تاپیک رسیدگی به مشکلات اینترنت(ADSL & Dial Up)

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
از دوستان تقاضا دارم که کمک کنن!

مدتی هست که اینترنت وایمکس گرفتم که نوع مودم USB همراه هست و مدل بدون برق هم هست که یک فیش USB فقط داره و هیچ چیز دیگه نداره !من یه اکسز پونت هم دارم میخواستم بدونم چطور میشه این اینترنت وایمکس رو روی اکسزپونت شیر کنم !با تشکر از دوستان !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
مدتی هست که اینترنت وایمکس گرفتم که نوع مودم USB همراه هست و مدل بدون برق هم هست که یک فیش USB فقط داره و هیچ چیز دیگه نداره !من یه اکسز پونت هم دارم میخواستم بدونم چطور میشه این اینترنت وایمکس رو روی اکسزپونت شیر کنم !با تشکر از دوستان !

Windows شما چیه ؟

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
کسی تو کرج هست که شاتل داشته باشه ؟؟؟
چرا شبا اینقدر سرعت افتضاحه ؟؟؟؟ راه حلی وجود نداره ؟؟؟ )x هرچقدر عهم به پشتیبانی میگی میگه مشکل از مخابراته ! ترافیک زیاده )x)x)x
من تو روز با سرعت 256 تا 300 کیلیوبات دانلود میکنم ولی شبا سرعت خیلی حال بده 7 - 8 کیلیو بایت هست:((=)) اینترنتم هم 2MB هست دیگه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام دوستان

من دو سه باری میشه وقتی میخوام به v p n وصل بشم ، Adsl ام قطع میشه ، در اکثر مواقع راحت وصل میشم ولی بعضی مواقع کل نتم قطع میشه ، مثلا امروز از صبح تا حالا دارم سعی میکنم که یه جوری به v p n کانکت شم ولی تا کانکت رو میزنم ، نتم قطع میشه !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من دو سه باری میشه وقتی میخوام به v p n وصل بشم ، Adsl ام قطع میشه ، در اکثر مواقع راحت وصل میشم ولی بعضی مواقع کل نتم قطع میشه ، مثلا امروز از صبح تا حالا دارم سعی میکنم که یه جوری به v p n کانکت شم ولی تا کانکت رو میزنم ، نتم قطع میشه !

کسی نمیدونه این مشکل چجوری حل میشه ؟

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
درودvp chiz من از امروز صبح کار نمیکنه ارور شماره 800 رو میده مشکل از چی هست؟ البته این رو هم بگم که دیروز هم کار نمیکرد ولی با اون کسی که vp chiz رو گرفته بودم در یاهو تماس گرفتم و یه v.pchiz موقتی داد گفت تا 24 ساعت از این استفاده کن و بعد از 24 ساعت از همون قبلی استفاده کن و کار کرد ولی الان هیچ کدوم کار نمیکنه لطفا کمک کنید

.arash.

کاربر سایت
Nov 17, 2010
61
نام
arash
سلام
می خواستم بدونم هر صفحه ای که باز می کنیم چقدر از اشتراک کم میشه
من وقتی 10 یا 20 صفحه باز کنم یه چند مگ کم می کنه ؟طبیعیه؟؟

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام.من ADSL شاتل دارم.از موقعی که راه اندازی شده خودش اتوماتیک وصل بوده کسی نیومد وصلش کنه خودش وصل بود.ویندوز هم که عوض میکنم خودش وصله.حالا میخوام از حالت اتوماتیک درش بیارم که همیشه وصل نباشه و دستیش کنم.چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟ویندوزم هم 7 هست.اگه کسی از دوستان آموزش بده خیلی ممنون میشم.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام.من ADSL شاتل دارم.از موقعی که راه اندازی شده خودش اتوماتیک وصل بوده کسی نیومد وصلش کنه خودش وصل بود.ویندوز هم که عوض میکنم خودش وصله.حالا میخوام از حالت اتوماتیک درش بیارم که همیشه وصل نباشه و دستیش کنم.چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟ویندوزم هم 7 هست.اگه کسی از دوستان آموزش بده خیلی ممنون میشم.

کسی نبود جواب بده؟

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
من از داتک ADSL گرفتم
الان اصلا با مودم نمیتونم کانکت شم
کلا چراغ STATUS مودم خاموشه
از شکرکتشون هم اومدن که هر کاری کردن نشد گفتن مشکل از خطه باید خطتون رو عوض کنید
این مشکل تاحالا برای کسی پیش اومده؟
من الان باید خطو عوض کنم یا کار دیگه ای هم میشه کرد؟
البته خطو تازه گرفتیم
لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر