تاپیک درخواست و بحث در مورد Box Shot ها

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
خواهشن از این به بعد درخواست ها، صحبت ها و بحث ها رو اینجا ادامه بدین. دیگه به اندازه کافی تاپیک اصلی نابود شده.

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
سلام ،از دوستانی که زحمت می کشند و کاورهای گیم را از سایتهای مختلف جمع آوری می کنند و در سایت پر افتخار بازیسنتر قرار می دهند ممنون ولی می دونید دوستان که اینکار چقدر بار سایت رو سنگین می کنه؟ چون من قبلاً اینکار و کردم و اخطار هم دریافت کرده ام! ولی برای سهولت کار من پیشنهاد می کنم از یه سایت که واقعاً کارش عالیه این عکسها و کاورها رو دیافت کنید و با عضو شدن بصورت رایگان هر عکسی که مدنظرتونه دریافت کنید در آخر جسارت بنده رو ببخشید و ممنون.
http://www.freecovers.net/

Soap McTavish

کاربر سایت
سلام ،از دوستانی که زحمت می کشند و کاورهای گیم را از سایتهای مختلف جمع آوری می کنند و در سایت پر افتخار بازیسنتر قرار می دهند ممنون ولی می دونید دوستان که اینکار چقدر بار سایت رو سنگین می کنه؟ چون من قبلاً اینکار و کردم و اخطار هم دریافت کرده ام! ولی برای سهولت کار من پیشنهاد می کنم از یه سایت که واقعاً کارش عالیه این عکسها و کاورها رو دیافت کنید و با عضو شدن بصورت رایگان هر عکسی که مدنظرتونه دریافت کنید در آخر جسارت بنده رو ببخشید و ممنون.
http://www.freecovers.net/
منم همیشه از این جا میگیرم;)
کارش درسته

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
اگه میشه یه کاور از بازی فیفا 11 نسخه پال بذارید . با بازیکنان آلمان یکی که یکی با لباس اول باشه و مسعود ozil هم با لباس دوم . کاور دیسکم اینه : ( یه چیزی باشه که بهش بیاد دیگه ، من خیلی حساسم . )
moz-screenshot-2.png
moz-screenshot-3.png

watermark.php

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
سلام دوستان
یه سوال
این عکس کاور هایی که از این سایتها گرفته میشه باید با فتوشاپ چه قدریش کرد که موقع چاپ کوچیک بزرگ نشه.
همین طور که میدونید بعد از چاپ تصویر کوچک میشه
باید چه قدریش کرد بعد اونو تو کاغد A4 گذاشت واسه چاپ
واسه همین قابهای جدید که اومده سیاهه براق هستش (کنسول 360)

آخرین ویرایش:

omid405

کاربر سایت
سلام
من یه کاور با کیفیت از بازی arma 2 op arrowhead میخواستم. باری دیسک هم میخوام.

در ضمن این سایت freecovers که کاورش رایگان نیست. باید عضو طلایی بشی تا با کیفیتاشو بده.
راهی نیست بشه با کیفیتش رو گرفت؟؟؟

Music Addict

کاربر سایت
سلام دوستان
یه سوال
این عکس کاور هایی که از این سایتها گرفته میشه باید با فتوشاپ چه قدریش کرد که موقع چاپ کوچیک بزرگ نشه.
همین طور که میدونید بعد از چاپ تصویر کوچک میشه
باید چه قدریش کرد بعد اونو تو کاغد A4 گذاشت واسه چاپ
واسه همین قابهای جدید که اومده سیاهه براق هستش (کنسول 360)

من که با سایز 27.4 در 18.5 پرینت میکنم واسه قاب های Crystal اندازه میاد

سلام
من یه کاور با کیفیت از بازی arma 2 op arrowhead میخواستم. باری دیسک هم میخوام.

در ضمن این سایت freecovers که کاورش رایگان نیست. باید عضو طلایی بشی تا با کیفیتاشو بده.
راهی نیست بشه با کیفیتش رو گرفت؟؟؟
خب از سایت Console-covers.com بگیرید . 1-اول عضو بشید 2- روزی 4 تا کاور میتونید دانلود کنید

omid405

کاربر سایت
خب از سایت Console-covers.com بگیرید . 1-اول عضو بشید 2- روزی 4 تا کاور میتونید دانلود کنید
[/RIGHT]
[/LEFT][/QUOTE]

داخل این سایت برای این بازی ندارد.

MehradCreed

کاربر سایت
اگر ممکنه یه کاور پشت و رو از Killzone 3 بذارید
حد الممکن تصویر اصلی کاور کیلزون 3 یعنی این
killzone-3-cover-art.jpg
در سمت اصلی کاور باشه
فقط از کسانی که میتونن جور کنن خواهش میکنم خواهش میکنم یکم زود چون خیلی عجله دارم
شدیدا ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند