تاپيك PSP داران همدان

The Suffering-TTB

کاربر سایت
Dec 29, 2005
14
سلام به همه دوستان.
من به تازگي PSP خريدم و اين تاپيك رو زدم تا دوستان همداني بتونن نظراتشون رو درباره خريد PSP و بازيهاش و هر چيز ديگري كه به مربوط به PSP ميشه بگن...

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

اميدوارم كه تعداد PSP داران در همدان كم نباشه و اين تاپيك پابرجا بمونه...

aria 360

کاربر سایت
Mar 19, 2009
11
مي خواستم ببينم شما جايي رو در همدان سراغ دارين كه بازيهاي جديد PSP رو داشته باشه؟

چون اكثر مغازه هاي اينجا يا نميدونن PSP چيه يا بازيهاشون مال عهد بوقه.....
:) :) :) ;) ;) ;) :cheesygri :cheesygri :cheesygri

The Suffering-TTB

کاربر سایت
Dec 29, 2005
14
مي خواستم ببينم شما جايي رو در همدان سراغ دارين كه بازيهاي جديد PSP رو داشته باشه؟

:) :) :) ;) ;) ;) :cheesygri :cheesygri :cheesygri

من بازيهامو از كلوپ SHOCK كه تو چهارراه عمار نرسيده به اعتماديه است ميگيرم.اكثر بازيهاي PSP و بازيهاي خيلي جديد رو داره.هر بازي كه هم بخواي برات مياره.امروز هم بازي X-Men Origins Wolverine رو آورده بود. در ضمن قيمت بازيهاش نسبت به بقيه جاها بهتره.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
ایول چه عجب همدونیا دارن حال میدت بابا همدونیا که کم کنسول باز نیستن بیاین بترکونین ووومنم همدونیم ولی تو تبریز دانشجوام ولی همش تو فکر شهرم همدونم
واسه بازی میتونید برید به هامون تو پاساژ ایران
بیاید تو تاپیک 360 همدون هم شرکت کنید...
همدان پایتخت تاریخ و تمدن;)

The Suffering-TTB

کاربر سایت
Dec 29, 2005
14
ایول چه عجب همدونیا دارن حال میدت بابا همدونیا که کم کنسول باز نیستن بیاین بترکونین ووومنم همدونیم ولی تو تبریز دانشجوام ولی همش تو فکر شهرم همدونم
واسه بازی میتونید برید به هامون تو پاساژ ایران
بیاید تو تاپیک 360 همدون هم شرکت کنید...
همدان پایتخت تاریخ و تمدن;)
به هيج وجه توصيه نميشه از هامون بازي بخريد.واقعا آدماي كلاهبرداري هستند. يكي از دوستام بازي God of War پي اس پي رو ازش خريده بود PSP ايش بريك شد..زير بارم نرفتن كه مشكل از بازي ما بوده!!!
واقعا جاي تاسف داره كه تو شهرمون همچين فروشنده هاي ناآگاهي داريم كه تنها فكرشون پوله...

:( :( :(

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
دوست عزیز منم زیاد دل خوشی از هامون ندارم ولی انصافا اطلاعاتشون خیلی بالاست !!!!!!
بازی هم به نمیتونه PSP رو بریک کنه مگه روش اپیدت فرمور اصلی باشه که خیلی بعیده
یعنی تاحالا دیده نشده شاید پلاگینه خاصی باعث بریک شدنش شده که باروش پاندورا حل میشه;)
اینم قبول دارم که خیلی تو فکر پولن...
همدون دووووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسست دارم....
خیابون بوعلی - دانشگاه

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
سلام بر همشهريان گرامي و قول خودمان هه مه داني!:d
آقا PSP خيلي گران مي دن!
طرف پي اس پي فت رو ميداد 320 تومن!!!

توي پاساژ مهديه هستش ديگه.

aria 360

کاربر سایت
Mar 19, 2009
11
من بازيهامو از كلوپ SHOCK كه تو چهارراه عمار نرسيده به اعتماديه است ميگيرم.اكثر بازيهاي PSP و بازيهاي خيلي جديد رو داره.هر بازي كه هم بخواي برات مياره.امروز هم بازي X-Men Origins Wolverine رو آورده بود. در ضمن قيمت بازيهاش نسبت به بقيه جاها بهتره.

ممنون
نمي دونستم كه SHOCK هم بازي PSP داره.

aria 360

کاربر سایت
Mar 19, 2009
11

پاساژ مهديه و پاساژ ايران رو ميدونم.ولي بازيهاشون اكثرا قديمي اند.
اگه بازيهاي جديد هم بخواي به قيمت خون باباشون حساب مي كنند.در مورد هامون هم حق با THE SUFFERING-TTB است.واقعا با زبان ريختن طوري سر آدم رو كلاه مي زارن كه نمي توني باور كني.مشكل مردم ما اينه كه از هر كي برخورد خوبي مي بينند زود احساساتي ميشن و فرق خوب و بد را نميدونن.من يادمه موقعي كه دموي بازي God of War 2 اومده بود به اسم بازي اصلي به ملت فروختن و ما رو .......حساب كردن.
در مورد اطلاعات هم به نظر من اصلا اطلاعاتشون كافي نيست و حرفهايي در مورد كنسول و بازي ميزنن كه خندت ميگيره.حتي تلفظ صحيح اسم بازي ها رو هم نميدونن و وقتي كه اسم صحيح بازي ها رو بهشون ميگي مسخرت ميكنن...

آخرین ویرایش:

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
من کسیم که بازیهای جدید همدانو ساپورت می کنم و اکثر بازی های هامون و مهدیه رو می برم .درضمن قرار نشد از هامون بد بگین. رو دست اون تو همدان نیست و منم حسابی حواشو دارم.:mad::punish:
اگه کسی بازی ایک باکس یا پی سی یا psp برای مغازه یا... می خواد بهم ایمیل بزنه.برای همکاری...
aminxbox360@yahoo.com
aminblackhawk@yahoo.com

aria 360

کاربر سایت
Mar 19, 2009
11
من صبح رفته بودم SHOCK. كلي بازي جديد براي PSP آورده بود.فريمور PSP هم برام آپديت كرد.چون فريمور قبلي اكثر بازيهاي جديد رو اجرا نمي كرد.چند تا بازي هم سفارش دادم برام بياره...

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
من کسیم که بازیهای جدید همدانو ساپورت می کنم و اکثر بازی های هامون و مهدیه رو می برم .درضمن قرار نشد از هامون بد بگین. رو دست اون تو همدان نیست و منم حسابی حواشو دارم.:mad::punish:
اگه کسی بازی ایک باکس یا پی سی یا psp برای مغازه یا... می خواد بهم ایمیل بزنه.برای همکاری...
aminxbox360@yahoo.com
aminblackhawk@yahoo.com

آره پوفیوز تر از اونا خودشونن...

می گم جاسپر با هار 20 در حد نو چند می خری می گه 160 - 170

می گم خوب فالکون داری ؟ می گه یکی هست تمیز فقط 3 ماه کار کرده 270 !

خودش هم یه دقیقه هنگ کرد قرمز شد....

من فقط بازی کرایه می کنم از اونجا...

===================================

بگزریم... امروز زدم توی گوش یه اسلیم !!!!! خیلی حال میده! دمه همه psps بازا گزم !

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
خب ميبينم كه بلاخره اين PSP هم كرك شدديگه قيمتا باسرميادپايين الان نخريد صبركنيد قيمتا متعادلشه ..... منم هفته بعد برميگردم همدون واسه فرجه ميان ترم....دم همه دانيا گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر