تاپیک تخصصی Patapon

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
چجوری باید تو اون مرحله که دکمه ی مثلث رو باز می کنیم باید اون دایناسور رو کشت؟
و لطفا یه توضیحی در مورد حالت fever بدید من تا به این حالت میرسم ریتم تند میشه ولی دوبازه آروم میشه

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
چجوری باید تو اون مرحله که دکمه ی مثلث رو باز می کنیم باید اون دایناسور رو کشت؟
و لطفا یه توضیحی در مورد حالت fever بدید من تا به این حالت میرسم ریتم تند میشه ولی دوبازه آروم میشه
ریتم جدید که با مثلث نواخته میشه برای دفای هستش. در مقابل اتش اژدها بهتره دفاع کنی.بعدا ریتم عقب نشینی رو که بهت داد کارت خیلی راحت تر میشه.
اما FEVER بهترین حالت حمله هستش که در اون حالت باید دقیقا دکمه ها رو سر وقت بزنی وگرنه تموم میشه. در حالت FEVER شدت حمله 3-4 برابر میشه و غول ها رو فقط در این حالت میشه کشت:biggrin1:.

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
ریتم جدید که با مثلث نواخته میشه برای دفای هستش. در مقابل اتش اژدها بهتره دفاع کنی.بعدا ریتم عقب نشینی رو که بهت داد کارت خیلی راحت تر میشه.
اما FEVER بهترین حالت حمله هستش که در اون حالت باید دقیقا دکمه ها رو سر وقت بزنی وگرنه تموم میشه. در حالت FEVER شدت حمله 3-4 برابر میشه و غول ها رو فقط در این حالت میشه کشت:biggrin1:.

تونستم دفاع کنم حالا چحوری بکشمش؟:confused::biggrin1:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام دوستان
من تو اون مرحله ای که باید ا بیابان عبور کنم گیر کردم . تا میخوام رد بشم اتیش میگیرم
کمکم کنید ؟! :(
رمز و چیت و ... این چیزا داشتین هم بی زحمت بزارید
پ.ن: برای من تو مرحله شکار مثلث و دایره هست لطفا رمز رو کامل بزارید

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من تو اون مرحله ای که باید ا بیابان عبور کنم گیر کردم . تا میخوام رد بشم اتیش میگیرم
کمکم کنید ؟!
صفحات قبل رو ببین. نیاز به دعای بارون داری.
بازی چیت نداره.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
الان جادویه بارون رو گرفتم ولی میگه تو حالت فیور باید بزنی که هر وقت میزنم میگه اشتباه کردی ( نمیگیره ) راه ساده تری برای فیور کردن نیست

Moris

کاربر سایت
Aug 21, 2007
10
در صفحه اصلی بازی (همون جایی که مراحل جانبی بازی قرار داره) بعد از اون درخته که باید همراهش آهنگ بزنی، یه چیزی شبیه یه بوته قرار داره که خوابه. اون چیه؟

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
الان جادویه بارون رو گرفتم ولی میگه تو حالت فیور باید بزنی که هر وقت میزنم میگه اشتباه کردی ( نمیگیره ) راه ساده تری برای فیور کردن نیست

منم اولش این مشکل رو داشتم یه ذره بزنی دستت راه می افته از چند نوع ریتم استفاده کن

در صفحه اصلی بازی (همون جایی که مراحل جانبی بازی قرار داره) بعد از اون درخته که باید همراهش آهنگ بزنی، یه چیزی شبیه یه بوته قرار داره که خوابه. اون چیه؟

اون یه گله که اگه بتونی دونه هاشو بگیری وقتی اشپز رو بگیری به دردت می خوره

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اون هم یه مینی گیم مثل همون درختس. اگه درست انجامش بدی بهت 4 نوع از سبزیجات میده. کلم برای بعدا که مینی گیم اشپزی باز شد مورد استفادست و بقیه را هم میتونی به جای گوشت در ساخت نیروهات استفاده کنی.

Moris

کاربر سایت
Aug 21, 2007
10
اون هم یه مینی گیم مثل همون درختس. اگه درست انجامش بدی بهت 4 نوع از سبزیجات میده. کلم برای بعدا که مینی گیم اشپزی باز شد مورد استفادست و بقیه را هم میتونی به جای گوشت در ساخت نیروهات استفاده کنی.
چرا با این که من بازی رو تموم کردم هنوز برای من غیرفعاله؟ یعنی اگر کنار درخته باشم و کلید L رو بزنم میره طرف اون کوهه و از این گل رد میشه!

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان من تو مرحله desert crossing گیر کردم میگه باید دعای بارون اومدن رو بخونید..این دعا رو از کی بگیرم؟؟
اون غول دایناسور رو 2 بار کشتم الان لول 3 اشم سخته..باید برا بار 3 بکشم تا دعای بارون گیرم بیاد؟؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دوستان من تو مرحله desert crossing گیر کردم میگه باید دعای بارون اومدن رو بخونید..این دعا رو از کی بگیرم؟؟
اون غول دایناسور رو 2 بار کشتم الان لول 3 اشم سخته..باید برا بار 3 بکشم تا دعای بارون گیرم بیاد؟؟
ببین یه مرحله هست به نام Miracle of Lostdon که وقتی اونو شروع میکنی یه سنگ سیاه جلوته که با نابود کردنش جادوی باران بدست میاری.بعد وقتی میخوای به مرحله desert crossing بری همونجا که نیروهاتو مرتب میکنی باید جادو را فعال کنی.( همون ستونه که پرچم دار روش وایساده) بعد از این کار وقتی وارد اون مرحله بشی خودشیه ریتم جدید میده که با اون میتونی از روی اتش عبور کنی:biggrin1:.

در مورد مینی گیم اون گل که اقای Moris سوال کردن هم باید در مرحله Creatures of the Sand جادوی بارون اجرا کنی و همه موجودات اونجا رو بکشی. یکیشون کلاه zapaton بهت میده که همون مینی گیمه هستش:biggrin1:.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
درسته..رفتم مرحله عبور از صحرا بعد از اینکه میرم تو فیور مود یه صفحه آبی میاد که یه ریتم خیلی سخت میخواد..حتما باید بزنیمش تا معجزه بارون رو بده.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
درسته..رفتم مرحله عبور از صحرا بعد از اینکه میرم تو فیور مود یه صفحه آبی میاد که یه ریتم خیلی سخت میخواد..حتما باید بزنیمش تا معجزه بارون رو بده.
بله حتما باید اون ریتم رو بزنی. البته راحته. همش با دایره انجام میشه. فقط کافیه اون اهنگیکه میخونن را مثل خودشون بزنی.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر