بدونم مشکل رزولوشن نیتیو چیی که رنگبندیش بد می شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر