تاپیک تخصصی Patapon

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
من خودم تو مرحله ای که باید معجزه باد را بگیرم گیر کردم. می دونم هم که باید از اون مرحله شکار که توش یه شترمرغ زرد هست با کشتن اون معجزه را بگیرم اما تا می خوام بهش نزدیک بشم در می ره. قبلش هم کلی از اون بوفالوها که شکل خرچنگ می شن وجود دارن که مانع از رسیدنم به اونها می شن. چه راهکاری واسه کشتن اون شترمرغ زرده بکار بگیرم؟!
از فاصله دور بهش تير بزن و اصلآ بهش نزديك نشو... با يك تير هم ميميره!
ضمنآ نبايد تيرهايت آتشين باشه... چون بهش اثر نداره....
والا ما با خودمون چیزی نمیبریم . از کجا باید معجزه ی بارون رو با خودم ببرم ؟ میشه بیشتر توضیح بدی اخه گیر کردم اساسی . دستت درد نکنه
وقتي ميخواي وارد يك مرحله جديد بشي برو روي پرچمدارت كليك كن و سپس روي اون طبلي كه روش واستاده 2 تا جايگاه وجود داره.
جايگاه زيري براي قرار دادن جادو هست و بايد جادوي باران را به جاي جادوي بايد قرار بدي.... ديگه همه چي حله...

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
من خودم تو مرحله ای که باید معجزه باد را بگیرم گیر کردم. می دونم هم که باید از اون مرحله شکار که توش یه شترمرغ زرد هست با کشتن اون معجزه را بگیرم اما تا می خوام بهش نزدیک بشم در می ره. قبلش هم کلی از اون بوفالوها که شکل خرچنگ می شن وجود دارن که مانع از رسیدنم به اونها می شن. چه راهکاری واسه کشتن اون شترمرغ زرده بکار بگیرم؟!

من پیشنهاد می کنم اگر نیروی های نیزه ای و تیر کمانی ات به اندازه کافی و مجهز هستند و از پس اون خرچنگ ها بر میان اصلا ردیف جلو رو خالی بذار و اسب سوار و پیاده نظام رو با خودت نبر.....چون اونا تا بهش نزدیک بشن بوی اونا رو حس کرده و فرار می کنه...:cheesygri

وقتي ميخواي وارد يك مرحله جديد بشي برو روي پرچمدارت كليك كن و سپس روي اون طبلي كه روش واستاده 2 تا جايگاه وجود داره.
جايگاه زيري براي قرار دادن جادو هست و بايد جادوي باران را به جاي جادوي بايد قرار بدي.... ديگه همه چي حله...

دوست عزیز اون جایگاه بالایی مال چی هست؟؟؟؟ اصلا به درد می خوره ؟؟؟ من که تا به حال امتحانش نکردم؟؟؟

felakat2006

کاربر سایت
Feb 5, 2008
20
نام
رامین
از فاصله دور بهش تير بزن و اصلآ بهش نزديك نشو... با يك تير هم ميميره!
ضمنآ نبايد تيرهايت آتشين باشه... چون بهش اثر نداره....

خدا خیرت بده :love::love:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
دوست عزیز اون جایگاه بالایی مال چی هست؟؟؟؟ اصلا به درد می خوره ؟؟؟ من که تا به حال امتحانش نکردم؟؟؟
يه ميني گيم هست كه بايد توش آشپزي كني و نياز به يه آيتم خاص گل ماننند داره.
وقتي كه اون ميني گيم را انجام دادي با توجه به چگونگي انجام و خوب بودن آشپزيت ديگ بهت يه آيتم كيك مانند ميده. اين آيتم را ميتوني فقط يكبار استفاده كني و اونو بايد در اون قسمت بالايي بزاري... بعد نيروي حمله همه سربازات و دفاعشون ميره بالا....

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
يه ميني گيم هست كه بايد توش آشپزي كني و نياز به يه آيتم خاص گل ماننند داره.
وقتي كه اون ميني گيم را انجام دادي با توجه به چگونگي انجام و خوب بودن آشپزيت ديگ بهت يه آيتم كيك مانند ميده. اين آيتم را ميتوني فقط يكبار استفاده كني و اونو بايد در اون قسمت بالايي بزاري... بعد نيروي حمله همه سربازات و دفاعشون ميره بالا....

مرسی دوست عزیز.....اون آیتم گل مانند رو من گیر نیاوردم و نمی تونم آشپزی کنم:confused::(

اون آیتم کجاست؟؟؟؟

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
مرسی دوست عزیز.....اون آیتم گل مانند رو من گیر نیاوردم و نمی تونم آشپزی کنم:confused::(

اون آیتم کجاست؟؟؟؟
برو اون 2 تا غولي كه گياه مانند هستن را چندبار بكش.... من طي مبارزه با اونها تونستم چند بار اين آيتم را به دست بيارم.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من رسیدم به اون غوله که مثل کرم و باید Pon Pata Pon Pata رو آزاد کنیم. هر چی سرباز هامو قوی کردم و با Fever بهش حمله می کنم نمی میره.
درضمن یه مرحله هم بعدش هست که باید بریم جلوی قلعه و یه غول هایی از قلعه می آیند بیرون که هرچی می کشیمشون بازم تعدادشون بیشتر میشه.
اگه میشه راهنمایی کنید که باید چطوری این مرحله ها رو رد کنم.
در ضمن بنظر شما لشکر جلوی سپاهم رو اسب سوار بگذارم بهتره یا تبر دار ها ؟!!:confused:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
آقا من 2 مرحله DeserT گیر کردم چه باید بکونم؟
بايد جادو بارون رو بگيري .و ازش در موقع رسيدن به اون منطقه خيلي گرم سحرا استفاده كني.
دوستان من رسیدم به اون غوله که مثل کرم و باید Pon Pata Pon Pata رو آزاد کنیم. هر چی سرباز هامو قوی کردم و با Fever بهش حمله می کنم نمی میره.
درضمن یه مرحله هم بعدش هست که باید بریم جلوی قلعه و یه غول هایی از قلعه می آیند بیرون که هرچی می کشیمشون بازم تعدادشون بیشتر میشه.
اگه میشه راهنمایی کنید که باید چطوری این مرحله ها رو رد کنم.
در ضمن بنظر شما لشکر جلوی سپاهم رو اسب سوار بگذارم بهتره یا تبر دار ها ؟!!
اون كرم سبزه منظورته؟ كلآ در مبارزه ا كرمها بهترين راه حمله هست و وقتي هم بهت نزيدك شد و خواست خودشو بندازه روت پون پاتا پون پاتا را بزن و فرار كن... موقعي هم كه آتيش تراوش كنه! با توجه به موقعيت يارهات يا پون پاتا پون پاتا رو بزن و يا اينكه دفاع كن.... Fever رو هم سعي كن حتمآ حفظ كني...

اون مرحله رو ميگي كه توش باد هم شديد مياد؟ اگر آره بايد قبلش جادوي باد را بگيري و سپس بري به اون مرحله و به كمك جادوي باد كمك كني كه تيرهاي كمان دارها و نيزه دارهات به اون قلعه اثابت كنه....

100 درصد چكش به دستها از سواره‌ها بهترن.... البته بستگي به مرحله هم داره....

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اون مرحله رو ميگي كه توش باد هم شديد مياد؟ اگر آره بايد قبلش جادوي باد را بگيري و سپس بري به اون مرحله و به كمك جادوي باد كمك كني كه تيرهاي كمان دارها و نيزه دارهات به اون قلعه اثابت كنه....
خب جادوی باد رو باید از کجا گیر بیارم ؟:confused:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
خب جادوی باد رو باید از کجا گیر بیارم ؟:confused:
يك مرحله شكار هست كه بايد در اون يه پرنده زرد رو بكشي....
salam ye soal dashtam darmorede Patspon.mikhstam bedunam che juri mishe adamaye khodemuno az beyn bebarim adamaye jadid bezasim.merci az komaketun
برو روي سربازي كه ميخواي حذف كني و بعد كليد select را بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر