تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
سلام به همه
دوشتان من به یه مشکلی برخوردم نمیدونم اینجا جاشه یا نه
من یه 5770 GIGABYTE گرفتم
وقتی می خوام over drive کنمش و همه چیرو میبرم بالا تصویر میره و خط خطی میشه اما سیستم هنگ نیست و داره کار می کنه
ریست هم میکنم میاد بالا به محض اینکه catalyst اجرا میشه دوباره همونجوره هیچ کاریشم نمیشه کرد جز اینکه ویندوز رو عوض کرد
main:ASUS P5Q Turbo
CPU:Quad q6600
RAM :4GB Geil
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:wallbash:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام به همه
دوشتان من به یه مشکلی برخوردم نمیدونم اینجا جاشه یا نه
من یه 5770 GIGABYTE گرفتم
وقتی می خوام over drive کنمش و همه چیرو میبرم بالا تصویر میره و خط خطی میشه اما سیستم هنگ نیست و داره کار می کنه
ریست هم میکنم میاد بالا به محض اینکه catalyst اجرا میشه دوباره همونجوره هیچ کاریشم نمیشه کرد جز اینکه ویندوز رو عوض کرد
main:ASUS P5Q Turbo
CPU:Quad q6600
RAM :4GB Geil
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:wallbash:
شما يه زحمتي بكش صفحه قبل رو كه يه بار دقيقاً همين پست رو دادي بخون، دوستان زحمت كشيدن جواب دادن!!!!!!!!!!!!
البته به نظر من بهتره در همون حالت Safe Mode كه سيستم رو بوت كردي، درايور رو Uninstall كني و بعد در حالت عادي بياي و درايور رو دوباره نصب كني چون تنظيمات سيو شدن و با برگرداندن پوشه پاك شده باز همون آشه و همون كاسه!!

اين دوشتان هم كه نوشتي نشانه خوبي نيست!!! :))

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
شما يه زحمتي بكش صفحه قبل رو كه يه بار دقيقاً همين پست رو دادي بخون، دوستان زحمت كشيدن جواب دادن!!!!!!!!!!!!
البته به نظر من بهتره در همون حالت Safe Mode كه سيستم رو بوت كردي، درايور رو Uninstall كني و بعد در حالت عادي بياي و درايور رو دوباره نصب كني چون تنظيمات سيو شدن و با برگرداندن پوشه پاك شده باز همون آشه و همون كاسه!!

دوست عزيز اون پوشه رو به خاطر اون گرفتم برگردونيد كه بشه كاتالست رو Uninstall كرد
وگرنه كه معلومه ميشه عين اولش:|
به هر حال توي سيف مد ميشه پاك كرد توي محيط اصلي هم ميشه با برگردوندن پوشه پاكش كرد

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali

باز سلام
بخبش دیگه اشتباه تایپی بود
اخه میخوام بدونم چرا اینجوری میشه مثله ویندوز عوض کردن نیست :(

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بلاخره پس از چند ماه انتظار و تاخیر انودیا زحمت کشید و درایور WHQL 260.89 را بیرون داده
من نمی دونم علت این تاخیر چی بود و تا حال سابقه نداشته که اینقدر بین دادن یک درایور تاخیر بیافته
ولی امیدوارم که روی این به خوبی کار شده باشه و قدرت واقعی سری 400 را به نمایش بزاره
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
اقا ما نسخه ..260.89 whql دانلود کردیم
واقعا حرف نداره فریم های کارت من خیلی بهتر شد:eek:
کارت من 460 هست .بابا حال کردم با این کار nvdia به جای این که هر ماه درایور بده اگه چند ماه 1 دفعه درایور بده ولی روش کار شده باشه واقعا ارزش داره :groupwave:

vampier_meh

کاربر سایت
Aug 27, 2010
32
نام
مهدی
سلام من یه ئکارت گرافیک جدید خریدم مدلش هم اینه Ati Radeon hd 5670 xfx
حالا میخوام نصبش کنم با سی دیش نمیشه جدیدترین درایورش رو هم هر چقدر گشتم پیدا نکردم میشه کمکم کنید

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام من یه ئکارت گرافیک جدید خریدم مدلش هم اینه Ati Radeon hd 5670 xfx
حالا میخوام نصبش کنم با سی دیش نمیشه جدیدترین درایورش رو هم هر چقدر گشتم پیدا نکردم میشه کمکم کنید
شما اینجا میتونی به خواستت برسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر