تاریخچه خودتون با pes و fifa

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
رقابت همیشه سر این موضوع بوده که کدوم بازی قشنگ تر و بهتر هست . کدوم یکی طبیعی تره .
اولین بازی فوتبال جذابی که بازی کردم FIFA 98 بود .که تو خاطرات خیلی ها مونده . چون تیم ملی ایران رو داشت . بعدش هم ادامه دادیم . FIFA 2000 , FIFA 2001 که خیلی بازیشون شبیه هم بود . بعدش دو تا نسخه FIFA اومد یکی World cup و 2002 بازی world cup خیلی فرق می کرد و گرافیک خیلی بالا رفته بود . ولی بازی 2002 هم قشنگ بود . بعدش2003 اومد که به نظر خیلی سرتر از اونها بود . 2004 خیلی بازی تغییر کرد و میشه گفت آشغال شد به تمام معنا ... 2005 هم همون گند قبلی رو زد . اون موقعها بازی دیوید بکهام ps2 که فکر کنم eleven 7 بود خیلی به من حال داد و از اونجا بود که وارد دنیای بازی konami شدم که واقعا میشه گفت استاد ساخت بازی فوتبال هست . بعد که ps2 خریدم بازی soccer 2006 که شاهکار بازیهای konami بود و 2007 هم کپی بازی 2006 بود . 2008 و 2009 هم پشت سر هم ضعیف تر میشدن . تا رسیدیم سر ps3 و بازی soccer 2009 که به نظرم خوب بود ولی pes 2010 آشغال بود ولی pes 2011 عالی بود . این قدر pes 2011 رو بازی کردم که حالم بهم خورد . در این لحظه راهم رو کج کردم رفتم سراغ بازی fifa 2011 که سبک بازیش شبیه همون نسخه 2007 به بعد بود . ولی از گرافیک و لباس و جزئیاتش خوشم اومد حقیقتا بازی قشنگی هست ولی ضعفهای بسیار زیاد و اعصاب خوردکن داره . الان هم می خوام برم fifa 2012 رو بگیرم حال کنم . :d دوستان خوشحال میشم نظراتتون رو مطرح کنید .

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
من تابستون سال 84 با بازیه PES 2002 روی پلی استیشن یک اونقدر حال کردم که نگو و نپرس تمام تابستون رو بازی کردم ولی معتقدم تا PES 2008 قشنگ بود بعدش دیگه افت کرد یا دیگه هیچ چیز جالبی رو نکرد تو سری
های قبلیش شاهد هر سال یک نو اوری بودیم البته یاد Winning Eleven 3 هم خالیه چقدر تو کلوپا برو بچ میزدن ما هم زیاد میزدیم مثلا با تیم ملی میرفتیم به برزیل 6 تا میزدیم بعدشم کلی خنده در می کردیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر