تاثیرات KmPlayer بر فایل های Mkv

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
سلام به همگی...

راستش من مدت زیادیه که از km استفاده میکنم. اما از زمانی که سریال هایی که فرمت mkv دارن رو اجرا میکنم برای بار اول و دوم مشکلی نداره... اما از بار سوم یا چهارم که یک فایل رو اجرا میکنم یک یا دو لحظه از اون پرش داره... هرچند مدت زمانش معمولا کمه ( نیم ثانیه ) ولی بازم احساس میشه... و هرچه بیشتر اون فایلو اجرا کنی این پرش ها هم بیشتر میشه... من اون فایلو با پلیر های دیگه هم امتحان کردم ولی ظاهرا km به خود فایل mkv آسیب میرسونه...

نمیخوام Km رو از دست بدم... از طرفی هم نمیخوام فایلو از دست بدم. کلا این تاپیک رو زدم که ببینم بقیه هم همچین مشکلی دارند یانه. میشه این موضوع رو حل کرد و یا اینکه برنامه نویسیش مشکل داره... در مورد مشخصات هم بگم که از آخرین ورژن km استفاده میکنم و ویندوزم هم سون... در مورد اون ارور gen.dll ... اون فایلو پاک کردم.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
بعید میدونم تغیر اونم تو یه فایل حجیم مثل MKV به این راحتی ها باشه.به سایت خودشون سر بزن.البته اینکه فیلم از لحظه اول شروع نشه زیاد غیر طبیعی نیست.این ایراد رو وقتی چندتا کدک مختلف رو ویندوز نصب میشه بارها مشاهده کردم.بهتر با یه پلیر دیگه مثل Jet Audio امتحان کنی.KM Player و هم Remove کن و به اینجا سر بزن و آخرین نسخه رو با ویرایش جدید دانلود کن.

• Like
Reactions: Captain Mitchell

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
کلا فیلم عقب جلو میشه یا فقط یه صحنه؟ من پیشنهاد میکنم بری فروم خودشون بپرسی.

اگر خیلی نگران کیفیتشون هستی، یه کپی دیگه ازشون داشته باش.

حدود 3 یا 4 بار در هر قسمت یه حالتی مثل در کردن یه مدت زمان کوتاه مثلا 0.5 یا 1 ثانیه... کلا بخاطر قابلیت های کلیدیش ( کیبوردی :) ) ازش استفاده میکنم.

بعید میدونم تغیر اونم تو یه فایل حجیم مثل MKV به این راحتی ها باشه.به سایت خودشون سر بزن.البته اینکه فیلم از لحظه اول شروع نشه زیاد غیر طبیعی نیست.این ایراد رو وقتی چندتا کدک مختلف رو ویندوز نصب میشه بارها مشاهده کردم.بهتر با یه پلیر دیگه مثل Jet Audio امتحان کنی.KM Player و هم Remove کن و به اینجا سر بزن و آخرین نسخه رو با ویرایش جدید دانلود کن.

پلیر دیگه ای نمیخوام ولی توی فروم اصلیش حتما مطرح میکنم.

من که همش دارم فیلم mkv نگاه میکنم مشکل خاصی توش ندیدم

شما یک فیلمو چند بار نگاه میکنید یا چند فیلم رو ؟

جمله بالا شوخی بود... من خودم 2 سال هست که از km استفاده میکنم ولی از زمانی که سریال طنز مثل H.I.M.Y.M و big bang رو چند بار میبینم این مشکل برام پیش اومدن

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
شما برو فیلمتو که به نظر خودت سالمه رو سی دی رایت کن بعد 5 6 بار اجراش کن ببین تغییر میکنه بازم ؟
چون رو سی دی رایت کنی دیگه نمیتونه فایلتو خراب کنه.
من فکر کنم اون ورژن مشکل داره یا اینکه تو تنظیمات نرم افزار دست زدی اون طوری شده. تنظیمات زیادی داره .

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
شما برو فیلمتو که به نظر خودت سالمه رو سی دی رایت کن بعد 5 6 بار اجراش کن ببین تغییر میکنه بازم ؟
چون رو سی دی رایت کنی دیگه نمیتونه فایلتو خراب کنه.
من فکر کنم اون ورژن مشکل داره یا اینکه تو تنظیمات نرم افزار دست زدی اون طوری شده. تنظیمات زیادی داره .
اگه تنظیماتش باشه . کله تنظیماتشو ریست بده .
اره رو CD بزن . شاید ویروسی چیزی باشه ...
من همچین مشکلی ندارم .

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
ببینم همه ی فیلم ها و سریالتو از یه سایت خاص دانلود میکنی ؟ چون ممکنه اونها فیلمها رو خراب Convert میکنن ! وگرنه من اصلا همچین مشکلی رو ندارم

یا KM پاک کن و ورژن های قبلیشو دانلود کن و امتحان کن اگر هم نشد برنامه ی K_Lite_Code دانلود و روی KM نصب کن ببینم درست میشه یا نه !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام به همگی...

راستش من مدت زیادیه که از km استفاده میکنم. اما از زمانی که سریال هایی که فرمت mkv دارن رو اجرا میکنم برای بار اول و دوم مشکلی نداره... اما از بار سوم یا چهارم که یک فایل رو اجرا میکنم یک یا دو لحظه از اون پرش داره... هرچند مدت زمانش معمولا کمه ( نیم ثانیه ) ولی بازم احساس میشه... و هرچه بیشتر اون فایلو اجرا کنی این پرش ها هم بیشتر میشه... من اون فایلو با پلیر های دیگه هم امتحان کردم ولی ظاهرا km به خود فایل mkv آسیب میرسونه...

نمیخوام Km رو از دست بدم... از طرفی هم نمیخوام فایلو از دست بدم. کلا این تاپیک رو زدم که ببینم بقیه هم همچین مشکلی دارند یانه. میشه این موضوع رو حل کرد و یا اینکه برنامه نویسیش مشکل داره... در مورد مشخصات هم بگم که از آخرین ورژن km استفاده میکنم و ویندوزم هم سون... در مورد اون ارور gen.dll ... اون فایلو پاک کردم.

سلام .
تقریبا برای من هم همین طوره . مثلا یک دفعه فیلم کند میشه . در صورتی که همون فیلم رو وقتی رو دیسک DVD رایت میکنم رو روی سیستم ضعیف تر اجراش میکنم ، راحت اجرا میشه !!!!!!!!! احتمالا تو هم مثل من از نسخه اخر این نرم افزار استفاده میکنی و برای همین هم یه طور هایی لگ داره و شاید هم نرم افزار نسخه بتاش هست که اینطوری میشه . شاید هم باگ باهش .

اما برای من هم این طوری میشه . البته رو برخی فیلم ها که مثلا بلوری یا HD هستن .

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
ببینم همه ی فیلم ها و سریالتو از یه سایت خاص دانلود میکنی ؟ چون ممکنه اونها فیلمها رو خراب Convert میکنن ! وگرنه من اصلا همچین مشکلی رو ندارم

یا KM پاک کن و ورژن های قبلیشو دانلود کن و امتحان کن اگر هم نشد برنامه ی K_Lite_Code دانلود و روی KM نصب کن ببینم درست میشه یا نه !

سریال ها رو از سایت bob دانلود میکنم که سایت معتبریه... من با فیلم ها مشکلی ندارم چون فقط یکبار نگاه میکنم... ومشکلم از زمانی شورع شد که یک فایلو چندبار دیدم. درضمن از همون اول k-lite و win7codec رو نصب کرده بودم.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
عزیز جان شاید ویروس دار شدی
با پخش کننده ی PotPlayer هم امتحان کن که خیلی خوبه و حتی بعضی جاها از KM هم بهتره (Shortcut هم داره)

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
هر پلیرِ دیگه ای مزخرفه جز MPC-HC.
تمام پلیرها جز MPC-HC مزخرفن.

نصبش کن و لذت ببر. DirectShow رو ساپورت میکنه، نرم افزارهایی مثل madVR داره و کدکپکهایی چون CCCP و K-Lite.

این کانفیک منه که تابحال خوب جواب داده:
vk66zqunjy12yzfoa0y.png

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
خب ممنون ولی من با km راحت ترم. چون km علاوه بر زیبایی و قابلیت های خاص خودش ( منظورم دکمه های کیبورده ) و اون قابلیت آلبومش آدمو یاد مک میندازه... ممنون از پیشنهادتون من home cinema رو قبلا امتحان کردم و ازش خوشم نیومد. اما در مورد ویروس بگم که چه نوع ویروسی میاد یک فایل mkv و فقط فرمت mkv رو بعد از چندبار استفاده کردن مورد هدف قرار بده... یعنی منظورم اینه که قراره بیاد به قول amir_amd کلی پروسسور منو اشغال کنه و بعد من یا NOD متوجه نشیم؟

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
خب ممنون ولی من با km راحت ترم. چون km علاوه بر زیبایی و قابلیت های خاص خودش ( منظورم دکمه های کیبورده ) و اون قابلیت آلبومش آدمو یاد مک میندازه... ممنون از پیشنهادتون من home cinema رو قبلا امتحان کردم و ازش خوشم نیومد. اما در مورد ویروس بگم که چه نوع ویروسی میاد یک فایل mkv و فقط فرمت mkv رو بعد از چندبار استفاده کردن مورد هدف قرار بده... یعنی منظورم اینه که قراره بیاد به قول amir_amd کلی پروسسور منو اشغال کنه و بعد من یا NOD متوجه نشیم؟
باور کن داری چیز بزرگی رو از دست میدی.
MPC-HC هم کدکهای اینترنال خوبی داره که کیفیت رو 10 برابر میکنن. من اصلا نمیتونم با VLC چیزی ببینم.
علاوه بر این Vsync هم داره. DirectShow هم که گفتم، ساپورت میکنه.
لیست هات کی هاش:
CTRL+Left/Right: جلو عقب بردن.
CTRL+Up/Down: کند و تند کردن.
Numpad: کوچیک بزرگ کردن تصویر (pan&scan)
CTRL+Numpad: اینور و اونور بردن تصویر
ALT+Numpad: تیلت کردن تصویر.

رندر کردن زیرنویس در MPC خیلی عالیه. همچنین Shaderـهای خیلی خوبی داره.

امتحانش میرزه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر