تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من یه هارد اکسترنال دارم که اخیرا هنگ میکنه و مرتب No Respond میده، چند وقت پیش این مشکل با صدای هارد شروع شد (که همون صدای هد باشه) و بعدش هنگ ها و فریزها شروع شد، ولی الان دیگه صدا نمیده
با برنامه مخصوص Seatools که چک کردم برنامه وسط کار ارور میده و عملیات عیب یابی انجام نمیشه، با چند تا برنامه دیگه هم چک کردم همین مشکل رو داشتم
هارد گارانتی هم داره، به نظرتون ممکنه ضربه خورده باشه؟
بله میتونه از ضربه هم باشه و اگه اینطور باشه بعید میدونم گارانتی قبول کنه یعنی متوجه بشن سریع برگشت میخوره !

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
سلام تو ویندوز 7 رم کارت گرافیک رو کم نشون میده مشکل از کجاست؟؟
کارت 128 بیت 430gt -msi با چهار گیگ رم که 1279 نشون میده!!!
در ضمن رم خود سیستم رو هم که 4 گیگ (2 تا 2گیگ باس 800 ) نوشته inistaled 4gig usabel 3 gig
چرا 4 گیگ قابل استفاده نیست ؟؟؟
سیستم عامل 32 بیت xp و 7 چند گیگ رو ساپورت میکنن؟؟
ممنون

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
سلام تو ویندوز 7 رم کارت گرافیک رو کم نشون میده مشکل از کجاست؟؟
کارت 128 بیت 430gt -msi با چهار گیگ رم که 1279 نشون میده!!!
در ضمن رم خود سیستم رو هم که 4 گیگ (2 تا 2گیگ باس 800 ) نوشته inistaled 4gig usabel 3 gig
چرا 4 گیگ قابل استفاده نیست ؟؟؟
سیستم عامل 32 بیت xp و 7 چند گیگ رو ساپورت میکنن؟؟
ممنون

از نرم افزار GPU-Z استفاده کنید،به شما مشخصات دقیق کارت را خواهد گفت.
برای حل این مشکل شما نیاز به ویندوز 7 64بیت دارید.
موفق باشید

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
من یه کارت گرافیک 550 ti دارم
اولا دماش از 75 رد نمیشد
اما الان داره به 90 میرسه تو بازیها هم که میرم بعد یه مدت بازی کردن ارور میده و میپره بیرون
کارت گرافیک از طرف خود کمپانی گیگابایت اور شده الان چیکار کنم ؟

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
من یه کارت گرافیک 550 ti دارم
اولا دماش از 75 رد نمیشد
اما الان داره به 90 میرسه تو بازیها هم که میرم بعد یه مدت بازی کردن ارور میده و میپره بیرون
کارت گرافیک از طرف خود کمپانی گیگابایت اور شده الان چیکار کنم ؟

اول از همه چیز سیستم خنک کننده ی کارت گرافیک خود را چک کنید،ببینید مشکلی نداشته باشد

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
از نرم افزار GPU-Z استفاده کنید،به شما مشخصات دقیق کارت را خواهد گفت.
برای حل این مشکل شما نیاز به ویندوز 7 64بیت دارید.
موفق باشید

سلام متشکر از کمکتون یعنی اگه 7 - 64 بیت نصب کنم حل میشه؟؟؟
مگه 7 - 32 بیت 4 گیگ رم رو ساپورت نمیکنه؟؟؟
تو x p رم کارت گرافیک رو 4 گیگ میزنه اما رم سیستم رو 3 گیگ
ممنون اگه کاملتر جواب بدین:d

آخرین ویرایش:

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
یه فن بیشتر نداره که اونم داره کار میکنه
با نرم افزار GPU-Z سرعت چرخش فن را در هنگام تست سنگین یا بازی بسنجید ببینید چند درصد هست؟
سلام متشکر از کمکتون یعنی اگه 7 - 64 بیت نصب کنم حل میشه؟؟؟ مگه 7 - 32 بیت 4 گیگ رم رو ساپورت نمیکنه؟؟؟ تو x p رم کارت گرافیک رو 4 گیگ میزنه اما رم سیستم رو 3 گیگ ممنون اگه کاملتر جواب بدین:d
بله شما 64 بیت نصب کنید،درست میشه. کلا ویندوزهای 32 بیت توانایی شناختن رم بیشتر از 3GB را ندارند.

آخرین ویرایش:

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
با سلام خدمت دوستان و اساتيد بزرگوار
مودمZYXEL 660hw دارم كه وايرلسه و مودم خيلي خوبي هم هس ولي اومدم فريم وير آپديت كنم(كه اي كاش نميكردم) ولي مثه اينكه اشتباه بود بعد از نصب و ريستارت فقط چراغ پاورش چشمك ميزنه توي تنظيمات كانفيگ نميره ريست سخت افزاري هم نميشه فرستادم گارانتي گفتن فريم وير پريده و شامل گارانتي نميشه آيا تعميركار ميتونه درستش كنه اساتيد بنظرتون راهي داره يا كارش تمومه اين مودم
باتشكر

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
با سلام خدمت دوستان و اساتيد بزرگوار
مودمZYXEL 660hw دارم كه وايرلسه و مودم خيلي خوبي هم هس ولي اومدم فريم وير آپديت كنم(كه اي كاش نميكردم) ولي مثه اينكه اشتباه بود بعد از نصب و ريستارت فقط چراغ پاورش چشمك ميزنه توي تنظيمات كانفيگ نميره ريست سخت افزاري هم نميشه فرستادم گارانتي گفتن فريم وير پريده و شامل گارانتي نميشه آيا تعميركار ميتونه درستش كنه اساتيد بنظرتون راهي داره يا كارش تمومه اين مودم
باتشكر
اگه خود گارانتی هم گفته نمیتونه درستش کنه (با دریافت هزینه) دیگه بعیده بشه کاری کرد حالا باز به یه تعمیرکار که تو کار فلش یا کلا پروگرم هستش (اگه تهرانی تو پاساژ امجد یا توکل) نشون بده شاید بشه راش انداخت !

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
اگه خود گارانتی هم گفته نمیتونه درستش کنه (با دریافت هزینه) دیگه بعیده بشه کاری کرد حالا باز به یه تعمیرکار که تو کار فلش یا کلا پروگرم هستش (اگه تهرانی تو پاساژ امجد یا توکل) نشون بده شاید بشه راش انداخت !

مرسي آقا رامين
ميخواستم بدونم كسي تجربه تعمير داره اصلا ميتونن تعمير كنن تعميركارا؟؟
باتشكر

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مرسي آقا رامين
ميخواستم بدونم كسي تجربه تعمير داره اصلا ميتونن تعمير كنن تعميركارا؟؟
باتشكر
خواهش
هر کسی نه ، تعمیرکاری که تو کار فلش یا کلا پروگرم IC و... باشه البته اینم فقط یه احتمال هستش باید نشون بدی ببینن اصلا امکان پروگرمش هست یا نه تا بعد بشه رو داستان هزینه و جزئیاتش بحث کرد !

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
من ویندوز ایکس پی با سه پارتیشن داشتم و تصمیم گرفتم ویندوز 7 نصب کنم قبل از نصب ، خواستم پارتیشن سی و دی رو با هم ادغام کنم اما بعد از اینکه درایو ذی رو ریمو کردم و خواستم به سی اضافه کنم نشد ! حتی بعد از نصب هم نشد ! کامپیوتر رو هم چند بار ریست و شات دوان کردم بازم نشد !
ارور هم این اررور رو میده ! 30 هنوز به صورت فری هست !
there is not enough space available on the disk to complete this operation

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
من ویندوز ایکس پی با سه پارتیشن داشتم و تصمیم گرفتم ویندوز 7 نصب کنم قبل از نصب ، خواستم پارتیشن سی و دی رو با هم ادغام کنم اما بعد از اینکه درایو ذی رو ریمو کردم و خواستم به سی اضافه کنم نشد ! حتی بعد از نصب هم نشد ! کامپیوتر رو هم چند بار ریست و شات دوان کردم بازم نشد !
ارور هم این اررور رو میده ! 30 هنوز به صورت فری هست !
there is not enough space available on the disk to complete this operation

یک بار هم با نرم افزار هایی مثل پارتیشن مجیک امتحان کنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر