تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
آقا من یک speaker tvm دارم جدیدا به جای پخش صدا ، صدای فیـــــــس میده !!!

اصلا صداها رو پخش نمی کنه ، به جای صداهای اصلی ، همون دیگه صدای آبشار :biggrin1: و فیــــس میده !!!

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
سلام
سیستم من تو اکثر بازیا تیک میزنه ، مشکل فریم نیست بلکه وقتی توی بازی هستی گهگاهی یه نیم ثانیه ای گیر میکنه.
main asus m2n-e / vga bfg 8800GT OC / RAM 2*1GB 667 kingston original / H.D.D 160 sata maxtor

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
سیستم من تو اکثر بازیا تیک میزنه ، مشکل فریم نیست بلکه وقتی توی بازی هستی گهگاهی یه نیم ثانیه ای گیر میکنه.
main asus m2n-e / vga bfg 8800GT OC / RAM 2*1GB 667 kingston original / H.D.D 160 sata maxtor

طبیعیه...اگه بازیهای سنگین بازی میکنی اونقسمت هایی از بازی که داره لود میشه یه لگ کوچیک میشده...CPU چی داری؟

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
سلام
من یه درایو Combo داشتم مارک Teac .الان یه DVD Writer مارک Liteon گرفتم.
درایو لایتونو گذاشتم Master و درایو تئاکو Slave. الان نباید بتونم موقع رایت مثلا سی دی
انتخاب کنم که با کدوم رایت کنه؟ یعنی 2 تاشون با هم نمیتونن به عنوان رایتر کار کنن؟
حتما باید با لایتون رایت بشه ؟
مثلا موقع کار با Nero نباید جفتشون واسه انتخاب کردن باشن؟

آخرین ویرایش:

L.Messi

کاربر سایت
Feb 27, 2008
145
نام
رامین
سلام اساتید یک مشکل بزرگ ظهر که میخواستم کامپیوتر را خاموش کنم منتظر نشدم که خود ویندوز خاموشش کنه و برق را مستقیم از 3 راهی قطع کردم بعد که دوباره روشن کردم وقتی میخواستم موزیکی را اجرا کنم میگفت درایورت نسب نیست بعد سی دی مین را اوردم تو صفحه ی اول و اوتوران درایور پیدا نبود رفتم داخل سی دی و درایور را یک بار نسب کردم فایده نداشت بعد ویندوز را عوض کردم و نسب کردم فایده نداشت مشکل اینه که آیکون برنامه کنار ساعت نمیاد و در واقع برنامه اجرا نمیشه به صورت دستی هم اجرا نمیشه من باید چه کار کنم؟
خیلی خیلی ممنون تو رو خدا کمکم کنید:((:((

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام اساتید یک مشکل بزرگ ظهر که میخواستم کامپیوتر را خاموش کنم منتظر نشدم که خود ویندوز خاموشش کنه و برق را مستقیم از 3 راهی قطع کردم بعد که دوباره روشن کردم وقتی میخواستم موزیکی را اجرا کنم میگفت درایورت نسب نیست بعد سی دی مین را اوردم تو صفحه ی اول و اوتوران درایور پیدا نبود رفتم داخل سی دی و درایور را یک بار نسب کردم فایده نداشت بعد ویندوز را عوض کردم و نسب کردم فایده نداشت مشکل اینه که آیکون برنامه کنار ساعت نمیاد و در واقع برنامه اجرا نمیشه به صورت دستی هم اجرا نمیشه من باید چه کار کنم؟
خیلی خیلی ممنون تو رو خدا کمکم کنید:((:((

اینطوری كه شما گفتی تنها علت كه به نظرم میرسه اینه كه كارت صدات سوخته
اگه انبرد باشه كه به احتمال زیاد همینطوره متاسفم :((

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
یعنی 2 تاشون با هم نمیتونن به عنوان رایتر کار کنن؟
حتما باید با لایتون رایت بشه ؟
نه هر دوتاش میشه مشكلی نیست
با NERO مشكل داری ؟

L.Messi

کاربر سایت
Feb 27, 2008
145
نام
رامین
متاسفانه آنبرد که هست حالا چی کار کنم یک کارت صدا جدا بگیرم یا آنبرد؟
ضمنا من یه کارت صدا باسه این اسپیکر میخوام fc570 که سیستمش هم 2.1+1 هست.

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
یه چند روزی هست که این DVD/RW من وقتی که میخوام یه فایلی رو از رویش بریزم رو هارد (مثلا یه فیلم 4 گیگی ) حدود یک ساعت طول میکشه تا بریزه روی هارد !! مشکل از DVD نیست چون با همه DVD ها همین مشکل رو داره . کسی میدونه چه مرگش شده ؟

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
CD ROM و CD WRITER من چند وقتی هست که وقتی CD خام رو توش میزارم نمیتونه بخونه و سیستمم هم هنگ میکنه ... البته اینو بگم که با هرنوع مارکی این مشکل رو داره !:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من میخوام درایور Chipset رو آپدیت کنم.اما متاسفانه طبق توضیحات که میرم اصلا انجام نمیشه...

طبق توضیح باید توی فلاپی بریزم فایل ها رو و F6 بزنم اما توی محیط ویندوز که میزنم فقط روی درایو A میره و هیچ عملی انجام نمیشه.توی Dos هم وقتی وسیله Bootable رو Floppy میذارم میزنه No Media Disk... یا یه همچین چیزی.
خواستم ببینم باید چیکار کنم دقیقا...

این درایورش هست :

ATI SB600 RAID Driver

و این لینک دانلودش که زیرش توضیح داده :

http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=1241

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر