تاپیک تخصصی Patapon

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
اول از همه باید یه غذای کامل درست کنی و با یارات ببری و در طول مرحله فور رو حفظ کن و از pon pon chaka chaka استفاده بکن

خیلی ممنون از راهنمایی های شما.....

خدا رو شکر بلاخره بازی تموم شد....عجب بازی زیبایی بود...انصافا از بهترنی بازی های دنیاست و من این بازی زیبا رو به همه علاقه مندان به بازی های رایانه ای توصیه می کنم:cheesygri

پاتا پاتا پاتا پون...............

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان
اونجایی که باید یکی رو از قفس ازاد کنیم و یه موجود باشاخ و بی دم :cheesygri هست چطوری کشته میشه هر چی مزنم نمیمیره
از همه اول هم سربازان تبری میمیرن بعد هم علمدار:p می میره و تمام

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
دوستان من بازي را تمام كردم ولي پس رفتن به چند سايت و ديدن اين چند عكس كمي نسبت به اين موضوع دچار ترديد شدم:
26.jpg

33.jpg

من نه جنگ دريايي كردم و نه سرباز سوار بر پرنده داشتم!

آن تصاوير مخصوص نسخه انگليسي بازي هست و يا اينكه بازي پس كشتن آن غول اژدها مانند و رسيدن به يه دريا و ديدن نام تهيه كنندگان, بازي تمام ميشه؟

Moris

کاربر سایت
Aug 21, 2007
10
من در اولین بار به هر boss که رسیدم تونستم اونا رو شکست بدم،ولی الان با این که سربازام قویتر شدند و بیشتر حالت فیور رو حفظ می کنم به سختی می تونم اونا رو شکست دهم حتی اون اژدهای مرحله اول. چرا؟

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
من در اولین بار به هر boss که رسیدم تونستم اونا رو شکست بدم،ولی الان با این که سربازام قویتر شدند و بیشتر حالت فیور رو حفظ می کنم به سختی می تونم اونا رو شکست دهم حتی اون اژدهای مرحله اول. چرا؟

چون در هر بار level اونا بالاتر میره....مثلا level 10 اون boss اولی تازه از لحاظ سختی مساوی با level 1 هیولای آخر بازی هست....

فقط سوالی که مطرح هست اینه که این level ها تا چند ادامه داره...من فکر می کردم 10 اخرین level هست ولی بازم ادامه داره.....

لازم به ذکره که اگر boss ها رو شکست بدید و تا level های بالا برید در هر مرحله جوایز بیشتر و بهتری دریافت می کنید و می تونید لشکر خودتون رو فوق العاده قوی و مجهز کنید:cheesygri

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
دوستان من بازي را تمام كردم ولي پس رفتن به چند سايت و ديدن اين چند عكس كمي نسبت به اين موضوع دچار ترديد شدم:
26.jpg

33.jpg

من نه جنگ دريايي كردم و نه سرباز سوار بر پرنده داشتم!

آن تصاوير مخصوص نسخه انگليسي بازي هست و يا اينكه بازي پس كشتن آن غول اژدها مانند و رسيدن به يه دريا و ديدن نام تهيه كنندگان, بازي تمام ميشه؟

منم اینا رو ندیدم و همون جایی که شما گفتی بازی تموم شد....

فکر کنم اینا fan art هستن و یه عده اینا رو طراحی کردن و مربوط به بازی نیست:blushing:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
منم اینا رو ندیدم و همون جایی که شما گفتی بازی تموم شد....

فکر کنم اینا fan art هستن و یه عده اینا رو طراحی کردن و مربوط به بازی نیست:blushing:
اينا در قسمت تصاوير بازي در سايت Gamerankings.com بودند...(سايتي كه زيرمجموعه گيم اسپاته) بنابراين نميتونه Fan Art باشه...

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام لوح ریتم فرار رو از کجا باید بگیرم :(

2-3 تا boss اون وسطای world map هستند که بعدا ظاهر میشن و اگر با دقت boss ها رو مرور کنی متوجه میشی که یک بار هم با اونا نجنگیدی و در واقع boss های جدید هستند....اونا رو شکست بده و ریتم فرار رو بدست بیار:cheesygri

felakat2006

کاربر سایت
Feb 5, 2008
20
نام
رامین
اقا من اون مرحله ای که باید یکی رو از تو کالسکه نجات بدم گیر کردم . اونجایی که زمین داغه هرچقدر دعای بارون میخونم بارون نمیاد فقط باد میاد . باید چکار کنم

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
اقا من اون مرحله ای که باید یکی رو از تو کالسکه نجات بدم گیر کردم . اونجایی که زمین داغه هرچقدر دعای بارون میخونم بارون نمیاد فقط باد میاد . باید چکار کنم

مطمئنی معجزه بارون رو با خودت می بری؟؟؟ شاید اشتباهی باد رو برداشتی و با خودت می بری؟؟؟

معجزه بارون آبی رنگ و معجزه باد سبز رنگ هست...

felakat2006

کاربر سایت
Feb 5, 2008
20
نام
رامین
والا ما با خودمون چیزی نمیبریم . از کجا باید معجزه ی بارون رو با خودم ببرم ؟ میشه بیشتر توضیح بدی اخه گیر کردم اساسی . دستت درد نکنه

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
شما معجزه بارون را باید از همون مرحله اول شکار بگیری. همون اولش یک چیزی مثل تیرک می مونه که سیاه ماننده و روش چندتا علامت مثلث و دایره داره که وقتی رسیدی کنارش اونها را بزن تا بهت معجزه را بده که دکمه ضربدر در این حالت کار خواهد کرد. فقط برای اینکه بتونی معجزه را انجام بدی دقت کن که حتما در حالت فیور قرار داشته باشی

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
من خودم تو مرحله ای که باید معجزه باد را بگیرم گیر کردم. می دونم هم که باید از اون مرحله شکار که توش یه شترمرغ زرد هست با کشتن اون معجزه را بگیرم اما تا می خوام بهش نزدیک بشم در می ره. قبلش هم کلی از اون بوفالوها که شکل خرچنگ می شن وجود دارن که مانع از رسیدنم به اونها می شن. چه راهکاری واسه کشتن اون شترمرغ زرده بکار بگیرم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر