تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
این آخرین درایور واسه hd4650

AMD Catalyst 11.1

ممنون
نصبش کردم ولی اتفاقی نیفتاده! Catalyst Control center ران نمیشه توی دیوایس منیجر درایورگرافیک همون ویندوزیه رو نشون میده!
شما اول قبلی رو باید پاک کنی بعد درایور جدید رو نصب کنی.
در مورد catalyst هم اصلا اجرا میشه یا نه ؟! منظور اینه که errorیی چیزی میده یا اصلا ران نمیشه ؟!

آخرین ویرایش:

basketboy

کاربر سایت
Feb 12, 2011
2
با عرض سلام و خسته نباشید

دنبال درایور
ATI D43136
میگردم سی دیشو پیدا نکردم 1 هفته میشه سیستمم لنگه درایور مونده خواهش میکنم کمک کنیییییییییییییید

درایور ویندوز xp
میخوام فقط.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
این پارت نامبری که گذاشتی دقیقا مدل چی هستش ؟! کارت گرافیک ، چیپ مین ، یا... اگه کارت گرافیک هستش مدل کارت رو بگو نه پارت نامبرش.

basketboy

کاربر سایت
Feb 12, 2011
2
این پارت نامبری که گذاشتی دقیقا مدل چی هستش ؟! کارت گرافیک ، چیپ مین ، یا... اگه کارت گرافیک هستش مدل کارت رو بگو نه پارت نامبرش.

کارت گرافیک هستش

کلا 2 تا نامبر روش هست یکی
d43136
و
r9250l/se

Graphics by Ati هم بزرگ نوشته

ATI Radeon 9250L 128MB AGP DVI/VGA Video Card w/TV-Out

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من درایور جدید انویدیا رو نصب کردم همین 266 دیگه هیچ اپشنی نداشتم مجبور شدم به 258 برگردم البته این روی ویندوز 7 32bit بود در کل فعلا باگ زیاد داره مخصوصا برای کارت های سری پایین تر بیشتره

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
کارت گرافیک هستش

کلا 2 تا نامبر روش هست یکی
d43136
و
r9250l/se

Graphics by Ati هم بزرگ نوشته

ATI Radeon 9250L 128MB AGP DVI/VGA Video Card w/TV-Out
خوب حالا شد ، این آخرین درایور ارائه شده واسه xp 32bit

9250 - xp 32bit
سلام.درایور 32 بیتی کارت های 8600GTX و 9600GSO رو برای XP میخواستم.فقط اخرین ورژن باشه.
این آخرین درایور ارائه شده واسه xp 32bit

266.58 - xp 32bit

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Gow

Agent

کاربر سایت
Nov 12, 2009
46
نام
اردوان
سلام
من ویندوزم رو عوض کردم همه ی driver هاشم نصب کردم ولی هر کار میکنم نمیتونم driver گرافیکشو نصب کنم وقتی دارم نصبش میکنم یک دفعه قطع میشه , setup ش رو هم از جند جای مختلف دانلود کردم و امتحان کردم ولی هیچکدومشون کار نمیکنن , ممنون میشم کمکم کنین (لطفا سریعتر...)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام
من ویندوزم رو عوض کردم همه ی driver هاشم نصب کردم ولی هر کار میکنم نمیتونم driver گرافیکشو نصب کنم وقتی دارم نصبش میکنم یک دفعه قطع میشه , setup ش رو هم از جند جای مختلف دانلود کردم و امتحان کردم ولی هیچکدومشون کار نمیکنن , ممنون میشم کمکم کنین (لطفا سریعتر...)

ویندوزی که نصب کردی چیه ؟ مدل کارت گرافیکت چیه ؟
از طریق Device Manager توی مشخصات گرافیک Update Driver بزن ببین چی میشه؟

Agent

کاربر سایت
Nov 12, 2009
46
نام
اردوان
از Device Manager هم همه ی این کارا رو کردم ولی بازم نمیشناسه!!
مشکل اینکه کامپیوتر اصلا کارت گرافیمو نمیشناسه (وقتی از دستور dxdiag میرم تا مشخصات کارت گرافیکمو ببینم همه ی مشخصاتشو n/a میزنه) , نه کارت گرافیکمو عوص کردم نه کار دیگه ای , فقط ویندوز رو عوض کردم( ویندوز xp) ولی حالا نمیشناستش!!!

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان عزیز من از کارت 285GTX استفاده میکنم.
وقتی چند روز پیش وارد سایت انویدیا برای گرفت درایور جدید شدم در قسمت آخرین درایور انویدیا
یک نسخه وجود داشت ولی در قسمتی که یک فیلد خالی بود و من اسم کارت گرافیکم رو توش نوشتم یک نسخه دیگه برام میاورد.حال من باید نسخه کلیه انویدیا رو دانلود کنم یا نسخه مخصوص به کارت خودم؟
منظور اینه که برای هر کارت یک درایور مخصوص وجود داره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
دوستان من آلان دسترسی به وی P ان ندارم.و نمیتونم وارد سایت انویدیا بشم
پس اگه میشه لطف کنید و آخرین درایور انویدیا و یا آخرین درایور کارت خودم هر کدوم که مناسب تر برام بذارید
WIN7-32BIT

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,783
نام
فرشید
دوستان عزیزمن این سوال رو دربخش درایورها پرسیدم کسی جواب نداد.دوباره اینجا میپرسم.ممنون
من از کارت 285GTX استفاده میکنم.
وقتی چند روز پیش وارد سایت انویدیا برای گرفت درایور جدید شدم در قسمت آخرین درایور انویدیا
یک نسخه وجود داشت ولی در قسمتی که یک فیلد خالی بود و من اسم کارت گرافیکم رو توش نوشتم یک نسخه دیگه برام اورد.حال من باید نسخه کلیه انویدیا رو دانلود کنم یا نسخه مخصوص به کارت خودم؟
منظور اینه که برای هر کارت یک درایور مخصوص وجود داره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
نه عزیز، تمام کارت گرافیکهای NVIDIA از سری 6 تا آخرین سری 500 همشون یه درایور واحد دارن، یعنی اونو داشته باشی می تونی روی تمام کارتای NVIDIA نصب کنی.
شما هم چیزی رو نباید جایی می نوشتی، فقط باید مدل کارتت رو انتخاب می کردی

آخرین درایور Nvidia بصورت رسمی نسخه ی 266.58 هست که اگر چیز پی ان داری میتونی مستقیم ازش دانلود کنی.

• Like
Reactions: POOYA1989

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر