تاريخ انتشار نهايي Afrika و اسكنهاي جديد

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

حتما به ياد داريد كه اولين تريلر ها از اين بازي در E3 سال 2006 و TGS سال بعد و تعداد اندكي از تصاوير در اين ميان به نمايش در آمد ! اما تاريخ انتشار درست و رسمي براي اين بازي اعلام نشده بود

afrikaa.jpg

اما امروز مجله Famitsu تاريخ انتشار رسمي و چند اسكن از اين بازي را منتشر كرد !
بر اين اساس قرار شد كه عنوان Afrika در تاريخ August 28, 2008 انحصارا براي PS3 عرضه شود .

اسكن ها :

همچنين شما در نقش يك عكاس و محقق هستيد كه از حيوانات و با كمك ماشين جيپ و بالن ها و ... عكس برداري مي كنيد ...

منبع

موفق باشيد ...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ایول دو تا بازی بود که روی PS3 خیلی مقدس بودن یکی afrika , 8days.
تو این بازی زندگی حیوانات و چرخه طبیعت رو به زیباترین شکل پیاده کردن.:love:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
تو این بازی زندگی حیوانات و چرخه طبیعت رو به زیباترین شکل پیاده کردن.:love:
8days , the getaway که کنسل شدند .امروز خبرش تو اینترنت امد .نمی دونم چرا تا الان تو سایت خبرش گذاشته نشده
http://www.gamesindustry.biz/articles/sony-cancels-eight-days-and-the-getaway

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
:love:
8Day یه CG شلوغ پلوغ بود که همه عالم میدونن فقط برای گرم کردن کنفرانس برنامه ریزی شده بود، یه 100 باری تا الان گفتم:D.
غم اخرت باشه حسام جون:biggrin1:
Code:
[B][COLOR="Black"]Sony stops work on Eight Days and The Getaway[/COLOR][/B]

Sony Computer Entertainment Europe has announced that it has stopped production on two PlayStation 3 titles that were in development at the Sony London Studio - Eight Days and The Getaway.

A statement from the Corporation read as follows: "It has been agreed that production of both Eight Days and The Getaway will cease immediately due to the redistribution of resources and budget.

"This decision was made following an internal review of all games and it was deemed that with the incredibly strong list of exclusive first party titles coming up both this year and in the near future, resource should be reallocated to enhance those projects closer to completion.

"Worldwide Studios has a reputation for innovative and entertaining games, with titles such as LittleBigPlanet, SingStar,Buzz, EyeToy and Eye of Judgement, and will continue to push the boundaries on all PlayStation platforms."

The move follows shortly after the appointment of Shuhei Yoshida as the head of Sony Worldwide Studios, replacing previous company icon Phil Harrison, who departed to take up the role of president at the re-imagined Atari.

Eight Days was first announced at E3 in 2006 with a trailer showing a mixture of what appears to be in-game action and cinematic footage, involving a shoot-out at a remote truck-stop in the Arizona desert.

The Guardian reported just a few weeks ago that the title was "just ramping up to full production," suggesting that the decision was taken only recently to terminate the title.

The Getaway, which was due to receive full attention once Eight Days had been released, was apparently still in the early stages of development.

Sony London Studios was previously responsible for the fantastically successful SingStar and EyeToy franchises. There has been no indication that the decision would result in any redundancies.

UPDATE: It has now been confirmed that these projects have been shelved permanently, and work is not scheduled to restart at a later date.
یعنی 70 تومن پولتو بریزی توی سطل زباله.:laughing:
خیلی عجیب نیست! 4 خط اطلاعات از گیم پلی روند بازی منتشر نشده اون وقت تاریخ عرضه ش مشخص میشه!. سرنوشت اون 70 تومن رم زمان مشخص میکنه:biggrin1:.

پ.ن. این بازی توسط Japan Studio ساخته میشه، یعنی یا شاهکار واقعی میشه مثل اکروکوم یا گندِ مزخرفی میشه Genji2: DotB :D.

آخرین ویرایش:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
درود
مجتبی جون ممنون. گردش ازاده؟ چند ساعت گیم پلی داره؟ هدف چیه؟

سلام

والا فريدون عزيز من زياد درباره اين بازي اطلاع ندارم ! اما اينطور كه معلومه ما نقش يك محقق رو به عهده داريم كه بايد درباره زندگي حيوانات تحقيق كنيم . تو متن اصلي خبر هم گفته شده كه وسايل زيادي مثل ماشين، بالن، هواپيما و ... وجود دارن !
اگه من PS3 داشتم حتما اينو مي گرفتم :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدایش ادم ببر بزارن جلوش میاد ازش عکس میندازه؟
یا میره با تفنگ مخشو می پکونه؟؟

-خوب معلومه گزینه دوم -هر کی هم اینو میخواست یک بازی قدیم اومده بود(4ماه پیش)
شکار در افریقا-بره اونو بخره

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
SONY1

من عمرا شیر بیاد پیشم عکس ازش بگیرم حداقل زیر چرخهای جیپ استخواناشو خرد میکنم تا از شیر جنگل بشه شیر پاکتی :laughing:
من با خشونت شدید با این حیوانها موافقم نه عکس گرفتن وقت تلف کردن فکر میکنم بقیه هم با من موافق باشن :-"

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
تاریخ ریلیز و قیمت Afrika مشخص شد

با سلام

Afrika یکی از عناوین انحصاری سونی در ژانر avannah-wildlife-photojounalist-sim بالاخره تاریخ ریلیزش مشخص شد. این بازی در August 28 ریلیز خواهد شد قیمت آن هم ¥5980 مطابق با $56 خواهد بود
شما در نقش یک محقق و عکاس خواهید بود . استفاده از وسایل نقلیه و بالن نیز در بازی فراهم آمده است
a07971.jpg

a02279.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر