تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
وقتی میخوام کارت گرافیکو آپدیت کنم این ارور رو میده:

fcce0621b49c.jpg

VGA:GTX 560 ti

reza-reza

کاربر سایت
Mar 14, 2013
4
سلام
دوستان ینی کسی نتونست مشکل مارو حل کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکلمو تو صفحه 73 نوشتم , ممنون میشم اگه کمکم کنین

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
وقتی میخوام کارت گرافیکو آپدیت کنم این ارور رو میده:

fcce0621b49c.jpg

VGA:GTX 560 ti

شما ویندوزت 64 بیتی هست یا 32 بیت؟ ببین کدوم هست و درایوری که دان کردی کدوم یکی. 32بیت یا 64 بیت
من اومدم همین پست رو بزنم که این دوست عزیزمون دیدم دقیقا مشکل من رو داره! تا حتی عکس هم گرفته بودم که بذارم!
کارت من هم 560ti هستش و درایور 314.21 انویدیا رو که میخوام نصب کنم همین ارور رو میده!
ویندوزم هم 64 بیتیه. درایور 64 بیتی رو هم گرفتم ...

rezax2x

کاربر سایت
May 13, 2010
140
شما اول کل درایور رو از تو کنترل پنل همشو انیستال کن(پاکش کن)ریستارت که شد دوباره برو تو کنترک پنل ببین چیزی از درایور نمونده باشه.حالا درایور رو نسبت به ویندوزت نصب کن.(منظورم 64 یا 32 بیت بودنه)

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
شما اول کل درایور رو از تو کنترل پنل همشو انیستال کن(پاکش کن)ریستارت که شد دوباره برو تو کنترک پنل ببین چیزی از درایور نمونده باشه.حالا درایور رو نسبت به ویندوزت نصب کن.(منظورم 64 یا 32 بیت بودنه)
این کارا رو انجام دادم ولی متاسفانه بازم نشد!

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
سلام
مشکل من از جایی شروع شد که خواستم اخرین نسخه گرافیک رو نصب کنم!!من اخرین درایور رو نصب کردم بعد رستارت دیگه وقتی وارد ویندوز میشدم کمتر از 10 ثانیه سیستم هنگ میکرد که با عوض کردن ویندوز نصفه نیمه درست شد الا هم دوباره کارت رو به مادربورد وصل کردم ولی دیگه نمی شنساه کارت گرافیک رو 20 بار امتحان کردم دوباره وصلش کردم گردگیری و... ویندوز عوض کردن هم درستش نکرد!!!
05448955086958445814.png

mohammadn

کاربر سایت
Nov 4, 2012
45
نام
Mohammad
سلام به همه ی دوستان سال نو مبارک باشه
من یک مشکل عجیب تو نصب اپدیت های جدید انویدیا دارم.
من وقتی دارم اپدیت جدید یعنی 314.07 رو نصب میکنم یکدفعه وسط نصب صفحه کامپیوتر سیاه میشه و تا دوباره درایور قدیمی رو از راه Safe Mode نصب نکنم صفحه سیاه میمونه
ویندوزم 8 است لطفا کمممممممممک کنید

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
سلام
مشکل من از جایی شروع شد که خواستم اخرین نسخه گرافیک رو نصب کنم!!من اخرین درایور رو نصب کردم بعد رستارت دیگه وقتی وارد ویندوز میشدم کمتر از 10 ثانیه سیستم هنگ میکرد که با عوض کردن ویندوز نصفه نیمه درست شد الا هم دوباره کارت رو به مادربورد وصل کردم ولی دیگه نمی شنساه کارت گرافیک رو 20 بار امتحان کردم دوباره وصلش کردم گردگیری و... ویندوز عوض کردن هم درستش نکرد!!!
05448955086958445814.png

امکان داره بد جا زده باشی یا اینکه موقع جدا کردن آسیب دیده باشه

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام
05448955086958445814.png
2تا روش تست
اول روی یه سیستم دیگه تستش کن
دوم یه کارت دیگه رو سیستمت تست کن

---------- نوشته در 11:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه ی دوستان سال نو مبارک باشه
من یک مشکل عجیب تو نصب اپدیت های جدید انویدیا دارم.
من وقتی دارم اپدیت جدید یعنی 314.07 رو نصب میکنم یکدفعه وسط نصب صفحه کامپیوتر سیاه میشه و تا دوباره درایور قدیمی رو از راه Safe Mode نصب نکنم صفحه سیاه میمونه
ویندوزم 8 است لطفا کمممممممممک کنید
مدل کارت گرافیک رو نگفتی و ویندوز 8ی که داری چیه؟32 یا 64!؟

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

این کارا رو انجام دادم ولی متاسفانه بازم نشد!
دیدی زیاد داره اذیت میکنه با driverscanner بزار اپدیت کنه.فقط اگه این دراور بتا باشه بعید میدونم دانلودش کنه.تو 80% سیستمها دراورها کامل نصب شده با این نرمافزار
در ضمن سی دی کی قانونیش هم میدم بهت

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
دوستان لینک دانلود آپدیت 314.22 برای لب تاب رو می ذارین ؟ برای ویندوز 7 64 بیت . 630m
فقط هیتلر نباشه چون چیز پی ان اینا ترکیده نمیشه دانلود کرد .

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
ایا میدانستید در PC تنظیماتی وجود دارد که اجازه میدهد کارت گرافیک شما علاوه بر رم خود کارت از رم سیستم برای خوداستفاده کند؟.تکنولوژی GART این امکان را به شما میدهد برای فعال سازی این امکان شما باید وارد بایاس مادربرد شده و به قسمت چیپست مادربرد یا NORTHBRIDGEرفته و حتما گزینه IOMMU را فعال یا ENABLE کنید.نتیجه فوق العاده هست.
این حقیقت داره ؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
لینک آخرین ورژن ATi Mobility Radeon HD 5650 رو برای لپتاب رو میشه بدید ممنون

Win 7/8
AMD Mobility Radeon™ Driver Verification Tool

برنامه رو بگیر خودش میگرده بهترین درایور موجود رو با توجه به گرافیک و سیستم عامل نصب میکنه !
دوستان لینک دانلود آپدیت 314.22 برای لب تاب رو می ذارین ؟ برای ویندوز 7 64 بیت . 630m
فقط هیتلر نباشه چون چیز پی ان اینا ترکیده نمیشه دانلود کرد .
لینک از سایت Nvidiaس ولی با آموزش این تاپیک بدون مشکل دانلود میشه !

GeForce 314.22 Driver

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر