تاپیک تخصصی Patapon

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
زیاد یادم نیست ولی اونطور که یادم میاد شما باید توی مرحله شکار که خرچنگ داره باید یک پرنده طلایی(شایدم صورتی) بکشی بعد با ایتمش یک مرحله باس ازاد میشه و معجزه (miracle) باد را میگیری

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کمک!!!

سلام لطفا یه نفر توضیح واضح بده تو اون مرحله که چطوری دعای بارون بخونم
ئشد اولین قولو (اون دایناسورو 2 بار کشتم ولی بازم تو نقشه هستش؟؟!! چیکارش کنم؟؟

راستی دکمه ی X چطوری آزاد میشه؟؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام دوستان! بیدارین؟!!

من این Patapon رو ریختم ؛ فیرمور 3.52 M33. توی Loading گیر کرد؛ تاپیک رو خوندم گفته شده بود که بریم توی Recovery Menu و اون قسمت مربوط به ریجن رو Enable کنیم و UMD رو هم بذاریم روی اون Sony np...

من این کارا رو کردم ولی نشد.همون جوری گیر کرد...

البته R&C: Size Matters رو یعد از اینکه این کارو کردم اجرا شد؛ ولی پاتاپون نه...

مشکل از کجا میتونه باشه؟!

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
منم احتیاج دارم دعای بارونو بخونم تا آتیش نگیرم ، یکی میشه بگه چیه؟ یادم نیست یاد گرفته باشم.

سلام ببین رفیق اول باید به قدرت برسی یعنی 10بار که ریتمو نگه داری بالای صفحه می نویسه ف ور و اواز تغییر می کنه و قدرت حمله هم دو برابر می شه بعد باید بزنی دون _ دون دون_دون دون که صفحه سیاه می شه بعد ازت می خواد مثلا با فلان ریتم دایره رو یعنی پون رو بزنی و بقیه ماجرا دو سه بار امتحان کنی یاد می گیری من الان راحت می زنم تازه به دعای باد هم رسیدم:cheesygri:-":eek:

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
سلام به همگی اقا من یه جا گیر کردم که باد می یاد و همش از این قلدرا میان با چماق می زنن تو کله بروبچ ما و هموش به دیار باقی می پیوندند هر چی دعای باد می زننم سریع تموم می شه و اینا ما رو می ترکونند اگه کسی می دونه تر خدا دریغ نکنین الهی خیر ببینین:blushing:

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
سرباز تیرکمان دار که داری نه؟ اگه نداری درست کن
تنها راهش همون wind miracle هست (معجزه باد)
در ضمن سعی کن ریتم ها رو همگام با ریتم خود بازی بزنی اگه درست بزنی حتی با 4 تا ریتم هم به فیور میرسی

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
سرباز تیرکمان دار که داری نه؟ اگه نداری درست کن
تنها راهش همون wind miracle هست (معجزه باد)
در ضمن سعی کن ریتم ها رو همگام با ریتم خود بازی بزنی اگه درست بزنی حتی با 4 تا ریتم هم به فیور میرسی

داداش از راهنماییت خیلی ممنونم داشت کم کم توهم ور می داشتم با مشکل جدیدی روبرو هستم راستی چقدر مونده تا تموم شه :eek::-"

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سلام کسی میدونه تو مرحله desert چطوری باید دعای بارون بخونیم
Don Drum رو از کجا باید گیر بیارم تا بتونم دعای بارون بخونم
یکی کمک کنه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟