تاپیک تخصصی Patapon

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
ببخشید دوستان تو این مرحله ی اول ، پرنده ها رو چطوری می تونیم بکشیم ؟
آخه من تا میخوام بزنمشو سریع مثل شترمرغ می دوند میرن !:biggrin1:

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
ببخشید دوستان تو این مرحله ی اول ، پرنده ها رو چطوری می تونیم بکشیم ؟
آخه من تا میخوام بزنمشو سریع مثل شترمرغ می دوند میرن !:biggrin1:

این همین طوریه یواش یواش که نیزه دارات زیاد بشن وقوی بشن راحت کشته میشن .برای کشتن حیوانات فقط از نیزه دار و کماندار استفاده نمید که از دور همه رو بزنن .
فعلا همون گاوا رو بکش.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من تو مرحله چهار همون اوايل بازي گير كردم . چهار نفر بهم حمله ميكنن كه دو نفر رو ميكشم ولي دو نفر ديگه ميچسبن بهم نميتونم بكشمشون . تبر هم ندارم . چي كار كنم ؟ خواهشا يكي كمك كنه .

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
سلام بچه ها من مرحله اتش رو رد کردم فقط می خوام بدونم این اعداد1یا2یا3که زیر سلاح هایی که انتخاب می کنیم نوشته یعنی چی و در قسمت ارایش نیروها دکمه مثلث که نوشته اوپتیموس یعنی چی

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
سلام بچه ها من مرحله اتش رو رد کردم فقط می خوام بدونم این اعداد1یا2یا3که زیر سلاح هایی که انتخاب می کنیم نوشته یعنی چی و در قسمت ارایش نیروها دکمه مثلث که نوشته اوپتیموس یعنی چی

تعداد اسلحه ها یعنی فقط یه اون تعداد میتونی به سربازها اسلحه بدی
مثلث قوی ترین اسلحه ها رو به سربازا میده

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
دوستان یه مرحله هست که باید از یه گاری حفاظت کنی چه جوری رد کنم و تو قسمت ساختن سرباز این سنگ و ...چه اصولی داره

روش خاصی نداره باید حمله کنی توضیح نمیدم که بازی خسته کننده نشه اگه نتونستی دوباره بگو شاید تونستم راهنماییت کنم

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
بچه ها من تو مرحله چهار همون اوايل بازي گير كردم . چهار نفر بهم حمله ميكنن كه دو نفر رو ميكشم ولي دو نفر ديگه ميچسبن بهم نميتونم بكشمشون . تبر هم ندارم . چي كار كنم ؟ خواهشا يكي كمك كنه .

به جان خودم روش خاصی نداره باید تبر بدست داشته باشی.

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
عزيز جان والا من هنوز 15 دقيقه از بازي رو هم رد نكردم تازه اوله بازي هستم . به قرآن هيچ تبر به دستي هم ندارم .

تو مرحله 3 یه تبر بدست میاد کمکت وقتی میره یه پرچم جا میزاره که میتونی باهاش تبر دار بگیری.
برو تو درخت تولد و یه تبر بدست بساز برای ساخت تبر بدست باید سنگ و گوشت و 120 تا سکه باید داشته باشی. همون جایی که دو نفر با بیل وایستادن .

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
تو مرحله 3 یه تبر بدست میاد کمکت وقتی میره یه پرچم جا میزاره که میتونی باهاش تبر دار بگیری.
برو تو درخت تولد و یه تبر بدست بساز برای ساخت تبر بدست باید سنگ و گوشت و 120 تا سکه باید داشته باشی. همون جایی که دو نفر با بیل وایستادن .
من رسیدم جای اون قلعه ها هر کار می کنم منجنیقمو خراب می کنن چه کار کنم؟

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
کسی میتونه کمک کنه
من تو اون مرحله که یه قلعه بادی هست گیر کردم نمیشه نزدیکش شد کمان دارامم تیراشون بر میگرده عقب غول کرمی قبلیشم کشتم ولی چیزی نداد که کمکم کنه
اون مکعب های رنگی (alloy) به چه دردی میخورن ؟چه جوری استفاده کنم؟
plz

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر