تاریخ انتشار اولین تریلر Crysis 3 مشخص شد!

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
مدیر و صاحب Spike GT.TV آقای Geoff keighley در توییتر خود اعلام کرد که اولین Debut تریلر این بازی در تاریخ 19 آوریل 2012 منتشر خواهد شد.

crysis3_announce.jpg

همچنین در توییت خود گفت :

EA و Crytek، این بازی را برای سال 2013 در نظر گرفته اند ... و اولین تریلر در پنجشنبه 19 آوریل ( 31 فروردین) در اسپایک منتشر خواهد شد.

این بازی برای پلتفرم های PC PS3 X360 و در بهار 2013 در نظر گرفته شده است

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تیزر بازی اومد . یه صحنه ای از داخل گیمپلی بازی نشون میده که همونجا فک میخوره زمین !:D سال بعد روی کنسولهای نسل جدید هم بیاد خیلی خوب میشه ! وگرنه گرافیک بازیهای کنسولهای فعلی جلوی این مضحک به نظر میاند !

57918048015151782135.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
Wow !
حالا چطوری تا 24 April طاقت بیاریم ؟:d

همش 4 روز دیگه هست که من الان 1 سال به خطر دیدم تریلر دوم رزیدنت اویل دمنیشن طاقت اوردم و دارم میارم :d

نمیدونم چرا وقتی تیزر رو ددیم اون صحنه که داشت میدوید یاد 2 Dead Space افتادم !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اصلا شک ندارم این بازی روی کنسولهای نسل جدید هم میاد ! روی 360 و ps3 میاد فقط به خاطر تضمین فروشش . حالا اگه هم شده شاید با یه چند ماه تاخیر و شاید هم بازی تاخیر بخوره و همزمان با کنسولهای نسل جدید بیاد . سال بعد کنسولهای نسل جدید به صورت حتمی تو بازار فروش هستند و کرایتک عمرا بیخیالشون نمیشه به همین خاطر من یکی اصلا نگران نیستم :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
همین؟:D خیلی خسته نباشن با تریلر 18 ثانیه ای! تغییر قابل توجهی هم نسبت به نسخه دوم مشاهده نشد.

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
بعضی ها چه راحت اتیشی میشن و شروع میکنن به خیال پردازی! یه تریلر 19 ثانیه ای بود که 9 ثانیه بیشتر تریلر مفید نبود. در ضمن تریلر بود نه گیم پلی. تریلر های کرایسیس 2 هم خیلی خوشگل بودن اما عملا نسخه ی pc انچان فرقی نداشت با کنسولی. تا سال دیگه خیلی راحت میتونن یه نسخه ی pc بدن بیرون که به اندازه ی همون کرایسیس 1 صدا کنه اما بیاد دید سیاستشون اینبار چیه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
همین؟:D خیلی خسته نباشن با تریلر 18 ثانیه ای! تغییر قابل توجهی هم نسبت به نسخه دوم مشاهده نشد.

آخه خودت میگی تریلر 18 ثانیه‌ای. اونوقت چطوری فهمیدی تغییر قابل توجه‌ای نسبت به قسمت دوم نداشت؟ :(( آدم می‌مونه چی بگه والا :((

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من فکر کردم این تریلر از CG هست اولش. عجب چیزی بود :-o یعنی من فرقی بین CG و این ندیدم.

آخرین ویرایش:

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
بعضی ها چه راحت اتیشی میشن و شروع میکنن به خیال پردازی! یه تریلر 19 ثانیه ای بود که 9 ثانیه بیشتر تریلر مفید نبود. در ضمن تریلر بود نه گیم پلی. تریلر های کرایسیس 2 هم خیلی خوشگل بودن اما عملا نسخه ی pc انچان فرقی نداشت با کنسولی. تا سال دیگه خیلی راحت میتونن یه نسخه ی pc بدن بیرون که به اندازه ی همون کرایسیس 1 صدا کنه اما بیاد دید سیاستشون اینبار چیه.
خوب معلومه سیاستشون سیاست پولیه....
شما وفتی میگی نسخه پی سی با نسخه کنسولی فرقی نداشت به خاطر فروش تضمین شده روی کنسولا بوده , و اگرنه دیدیم که 3 ماه بعدش با اون پچ گرافیکی تو بعضی قسمتها پوز کنسولها رو کش اورد.در کلی میشه گفت دست بعضی از سازندها واقعا از پشت بسته شده

آخرین ویرایش:

fakedhuman

کاربر سایت
Feb 19, 2012
21
50 درصد کیفیت گرافیکی crysis یا بهتر بگم کرای انجین anti alis و رزولوشن بالا هستش...که فقط بدرد pc می خوره این انجین برای کنسول ها مناسب نیست حالا این نسل و اون نسل یا هر نسلی:d(این نسل نسل رو هم تو دهنه ما انداختن یا این سخت افزراشون :d) مثلا منم العان باید بگم نسل maxxwell که 10000 تا از این نسلارو میخوره با اون قدرتش:d

ac120

کاربر سایت
Nov 27, 2011
19
نام
سجاد
فقط یک کلمه میگم اسم گیم رو نمیشه روی کرایسیس گذاشت
این یک ابر گیمه

---------- نوشته در 12:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 PM ارسال شده بود ----------

شما تا بحال اسم دایرکتس 11 و تسلیشن به گوشتون خورده؟
یا افکتهای با رزولیشن و کیفیت بالا
اصولا این مثلا یک مد از نسخه پی سی هستش :مد وارهد 2 !

99736851868014615024.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر