به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
این بازی که شما میگی قشنگه ولی مثلا شما این بازیرو بذار در کنار متال گر 3 کدومو انتخاب میکنی؟؟؟؟ وی و 360 یا پی اس 3 هم چنین حالتی رو دارند وقتی وی میاد مقابل بازی های بزرگ پی اس 3 و 360 قرار میگیره نمیتونه فقط بخاطر یه نواوری که بعد از یه مدت عادی میشه با این دوتا کنسول رقابت کنه.
1.حرفات با هم تناقض داره خودت داری میگی کنسول نو آوریه بعد میگه خسته کننده میشه ! داداش من اگه wii بتونه خلاقیت رو تو گیماش و کنترل اونها حفظ کنه الان که سهله ، برای ده سال بعدم جا داره که طرح بده و بازی خوب تولید کنه اصلا من اینو بهت میگم : گیم وارد یک دوره ی جدیدی شده که هویت و کارکردش رو با دوره های قبلی کلا متفاوت میکنه و کنسول wii افتتاح کننده ی این دوره س به نوعی و حتی میشه گفت تازه اول دوران مانورشه نه wii بلکه نینتندو و کلا هر شرکتی که راه خلاقیت رو پیش بگیره و به غیر از پول به چیزای دیگه ام فکر کنه. حالا تو خودت داری میگی نوآوری داره بعد میگی خسته کننده میشه؟ جواب اینه:هر شرکتی که در مورد گیم کار میکنه تا وقتی نوآوری داشته باشه خسته کننده نمیشه بالعکس اگر فقط گیر بده به یه سری امتیازا مثل گرافیک بالا و یه سری سبک خاص اونوقته که حرفی برا گفتن نداره.
2. اولین نسخه متال گیر سه بعدی د اگر اشتباه نکنم مال گیم کیوب نینتندو بود در شمن ، حالا مونده که شما متال گیر wii رو ببینی... حالا مونده که از وجود wii (بیشتر) کفف کنید

آخرین ویرایش:

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
ادم به جایی نرسیده وقتی بازی توش خون هست یعنی عناصرش جوریه که خون باید توش باشه دلیل نداره استفاده نشه حالا هر کی میخواد بازی نکنه!:)
بحث من این نبود که کی بازی کنه کی بازی نکنه من دارم میگم یه سری محدوده ها اصلا از نظر اخلاقی برای همه آدما مضره و خلاف طبیعتشونه یکیش خشونت غیر جای خودشه اتفاقا من میگم شما درست میگی آدم به جایی نرسیده چون اگر رسیده بود هیجان رو جاهای بهتری پیدا میکرد نه توی رزیدنت ایول. همین معلوم میکنه که مخش مشکل دار شده.
( اینم که حالا دیدی خونم توش بود...)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ببین این یه موضوع سادست که تو این سبک بازی باید خون باشه هر کی میدونه خون حالش رو بد میکنه یا درش اثر میزاره نباید بازی رو انجام بده!
تو این سبک خون نباشه میخوای تو فوتبال خون باشه؟!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
این بازی که شما میگی قشنگه ولی مثلا شما این بازیرو بذار در کنار متال گر 3 کدومو انتخاب میکنی؟؟؟؟ وی و 360 یا پی اس 3 هم چنین حالتی رو دارند وقتی وی میاد مقابل بازی های بزرگ پی اس 3 و 360 قرار میگیره نمیتونه فقط بخاطر یه نواوری که بعد از یه مدت عادی میشه با این دوتا کنسول رقابت کنه.
حالا مونده متال گیر و خفن تر از متال گیر wii رو ببینید...حالا جادارن ملت که (بیشتر ) از وجود wii کففف کنن see u later...;)

ببین این یه موضوع سادست که تو این سبک بازی باید خون باشه هر کی میدونه خون حالش رو بد میکنه یا درش اثر میزاره نباید بازی رو انجام بده!
تو این سبک خون نباشه میخوای تو فوتبال خون باشه؟!
میدونم داداش من من تریپی با حرف تو ندارم من میگم اصلا چرا رزیدنت ایول و امثال این باید ساخته بشن..که اینم یه بحث جداس و بستگی به عقاید آدما داره .

اتفاقا من رد استیلو با گرافیک باحال و داستان جذاب و کنترل بی نظیرش وسط کار بی خیال شدم به خاطر اینکه حس کردم اکشنش وحشیانه س.

Last edited by a moderator:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
میدونم داداش من من تریپی با حرف تو ندارم من میگم اصلا چرا رزیدنت ایول و امثال این باید ساخته بشن..که اینم یه بحث جداس و بستگی به عقاید آدما داره .

بازم میرسیم به اونجا که بالاخره horror هم یه سبک هست واسه خودش و دل داره!:)

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
بازم میرسیم به اونجا که بالاخره horror هم یه سبک هست واسه خودش و دل داره!:)
آره بابا جون دل داره ... ولی میدونی دلش بیشتر به جیب horrorبازا خوشه...= پول میدم که منو بترسونی:bored:
بعدم باید ببینی همین horror بازا تو واقعیتم طرف ترس میرن؟یا فقط حال میکنن یه اجنه ای بپره جلو دستشون ویبره بره...( یکم فلسفی بود ببخشید)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر