تاثیر 12 ولت کردن فن های Xbox360

تاثیر 12 ولت کردن فن های Xbox360

• با 12 ولت کردن فن های 360 کنسولم دچار مشکل شده است

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    51

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا خدا وکیلی اگه کسی از کاربران فعال یا مدیران باشه آموزش 12 ولت کردن رو با عکس بزاره من هزینش هرچه قدر باشه واریز میکنم حسابشون ....

فقط جان من 1 کاری بکنید که 360 من خراب نشه :D

کاوه جان شما که هنوز اندر خم یک کوچه ای. چند بار برات توضیح دادم ، نمیتونی کنسولتو باز کنی یا نمیتونی 12 ولتش کنی؟

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
کاوه جان شما که هنوز اندر خم یک کوچه ای. چند بار برات توضیح دادم ، نمیتونی کنسولتو باز کنی یا نمیتونی 12 ولتش کنی؟

والا هر دوش :D

مهدی جان اگه کسی رو میشناسی تو کرمانشاه بهم معرفی کن هزینشم اصلا مهم نیست فقط نمیخوام این 500 تومانی که خرج کردم از بین بره :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
کاوه تست کنه بعد از اون منم 12 ولت میکنم این دکتر مهام رو هم بگین بیاد جمیعا 12 ول کنیم:biggrin1:
مهدی این مهام رو نمیشه گیر اورد درست و حسابی اون بلده 12 ولت کنه؟!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
کاوه تست کنه بعد از اون منم 12 ولت میکنم این دکتر مهام رو هم بگین بیاد جمیعا 12 ول کنیم:biggrin1:

هم ایشون بلده و هم من هر دومون 12 ولتش کردیم . خیلی وقته :biggrin1:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
این دکتر مهام رو هم بگین بیاد جمیعا 12 ول کنیم
چطوری امین خان;)
آره.منو مهدی خان که خیلی وقته 12 ولت کردیم .البته هردو مون به منبع خارجی وصل کردیم که میشه ولتاژ رو به دلخواه تغییر داد:cheesygri
من خودم معمولا بین 9 و 7.5 ولت متغییر میزارم (بسته به زمان بازی کردن):cool:
البته هردمون هم پشت کنسولمون رو باز کردیم ;)
البته من یه فن 5*5 رو هم بعد از سوراخ کردن زیر کنسول ,با 4.5 ولت ,زیر محل گرافیک گذاشتم تا حرارت سینک در قسمت زیرین رو کمتر کنه:)
با با مالتی متر دیجیتلم هم ولتاژ ادابتور متصل به فنهای کنسول رو اندازه گرفتم که در حالت 7.5 ولت حدودا 8.64 ولت نشون میداد که این چند وقته کاملا مطمئن شدم که همین میزان ولتاژ کاملا کافیه و اصلا هم صدای زیادی نداره:laughing:
الانم بعده 3 ساعت بازی کنسول کاملا خنکه:cheesygri

پ.ن:بچه های کرمانشاه زود متفرق شید,الان 110 میاد.همه رو میفرسته بازداشتگاه
108.gif

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
البته من یه فن 5*5 رو هم بعد از سوراخ کردن زیر کنسول ,با 4.5 ولت ,زیر محل گرافیک گذاشتم تا حرارت سینک در قسمت زیرین رو کمتر کنه:)

108.gif

منهم اینکاررو کردم بدنه پلاستیکی زیر X CLAMP رو به اندازه یه فن کیس بریدم یه فن چسبوندم بهش که هوا رو بکشه و اون قسمت رو خنک کنه . اونجا خیلی داغ میشه، این کار اگه نیم درجه گرما رو هم کاهش بده بازم موثره . حالا اون قسمت خنکه و روی ایکس کلمپها هم تاثیر داره . من یه فن 5*5 هم گذاشتم جلوی هارد اونجا مستقیما به رمهای جلوی هتسینک GPU راه داره هم به خنک شدن اونا کمک میکنه و هم به خود هتسینک . بیچاره ها زیر DVD ROM دارن خفه میشن:sick:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ببخشید یه سوال داشتم
شما 360 میخرید که بازی کنید یا خنکش کنید ؟ :cheesygri

میخوایم خنک کار کنه که یهو با سه چراغ جوش نیاریم و اینجوری نشیم :o
در کل این قر و فرش هم دنیایی داره ، این کنسول هم نرم افزارش(بازیاش) سرگرممون کرده وهم سخت افزارش:laughing:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر