تاپیک تخصصی Patapon

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
اقا من تو مرحله Gong vows to fight همونجا که باید با رئیس بجنگی اخرش سه تا میشن 3تا شیپوری میان
اسبی میاد (نمیدونم فهمیدید یا نه)گیر کردم
اون شیپوری ها اتاشغال پرت میکنن سربازام می خوابن چیکار کنم؟؟؟

proxima.planet

کاربر سایت
Mar 7, 2008
55
نام
احسان
ببخشید ...
من سر اون جا که تازه مثلثو یادمون می ده و باید با اژدهاهه بجنگیم گیر کردم:biggrin1::blushing: ... نمی شه اژدهاهه رو کشت.......

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
ببخشید ...
من سر اون جا که تازه مثلثو یادمون می ده و باید با اژدهاهه بجنگیم گیر کردم:biggrin1::blushing: ... نمی شه اژدهاهه رو کشت.......
اگر نيرو كافي داشته باشي ميتوني راحت بكشيش...
فقط توجه داشته باش وقتي كه بهش نزديكي فقط و فقط "چكا.چكا.پاتا.پون" رو بزن.ديگر دستورات را نميخواد بدي... فقط همين يكي را بده... هم دفاع ميكنن و هم حمله...

proxima.planet

کاربر سایت
Mar 7, 2008
55
نام
احسان
اون جا رو رد کردم ...
بعدش اون جا که یهو همه جا رو یه مه خفنی می گیره گیر کردم همه مون به مقام بلند شهادت نایل می شیم ...

آخرین ویرایش:

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
کسی جواب نمی ده ؟!!

ببین رفیق قشنگ توضیح بده من گه مهی ندیدم

بعدشم این سایت تو قوانین نوشته که برای جواب عجله نکنید یه دو .سه روزی باید صبر کنی
همه علما ننشسته اند که تا شما سوال نوستی جوابتو بدن :laughing:;):p

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
آقا اين دون رو بايد از كجا كشف كرد
من يا پون دارم يا پاتا يا چاكا
دون ندارم
سپهر جان اون مرحله هست كه ميري به شكار بوقلمون و گاوميش.(همون مرحله اول)
برو اونجا. بعد ميبيني كه يه تابلو هست كه روي ضربدر و مثلث وجود داره. در نزديكي اون ضدربدر ومثلثها را به ترتيب و به موقع بزن تا به دون برسي...

proxima.planet

کاربر سایت
Mar 7, 2008
55
نام
احسان
آقا مسخره نکن دو روزه این جا دارم می رم و می آم احدی هیچی نمی گه ...
اون مرحله ی بعد از اژدها اولیه ...اون که اول یه برجکه بعد دو تا فیلند بعد جلو تر از زمین آتیش می آد بیرون ...
من دون را کشف کردم ولی نمی دونم چه کارایی ای داره اگه دون دون پاتا پون بزنم که کسی کاری نمی کنه !!!

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
ایول:laughing:
اینجا چه دون دون پاتا پون دونی راه افتاده بیا و ببین:p
باور کنید اگر یکی ندونه چه بازیی رو انجام میدید از خنده روده بر میشه!:laughing:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
آقا مسخره نکن دو روزه این جا دارم می رم و می آم احدی هیچی نمی گه ...
اون مرحله ی بعد از اژدها اولیه ...اون که اول یه برجکه بعد دو تا فیلند بعد جلو تر از زمین آتیش می آد بیرون ...
من دون را کشف کردم ولی نمی دونم چه کارایی ای داره اگه دون دون پاتا پون بزنم که کسی کاری نمی کنه !!!
بايد پاتاپونها را اول به fever برسوني و بعد دون.دودون.دودون را بزني. بعد صفحه آبي ميشه و بايد سعي كني ابر بگيري. هرچي بيشتر ابر بگيري بيشتر بارون مياد.
اونجايي هم كه صحرا آتيشي هست بايد اين كار رو كني تا بتوني ازش عبور كني.

ضمنآ تا اونجايي كه من يادمه وقتي به طور كامل تمام موارد در خصوص دون را ياد بگيري در همون اول مرحله صحرا بايد يه بار بتوني بارون ايجاد كني... اين كار رو كردي يا نه؟ اگر اين طور نيست برو به مرحله شكار گاوميش و بوقلمون و بعد ميبني همون اوايلش يه تابلو هست كه روش ضربدر و مثلث وجود داره. در نزديكي اون ضربدر ومثلثها را به ترتيب و به موقع بزن اون وقع يه برج هي مياد بالا و بالاتر و سرانجام يه چيزي(مثل كتيبه مانند) برات ميندازه. اونو بگير و بعد دوباره برو به مرحله صحرا و ادامه ي ماجرا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر