بيشترين زمان بازي

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
یعنی شما حدود 26 روز یه ریز و بدون وقفه داشتی بازی میکردی شما در این صورت باید بهت اسکار کربن بدن :biggrin1:

607 دقيقه ميشه 10 ساعت عزيزم.

متاسفانه با 24000000 و 18000000 در دو race و 8 lap برنده هم نشدم. اي ... خوردم. رسمان به F رفتم.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
پست عوضی دادیم!!!:))

خب منم حدود 14 ساعت cs !!!خیلی حال داد!!!تا رسیدم خونه شرو ع کردم تا ساعت 3 نصفه شب!!!

FENDER

کاربر سایت
Feb 21, 2007
23
من یه بار ساعت 3 ظهر نشستم تا 3 شب کانتر آنلاین بازی کردم . همین یه هفته پیش بود .
تا آخرین امتحانو دادم نشستم تا شب :biggrin1:یه حالی داد .:p

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
يخورده بيشتر از 70 ساعت Divine Divinity.

بله .. یادمه پچش که اومد و Starforce رو برداشت جنابعالی غیب شدید .. ما فکر کردیم مرحوم شدی و کلن ممد آماده میشد برات گودبای پارتی بگیره :biggrin1:

یک بار دیگر هم وقتی بود که من دو تا season اول Battlestar Galactica رو ( که لعنت ابدی به من که دانلود کردم) به جنابعالی دادم و 33 قسمت یک ساعت و خورده ای رو در دو سه روز دیدید که باز هم فکر کردیم مرحوم شدید.

من یک بار یادمه نزدیک دو روز morrowind بازی کردم.

یک هفته هم حدود 104 ساعت از 168 ساعت موجود در هفته رو GW . البته مطمئنا پشت سر هم نبوده ولی خوب امان از بازی خوب و هم بازیهای بهتر. البته مطابق معمول چهارشنبه ها که از صبح تا عصر خراب بودیم LAN Party. احتمالا دانشگاه هم رفتم. خدا بده عقل.

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
من نمیدونم چی جوری این دوستان میتونن این همه ساعت بازی اکشن بکنند:confused:
من خودم بازی اکشن نهایتش تا 3 ساعت نشستم ;)
ولی برای من در بازی های role جریان متفاوته من این بازیها رو بعضی موقع ها تا 10 ساعتم بازی میکنم.مثل:
Oblivion
FFXII
World Of Warcraft
Titan Quest
...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بله .. یادمه پچش که اومد و Starforce رو برداشت جنابعالی غیب شدید .. ما فکر کردیم مرحوم شدی و کلن ممد آماده میشد برات گودبای پارتی بگیره :biggrin1:

یک بار دیگر هم وقتی بود که من دو تا season اول Battlestar Galactica رو ( که لعنت ابدی به من که دانلود کردم) به جنابعالی دادم و 33 قسمت یک ساعت و خورده ای رو در دو سه روز دیدید که باز هم فکر کردیم مرحوم شدید.

من یک بار یادمه نزدیک دو روز morrowind بازی کردم.

یک هفته هم حدود 104 ساعت از 168 ساعت موجود در هفته رو GW . البته مطمئنا پشت سر هم نبوده ولی خوب امان از بازی خوب و هم بازیهای بهتر. البته مطابق معمول چهارشنبه ها که از صبح تا عصر خراب بودیم LAN Party. احتمالا دانشگاه هم رفتم. خدا بده عقل.

:biggrin1: ببين Battlestar رو اصلاً راه نداشت بايد همشو ميديدم :biggrin1: البته من هر سيزنش رو 3 بار ديدم بزود بار 4 ام رو هم شروع ميكنم تازه :biggrin1: اما من Divine Divinity رو 70 ساعت يكبند بازي كردم اون موقع كه اومده بود، لامصب خيلي حال ميداد وقتي بلندشدم از اونطرف افتادم تو تختم 12 ساعت كامل خوابيدم... سر Beyond Divinity هم البته يك همچين برنامه اي بود اما 70 ساعت نبود 40 ساعت بود :blushing:. حيف كه Sacred‌ندارم الان و الا باهم ميزديم حالشو ميبرديم. اين Dungeon Siege 2 كه كمر بسته جلوي مارو بگيره باهم نتونيم بازيكنيم...

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
چند وقت پیش (حدود 1 سال) تلویزیون گفت یه پسر چینی 48 ساعت بازی کرده و مرده .ما هم عید امسال با چند تا از بچه ها 2 روز رفتیم اردو از طرف مدرسه :biggrin1: . کلا 48ساعت و نیم بازی کردم برا زدن رکورد طرف (بعدش چیز شدم روفتم خونه و 1 روز کامل خوابیدم که البته تابلو شد جریان ):punish: ولی به پاس قدردانی از زحماتی که کشیدم 10 روز free شدم . بازی مون هم world of warcraft بود و قرار گذاشتیم هر کدوم lvl 100 بشیم تو یه سرور Fun . و با توجه به سردرد و البته چشم دردی که گرفتم توصیه نمیکنم این کار رو به کسی .

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من که دیگه یک بار امتحان کردم 24ساعت شد یادمه تازه splinter cell :double agent گرفته بودم همون موقع تمومش کردم

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
1.یادمه موقع نوشتن راهنمای پارادایس حدود 9 ساعت پای پی سی بودم.بیشتر از این نمیشینم چون چشمهام اشک میاد
219.gif

2.امشب!
از ساعت 7 p.m تا خود صبح با 360 عزیزم مشغول هستم
212.gif
212.gif
212.gif
212.gif

پ.ن:یوهووووووووووو
85.gif

آخرین ویرایش:

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
یه بار شیشه گیم نت شیکست طرف شب اونجا می خوابید منم مامانمینا:cheesygriا نبودن رفتیم حال حدود 34 یه بند cs ,warcraft

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
یه بار شیشه گیم نت شیکست طرف شب اونجا می خوابید
ما گیم نتمون 24 ساعته بود صاحبش دانشجو بود . (دقت کنید بود و الان نیست) خیلی از بچه های گیم نت رکورد میزدن اگه گیم نت تعطیل نمیشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر