تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط soroush_prince:
دوستان...منم یه ATI Radeon 9200 دارم...میخوام آپگریدش کنم...تو ATI هم که میری...وسطای دانلودش یه هو میگه که ارتباط با سایت قطع شده...Download Accelerator هم که ساپورتش نم کنه...لطفا راهنماییم کنین...
ممنون...

از این برنامه امتحان کن:

Download LeechGet 2006

حتی اگر DC هم بشی مشکلی پیش نمیاد;)

اگه لینکش فیلتر بود اینم هست:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=49502&postcount=478

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
آقا امین البطه اگر اسمتونا درست گفته باشم اگر یادتون باشه انویدیا وقتی درایو جدیدش را که 91.31 بود را پس از مدتی برداشت و حالا دوباره گذاشتش!
بعضی ها میگن اون اولی با ویندوز یکم مشکل داشته حالا من که همون اولی را دانلود کردم مشکلی ندیدم به نظر شما دومی را دانلود کنم یا همون خوبه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط alikarimi:
آقا امین البطه اگر اسمتونا درست گفته باشم اگر یادتون باشه انویدیا وقتی درایو جدیدش را که 91.31 بود را پس از مدتی برداشت و حالا دوباره گذاشتش!
بعضی ها میگن اون اولی با ویندوز یکم مشکل داشته حالا من که همون اولی را دانلود کردم مشکلی ندیدم به نظر شما دومی را دانلود کنم یا همون خوبه؟
خب اگه مشکلی نداشته نه دانلود نکنید ولی من اطلاع نداشتم که پس از مدتی برش داشته ;) اگه این طوریه حتما یه ایرادی داشته که برش داشته !!!
میل خودتونه من چی بگم .
اگه سرعت بالا داری بگیر اگه نه بی خیال .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط gamestation:
امین حالا Update کنیم چه تاثیری دارره . بگو ببینم ارزششو داره با Dial Up 40 مگ دان کنم
چیزه خاصی نمیشه امکان داره در هر بازی فریم ریتت یکم بالابره ولی مطمئنا ارزشش رو نداره که با دیلاپ دانلود کنی ;)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام میخواستم اخرین version 6600 le را برام بزارید در ضمن من وقتی وارد سایت nvidia میشم و وارد قسمت درایور نمیدونم کدوم گزینه را بزنم qouardo geforse tnt2 rivaخواهشن اخرین ورزن که مچ مچ باشه ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام میخواستم اخرین version 6600 le را برام بزارید در ضمن من وقتی وارد سایت nvidia میشم و وارد قسمت درایور نمیدونم کدوم گزینه را بزنم qouardo geforse tnt2 rivaخواهشن اخرین ورزن که مچ مچ باشه ممنون
این واسه xp معمولی:
http://download.nvidia.com/Windows/91.47/91.47_forceware_winxp2k_english_whql.exe
این واسه مدیا سنتر:
http://download.nvidia.com/Windows/mce/91.47/91.47_forceware_winxpmce_english_whql.exe

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
درایور کارت گرافیکی رو وقتی اپدیت کنی در بعضی از بازی ها تاثیر میزاره و ممکنه روون تر بشه!
البته نه مثلا 10 فریم!!
در حد 2 - 3 فریم شاید:)
در کل بهتره هر چند وقت یکبار اپیدت کنی...

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
این ا÷دیات ها بیشتر برای اینه که مثلا یه بازی جدید اومده و کارت به دلیل اینکه برای اون بازی ا÷تیمایز نشده نمیتونه با تمام قدرتش بازی رو رندر کنه.بعضی اوقات هم باگ ها رو برطرف میکنه و یا اینکه باعث سا÷ورت sli-cf توی بازی های جدید میشه.
ولی به صورت کلی معمولا افزایش ÷رفورمنس نداریم و هیچ وقت درایور جادو نمیکنه(البته amd با سری جدید درایور هاش جادو کرد.20% افزایش بازدهی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر