تاریخ عرضه بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition اعلام شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
راکستار بالاخره رسما اعلام کرد که بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) به‌صورت دیجیتالی و در تاریخ 6 دسامبر (15 آذر) به‌صورت فیزیکی عرضه خواهد شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

علاوه بر اعلام تاریخ عرضه، تریلر کوتاهی نیز منتشر شده که به‌خوبی بهبودهای بصری اعمال شده بر روی هر سه بازی GTA: Vice City، GTA 3 و GTA: San Andreas را نمایش می‌دهد. این کالکشن بر روی تمامی پلتفرم‌ها، با قیمت 60 دلار به‌فروش می‌رسد.

بهبودهای صورت گرفته در پکیج Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition تنها به جلوه‌های بصری ختم نمی‌شوند. در کنار تکسچرهای ارتقا یافته و بازسازی سیستم نورپردازی، گیم‌پلی هر سه بازی نیز در بخش‌های مختلفی مانند گان‌پلی و هدف‌گیری، پیشرفت‌هایی را به‌خود دیده است. سه‌گانه GTA بر روی کنسول‌های نسل نهم با رزولوشن 4K و 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و نسخه PC نیز از NVIDIA DLSS پشتیبانی می‌کند.

در همین حال، شرکت Rockstar اعلام کرده که نسخه بهبود یافته GTA: San Andreas از زمان عرضه بر روی سرویس Xbox Game قرار می‌گیرد. مشترکان PlayStation Now نیز در تاریخ 7 دسامبر (16 آذر)، نسخه بهبود یافته GTA 3 را دریافت خواهند کرد.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در تاریخ 20 آبان برای رایانه‌‌های شخصی (از طریق لانچر راکستار گیمز)، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر می‌شود. نسخه IOS و اندروید نیز در زمان نامشخصی از سال 2022 عرضه خواهد شد.​

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
راک استار عالی وفا دار مونده به ارت استایل سه بازی .واقعا سبک بصری بازی ها حفظ شده ولی مدرن شدند.بسیار عالی .

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
381
نام
فرنود
اقا درسته ریمستر چشمگیر نیستی و مدل شخصیت‌ها واقعا عجیب طراحی شده ولی بعد اینکه تریلرو دیدم دلم تنگ شد شدیدا براش :D

• Like
Reactions: Rohshen

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
اکثرا من میبنم فیدبک‌مثبت دادند همه جا ، خیلی ها تازه فکر میکردند یک ریسمتر خیلی ساده است ولی راک استار اومده با انریل با روش لو پلیگان استایل بصری رو حفظ کرده. بسیار هم قشنگ در امده بعد یک‌عده این عکس های فن‌مید رو‌میبینن انتظار دارن بازی مثلا اینجور مثل عکس زیر باشه بیخیال اقا:
IMG_20211024_011646.jpg

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اکثرا من میبنم فیدبک‌مثبت دادند همه جا ، خیلی ها تازه فکر میکردند یک ریسمتر خیلی ساده است ولی راک استار اومده با انریل با روش لو پلیگان استایل بصری رو حفظ کرده. بسیار هم قشنگ در امده بعد یک‌عده این عکس های فن‌مید رو‌میبینن انتظار دارن بازی مثلا اینجور مثل عکس زیر باشه بیخیال اقا:
View attachment 229034
دیگه میشد توقع داشت حداقل طراحی شخصیت ها به خصوص توی 3 و Vice city و انیمیشن اشون رو یک کم ارتقا بدن که!
این چیزی که اینا نشون دادن هزار و یک مدل مد هست براش میشه راحت رسید به همچین کیفیتی
--------------------
طرف اومده توی GTA V بازی رو با مد ساخته به مراتب بهتر از این بود! حالا استیل میخوان حذف کنن منم موافقم ولی دیگه یک کم رو یک سری جزئییات کار کنن خب.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دیگه میشد توقع داشت حداقل طراحی شخصیت ها به خصوص توی 3 و Vice city و انیمیشن اشون رو یک کم ارتقا بدن که!
این چیزی که اینا نشون دادن هزار و یک مدل مد هست براش میشه راحت رسید به همچین کیفیتی
--------------------
طرف اومده توی GTA V بازی رو با مد ساخته به مراتب بهتر از این بود! حالا استیل میخوان حذف کنن منم موافقم ولی دیگه یک کم رو یک سری جزئییات کار کنن خب.
دوست من از اول‌گفتن حفظ جو بازی قدیمی نگفتن ریمیک در حد dead space .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,021
نام
محمد حسین
این حفظ اصالت همش مزخرفه، نمیخواستن هزینه کنن و میدونستن ریمیک کنن فروش در سطح انتظاراتشون نیست، برا همین یه دستی سر و روش کشیدن، دادن بیرون .
ریمستر gta v هم دیدیم، در سطح آپگریدهای رایگان بقیه شرکتها بود ولی بازم میخواد پول بگیره.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,720
نام
امیر
اگه ریمیک هم میکردند یه عده میگفتن راکستار ایده هاش ته کشیده و بجای GTA 6 داره ریمیک میکنه. حفظ اصالت مارکتینگ بازیه واقعیت اینه که ریمیک این سه تا با هم هیچ جوره توجیه پذیر نیست. کپکام RE2 رو ریمیک کرد و RE3 رو نصفه نیمه داد بیرون RE 4 رو هم که بعید میدونم به زودی ریمیک کنه. تو بازیسنتر اساتید انتظار داشتند راکستار سه تا رو با هم ریمیک کنه و ۴۰ دلار قیمت بزنه که نا امید شدند. همین ریمستر هم از چیزی که مشخصه تلاش زیادی پشتش بوده و ۲۰ دلار برای هر بازی کاملا معقوله الان نسخه ی ارجینال این بازی ها هر کدوم ۲۰ دلاره توی فروشگاههایی مثل آمازون راکستار داره ریمستر شده اش رو با همون قیمت میفروشه.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
یکی تو اون شرکت نبود به اینا بفهمونه بازی های ps2 رو ریمیک میکنن ن ریمستر پیشرفته! خیلی ناامیدکننده بود خیلی دوس داشتم ریمیک میشدن
من هم قبل از انتشار تریلر وقتی که کلمه Trilogy رو در عنوان بازی دیدم گفتم که به احتمال زیاد با یک ریمستر بی کیفیت طرفیم و نه یک ریمیک خوب، ولی خب دوستانی که دلشون نمیخواست با واقعیت تلخ مواجه بشن گفتند چرا این حرفو میزنی اینقدر بدبین نباش!
راک استار واقعاً ضدحال بدی زد. san Andreas و vice city هرکدام به تنهایی ارزش یک ریمیک عالی رو داشتند. واقعاً نمیدونم چرا این برگ طلایی رو اینقدر راحت سوزوند. حالا آرزوی ریمیک این بازیها رفت برای سه الی چهار نسل بعد که معلوم هم نیست اون موقع چیزی به اسم کنسول بازی اصلاً تولید بشه! شاید بازیها کلاً بره تحت سرویس کلاد و این چرت و پرتا.
حالا علتش چیه که کمپانی های تولید کننده گیم دارند اینطور به ما گیمرا کمفروشی میکنند؟ علتش عدم اتحاد گیمرها و تحریم نکردنِ تولیدات بی کیفیته. هرجی تولید میکنند گیمر میخره. اگه اتحاد وجود داشت، نه با کنسول ها میان نسلی میریدند به اعصاب گیمری که بهشون اعتماد کرده و کنسولشان را قبلاً خریده، و نه با تولیدات بی کیفیتی نظیر همین ریمسترها.

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Vice City FM

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
اگه ریمیک هم میکردند یه عده میگفتن راکستار ایده هاش ته کشیده و بجای GTA 6 داره ریمیک میکنه.
عجب! اگه ریمیک میشد این حرف رو میزدند ولی برای این ریمسترِ بی کیفیت، همین حرف را نمیتوانند بزنند؟
میشه بفرمایید کی انتظار داشت که راک استار هر سه بازی رو ریمیک کامل بکنه و ۴۰دلار قیمت بزنه؟ من که به شخصه همیشه گفتم یک نسخه رو (ترجیحاً san Andreas) رو برداره ازش یک ریمیک عالی بزنه و پول یک بازی کامل رو هم بگیره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mreza_Dex

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,662
نام
Mehrdad
اگه خوش شانس باشیم تو 6 ماه اول یه تخفیف 50% بخوره بهترین حالته... تا جایی كه یادمه كالكشن PS2 رو PS4 هم دونه ای 15$ مجموع 45$ بود..
60 تا خیلی عجیب نیست با توجه به قیمت های اصولا بالای اینا و بهبودی های صورت گرفته.

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,692
من هم قبل از انتشار تریلر وقتی که کلمه Trilogy رو در عنوان بازی دیدم گفتم که به احتمال زیاد با یک ریمستر بی کیفیت طرفیم و نه یک ریمیک خوب، ولی خب دوستانی که دلشون نمیخواست با واقعیت تلخ مواجه بشن گفتند چرا این حرفو میزنی اینقدر بدبین نباش!
راک استار واقعاً ضدحال بدی زد. san Andreas و vice city هرکدام به تنهایی ارزش یک ریمیک عالی رو داشتند. واقعاً نمیدونم چرا این برگ طلایی رو اینقدر راحت سوزوند. حالا آرزوی ریمیک این بازیها رفت برای سه الی چهار نسل بعد که معلوم هم نیست اون موقع چیزی به اسم کنسول بازی اصلاً تولید بشه! شاید بازیها کلاً بره تحت سرویس کلاد و این چرت و پرتا.
حالا علتش چیه که کمپانی های تولید کننده گیم دارند اینطور به ما گیمرا کمفروشی میکنند؟ علتش عدم اتحاد گیمرها و تحریم نکردنِ تولیدات بی کیفیته. هرجی تولید میکنند گیمر میخره. اگه اتحاد وجود داشت، نه با کنسول ها میان نسلی میریدند به اعصاب گیمری که بهشون اعتماد کرده و کنسولشان را قبلاً خریده، و نه با تولیدات بی کیفیتی نظیر همین ریمسترها.
بازی ای با این وسعت هزینه ریمیک و وقت کارمندای محدود و تعداد کارمند رو شما از جیبت به شرکت میدی ریمیک کنه? چه نظرهای روشن فکرانه ای میدید.اونطور که میدونم ساخت RDR2 بیشتر از ۵ سال طول کشید.پروژه های سنگین مثل GTA 6 یا هر چی هست رو ول کنه برای شما OPEN WORLD ریمیک کنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر