بکش تا کشته نشوی " نقدی کامل بر SLEEPING DOGS "

anathema69

کاربر سایت
Sep 5, 2011
195
نام
Alireza
سلام دوست عزیز نقدت خوب بود ولی یکم بازیو کوبوندی گرافیک بازی رو pc با high texture و تنظیمات این دسته خوبه واقعا....
از طرفی فریم دهی بازیم خیلی خوبه و واقعا از این لحاظا از gta بهتره..اینجوری لذت بازی کردن خیلی بیشتر میشه
موفق باشی مرد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوست عزیز نقدت خوب بود ولی یکم بازیو کوبوندی گرافیک بازی رو pc با high texture و تنظیمات این دسته خوبه واقعا....
از طرفی فریم دهی بازیم خیلی خوبه و واقعا از این لحاظا از gta بهتره..اینجوری لذت بازی کردن خیلی بیشتر میشه
موفق باشی مرد

این بازی اصلا به gta 4 نمیرسه . ضمن اینکه خوب نقد و مشخصه از اسمش . بازی باید نقد بشه .
اما نسبت به ارزشش نمره هم میگیره .

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من امروز بازی رو نصب کردم و فقط حدود 15 دقیقه بازی کردم ... هنوز وارد شهر نشدم و گیمپلی ماشین رو هم تجربه نکردم ولی نقدتون رو پسندیدم ..
ولی گرافیکش تا اینجا واقعا 6 کمه! 7.5 فکر می کنم حقش باشه ... اصلا همون تاتو های روی بدن شخصیت ها کلی حال میده به گیمر ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من امروز بازی رو نصب کردم و فقط حدود 15 دقیقه بازی کردم ... هنوز وارد شهر نشدم و گیمپلی ماشین رو هم تجربه نکردم ولی نقدتون رو پسندیدم ..
ولی گرافیکش تا اینجا واقعا 6 کمه! 7.5 فکر می کنم حقش باشه ... اصلا همون تاتو های روی بدن شخصیت ها کلی حال میده به گیمر ...

ببین تو بازی هر چیزی رو که میبینی میشه گرافیک . از کاراکترها گرفته تا ماشین ، ساختمون و .... بنده هم گرافیک کلی بازی رو عرض کردم . وگرنه خود شخصیت ویشن از همه گرافیکش بالاتره !

joda az ina bazi ghaviie va arzesh baazi dare merC az naghd!!!

خوهش میکنم .

لطفا از این به بعد فارسی بنویسید . فینگیلیشی تو فروم ممنوع هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر