تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
ساتا هست هارد!

خوب هاردت رو ببر یه جا که کادرببرد طرف هم ساتا خور باشه هاردت رو وصل کن به سیستم اون
بعد برو به قسمت SETUP مادربرد و FIRST BOOT رو بزار روی هاردیکه سالمه F10 بزن سیو بشه بیاد بیرون بزار بیاد بالا هاردت شناخته شده البته اول هاردت طرف شناخته میشه بعد هر کاری خواستی انجام بده

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خوب هاردت رو ببر یه جا که کادرببرد طرف هم ساتا خور باشه هاردت رو وصل کن به سیستم اون
بعد برو به قسمت SETUP مادربرد و FIRST BOOT رو بزار روی هاردیکه سالمه F10 بزن سیو بشه بیاد بیرون بزار بیاد بالا هاردت شناخته شده البته اول هاردت طرف شناخته میشه بعد هر کاری خواستی انجام بده

اها اينو ميدونستم :d

نميشه رو سيستم خودم تست كنم؟ من دوتتا هارد داشتم همون موقع كه اين اينطوري شد !
الان وين روي هارد سالمست
مرسي تستش ميكنم

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام چطوری؟>:d<

جدیدا که بازی نصب میکنم یکمی که بازی میکنم یه دفعه slowmotion میشه؟ کسی دلیلشو میدونه دریغ نکنه از ما:">

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
سلام چطوری؟>:d<

جدیدا که بازی نصب میکنم یکمی که بازی میکنم یه دفعه slowmotion میشه؟ کسی دلیلشو میدونه دریغ نکنه از ما:">
این مشکل معمولا از ضعف پاور سیستم هست،مدلی که شما داری اجتمالا تقلبی هست
یه پاور Green بسته به قطعات سیستمت راه حل هست.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
این مشکل معمولا از ضعف پاور سیستم هست،مدلی که شما داری اجتمالا تقلبی هست
یه پاور Green بسته به قطعات سیستمت راه حل هست.

مطمئنی؟ نه برم بگیرم ولی حل نشه!!!!

حالا چه قیمت هست این پاور گرین؟

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400

Ram : 2GB ocz

Motherboard : gigabyte p35

8600GT XFX : NVIDIA

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
مطمئنی؟ نه برم بگیرم ولی حل نشه!!!!

حالا چه قیمت هست این پاور گرین؟

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400

Ram : 2GB ocz

Motherboard : gigabyte p35

8600GT XFX : NVIDIA
نخیر،قبلش با یه پاور دیگه تست کن اگر درست شو برو یه نو بخر

قرار نیست اینجا وقتی داریم مشاوره ی از راه دور می دیم چیزی رو واسه کسی تضمین کنیم،بر اساس تجربه و مهارت فقط حدس نزدیک به یقین رو عنوان می کنیم.

پاورت که اول آخر باید اورجینال باشه تا سیستمت بعدا دچار مشکل نشه،یه پاور 380 یا 430 وات برات کفایت می کنه.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
نخیر،قبلش با یه پاور دیگه تست کن اگر درست شو برو یه نو بخر

قرار نیست اینجا وقتی داریم مشاوره ی از راه دور می دیم چیزی رو واسه کسی تضمین کنیم،بر اساس تجربه و مهارت فقط حدس نزدیک به یقین رو عنوان می کنیم.

پاورت که اول آخر باید اورجینال باشه تا سیستمت بعدا دچار مشکل نشه،یه پاور 380 یا 430 وات برات کفایت می کنه.

گرفتم. دست درد نکنه داداش>:d<

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
سلام
ىوستان من ميخوام يه power مناسب براي اين سيستم به همراه قيمتش بيشنهاى بديد
mother bord p5p41t le
ram 2 g ddr3
hard 1 tra segate
dvd
cpu e5400 intel
9600gso xfx 768mg
مرسي

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
سلام
ىوستان من ميخوام يه power مناسب براي اين سيستم به همراه قيمتش بيشنهاى بديد
mother bord p5p41t le
ram 2 g ddr3
hard 1 tra segate
dvd
cpu e5400 intel
9600gso xfx 768mg
مرسي
سلام
برای این سیستم پاور 400 وات کفایت می کنه و من مدل GP 435 رو از گرین پیشنهاد می دم که قیمتش 45 تومن هست.
اما توصیه می کنم مدل GP535 رو با قیمت 57 تومن بگیرید.

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
با سلام.....
چندی پیش یه مشکل افت فریم داشتم که همینجا مطرح کردم دوستان گفتن که احتمالا از پاور هست یا از تمیز نبودن cpu من امروز کل سیستم رو تمیز کردم و cpu رو هم باز کردم و تمیز کردم و سیستم رو با پاور دیگه چک کردم . ظاهرا این افت فریم رفع شده ولی سیستم بعد از 7 دقیقه از بازی با pes2011 ,و 3 دقیقه بعد از وارد شدن به cod bo خاموش میشه .:-/:-/:-/
ولی تو کارهای دیگه غیر از گیم اصلا اینطور نمیشه.....
بعد از روشن کردن یه پیام میاد:
problem event name :blue screen (ولی صفحه آبی نماد سریع خاموش میشه مثل اینکه از برق کشیدیش)
bc code: 124
به نظر خودم از کابهای برق پاور باشه که شاید اشتباه وصل کرده باشم....
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان,نمی دونم جای درستی می پرسم یا نه ولی کمک کنید:
چند وقت پیش یه مشکلی برای کامپیترم افتاد که مجبور شدم ویندوز را عوض کنم.الان win 7 32 bit دارم.منتها از وقتی که عوض کردم صدا قطع بود.گفتم شاید باید کارت صدا را نصب کنم ولی وقتی سی دیش را می زارم یکمی می ره جلو بعد می گه this operating system is not supported by this software.
مشکل از چیه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
با سلام.....
چندی پیش یه مشکل افت فریم داشتم که همینجا مطرح کردم دوستان گفتن که احتمالا از پاور هست یا از تمیز نبودن cpu من امروز کل سیستم رو تمیز کردم و cpu رو هم باز کردم و تمیز کردم و سیستم رو با پاور دیگه چک کردم . ظاهرا این افت فریم رفع شده ولی سیستم بعد از 7 دقیقه از بازی با pes2011 ,و 3 دقیقه بعد از وارد شدن به cod bo خاموش میشه .:-/:-/:-/
ولی تو کارهای دیگه غیر از گیم اصلا اینطور نمیشه.....
بعد از روشن کردن یه پیام میاد:
problem event name :blue screen (ولی صفحه آبی نماد سریع خاموش میشه مثل اینکه از برق کشیدیش)
bc code: 124
به نظر خودم از کابهای برق پاور باشه که شاید اشتباه وصل کرده باشم....
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
مشخصات سیستم شما چیه ؟! (دقیق) الان چه پاوری رو سیستمت نصبه ؟
سلام دوستان,نمی دونم جای درستی می پرسم یا نه ولی کمک کنید:
چند وقت پیش یه مشکلی برای کامپیترم افتاد که مجبور شدم ویندوز را عوض کنم.الان win 7 32 bit دارم.منتها از وقتی که عوض کردم صدا قطع بود.گفتم شاید باید کارت صدا را نصب کنم ولی وقتی سی دیش را می زارم یکمی می ره جلو بعد می گه this operating system is not supported by this software.
مشکل از چیه؟
مشخصه منظورش اینه که این درایور رو این سیستم عامل (win 7 32bit) نصب نمیشه ، شما باید درایور مناسب با سیستم عاملت رو از سایت سازنده بگیری و نصبش کنی حالا شما بگو کارت صدا بصورت جداگانه داری یا آنبرد روی مینبرده ؟ (در هر صورت مدلشون رو هم بگو تا ببینیم چی بدردش میخوره)

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
مشخصات سیستم :
cpu:5400 adm 2 core
vga:8600gt silent(asus)
ram:2 gig 667
mbord:m2n xplus(asus) a
power :golden 500w
win 7 32b
پاور رو از یه سیستم دیگه برداشتم (نو نیست . )خواستم اول امتحان کنم ببینم اگه مشکل از پاور باشه برم یه پاور green بگیرم.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مشخصات سیستم شما چیه ؟! (دقیق) الان چه پاوری رو سیستمت نصبه ؟

مشخصه منظورش اینه که این درایور رو این سیستم عامل (win 7 32bit) نصب نمیشه ، شما باید درایور مناسب با سیستم عاملت رو از سایت سازنده بگیری و نصبش کنی حالا شما بگو کارت صدا بصورت جداگانه داری یا آنبرد روی مینبرده ؟ (در هر صورت مدلشون رو هم بگو تا ببینیم چی بدردش میخوره)
راستشو بخوای دقیقا خودم هم رو همین مشکل دارم.یعنی شک دارم انبرده یا نه!مادربردم که asus هست.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه لپ تاپی رو با کابل HDMI وصل کردیم به یه تلویزیون ـه مثلا HD ولی صدا از تلویزیون پخش نمیشد. مشکل از لپ تاپه، از کابله یا از تلویزیون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر